• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
ved to bol dolezity prispevok!
kuku, fantasticke... dufam, ze si od teba vezmeme priklad :dizzy_face:
10. feb 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru dievcata...dojcenie je najuzasnejsia vec na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ak raz budem tehu , tak dufam, ze si to opat uzijem bez problemov :slight_smile: lebo naozaj v tomto som mala obrovske stastie, na zaciatku mi dost poradila aj moja kamoska laktacna poradkyna u nas v SNV :slight_smile:
10. feb 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem po Samka do skolky..papa zatial :slight_smile:
10. feb 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne popoludnie idem vas docitat :wink:
10. feb 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som docitala, no moc ste od vcera nekecli, nemal vas kto hecovat??

ja som dnes uz samostatne zvladla sprchu, vlasy umyt aspon budem cistucka ked dojde manzel :grinning:

ze jaky pokrok :grinning:
10. feb 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:

dnes som odovzdala, čo som mala, za odmenu som si kúpila gaštanové pyré a 4 zákusky. Poviem vám, žiadne zázraky to nie sú, asi si budem musieť upiecť niečo vlastné. :grinning: Tak mi treba.
Ale aspoň som si trocha zdvihla cholesterol, čo mi pripomína, že ma čaká preventívka, takže mala by som ešte na tom popracovať :grinning: a hlavne zavolať a objednať sa...

Mienim dnes pracovať ďalej, mám nápadov plnú hlavu,, tak nech mi nevyfučia. Ale v rámci psychohygieny (chrob :slight_smile: ) budem popri tom komunikovať, ak prídete... :grinning:
10. feb 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a konecne som dokoncila vsetko co som si na dnes naplanovala... :sunglasses: :sunglasses:
som na seba pysna... :grinning: :grinning: :grinning:

siou fuj ze gastanove pyre...bleee :confounded: to take blatoidne mi pride.. :grinning: :grinning:
ja uz sa tesim domov na kapustnicku a zasa si dam aj dnes slaninku .. uz od rana o nej basnim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
(dnes som si spravila na obed iba oblozenu bagetu...)
hadam sa tu tiez este budem aj z domu vyskytovat, teda iba dovtedy kym MM ma nevyrazi..dnes vecer sa vracia domov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Anax paradicka ze chrbat troska povolil a dokazala si sa sama obriadit.. :slight_smile:
10. feb 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: siou, ako pekne si to vsetko napisala.
a co tie napady? podelis sa?
zakusky zavidim. ja som si kupila cestou od gyndosky margot, ale nejaky bol, ehm, stary, ci co. ale napucila som statocne, samozrejme, nencham nikomu.

inak som musela cestou TAM vystupit z autobusu, lebo sa strasne triasol. mal asi nejaku vadu a vzdy ked stal (ci na zastavke ci na krizovatke), tak vibroval nenormalne. najprv som sa len postavila, lebo ked som sedela, maly zacal kopat o dusu, asi sa mu to nepacilo. ale aj po stojacky to vibrovalo takym sposobom, ze ma steklili aj lica aj zuby aj secko. pockala som na druhy bus, ten bol pre istotu rozbity cely.

a cestou SPAT to iste. vychytila som zas ten isty autobus! :grinning: :grinning: :grinning: ale vystupila som hned na nastupnej zastavke a pockala na dalsi. a zas prisiel ten isty rozbity, co cestou tam. hehehe.

tolko uzasny zazitok.

inak co sa tyka mojho sobotneho stresu a pohotovosti, tak gyndosla ma ukludnila, ze sa to stava a ze jej sa to pri tehu stalo tiez, dokonca 2x. tak to mi odlahlo - lebo ona je predsa len gyndoska a ked spanikarila aj ona, ja sa nemam co hanbit :grinning: :dizzy_face:
10. feb 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel, ja ho mám rada, ale nikde ho nevedia poriadne spraviť. Som bola hladná a mala som veľké oči, tak som sa ulakomila na ten humus :grinning: Ešteže som sa predtým najedla.

aká si ty šikula, nechceš mať aj zajtra voľno?

anax :slight_smile: :slight_smile:
10. feb 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar to čo za hatrkače vam tam premavaju... :sweat_smile:
to muselo byt inak nechutne... ale inak vcelku sranda ze si ho odchytila aj cestou spat.. :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou v piatok mam volno.. zajtra este pracujem.. ale som rada ze najvacsej hnusobiny som sa dnes zbavila :sunglasses:
10. feb 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, vy ste hrozne... zakusky, gastanove pyre? slaninka? bageta oblozena... len to posledne je mozne, ked sa pozeram do chladnicky. tak idem na to! :grinning:
10. feb 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari :grinning:
nápady som mala na mysli pracovné :grinning: a zákusky nemáš čo závidieť, fakt nič moc, len na zalepenie papule a trocha kalórií (niežeby sa mi nezišli :grinning: ).
Taký podobný zážitok v autobuse som mala aj ja, v nejakej starej karose (ale iba jendým smerom :grinning: ). Divný pocit, presne ako si ho opísala :grinning: . No neviem, či DPB neposlal tento vyradený kus DPK :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, inak gratulujem k samostatnosti - co sa tyka chrbta, viem, ze to je tazke... ked som mala nohu v sadre (a to uz nebolelo), tak som bola jak mantak mantavy :grinning: a keby si videla, ako potom vyzerala noha po mesiaci... no kraaaasna pokozka, chlpy az spod sadry vyliezali :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel, ja viem, šak za to sa pýtam, keď si taká prudko šikovná, že či predsa len nebude voľno aj zajtra, keď si to všetko porobila... vieš, by som ti dopriala, keď už budeš mať m. doma :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze chlpy spod sadry.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fuj nechci vediet shaar co si moja bujna fantazia za hruzu predstavila :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuj :grinning: :grinning: :grinning: ja som mala nohu v sadre ako 9-ročná, ja som chlpy nemala, ale zato strááášne tenučku nožičku a pocit na grc, keď som sa na ňu postavila :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved hej. a chrbtica sa pokrivila, az si na to zvykla. takze ked som sadru s kopytkom dala dole, zrazu sa mi nejak krivo chodilo a pytalo sa mi mat na jednej nohe topanku na opatku :grinning: :grinning:

nellie, no s tymi chlpmi to nebolo take strasne, ale chcela som byt vtipna. len dost som sa hanbila pred ortopedom (kamos) a pred tym typkom, co mi to sadroval, lebo to bol taky fesak :angry: :grinning:
10. feb 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siou a ty si jak polamala nozicku?
10. feb 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari, ja hrozne vtipne :grinning: V škole sme mali triedu v suteréne pri telocivčni a akosi sa tam nesvitilo na schodisku, keď som išla ráno do triedy (na jeseň). Iba som zle stupila, potkla som sa smerom dole a zrejme mi praskla kosť v členku.
Zabolelo, rozchodila som, celý deň v škole a po vyučku už noha opuchnutá a odskackala som to domou na jednej nohe.

Spolužiačka mi vliekla tašku. Nemali sme ani telefón (dnes už nepredstaviteľné :grinning: ), tak som čakala maminu, tá bola tuším niekde na nejakom nahrávaní, takže prišla až okolo štvrtej-piatej a k lekárovi ma odvliekla v podstate na chrbte (otec bol preč a auto sme nemali).

Zdravotné stredisko s chirurgiou bolo na opačnom konci Petržalky, asi 5 zastávok :grinning: Celé to skončilo asi o deviatej večer, aspoň naspäť nás odviezla sanitka :grinning:
Vraj to bolo iba prasknuté, ale tým, že som celý deň na to chodila (nič som necítila :confused: ), tak to popraskalo na veľa kúskov...
10. feb 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domov :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
film z 80tych rokov... :wink: :grinning:
10. feb 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
da, da :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
da da da. (ako v tej pesnicke nemeckej)
10. feb 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari, keď ma svrbela noha, pchala som si pod sadru štrikovaciu ihlicu, aby som sa poškriabala :grinning: Tebe sa tam nedalo žiletkou dostať? :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš Trio? :grinning:
10. feb 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ziletkou? hahahaaa :grinning: by som mala este aj trzne rany.
tiez som si tam pchala ihlicu, ale ta nevedela dobre poskrabat - prilis hladka... tak som rozlozila sponku kancelarsku a koncom sa fajne poskrabala, hlavne ked to bolo max. do clenka. a potom zhora. :grinning:
10. feb 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne, ale tak ty si bola už staršia, múdrejšia a viac technologických možností... Neviem, či som v 84' bežne spinky vídavala niekde inde, ako v kanceláriách mojich rodičov, ak vôbec :grinning:
10. feb 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako som sa dobre zasmiala na vasich zlomeninach:slight_smile:))

shaar dobru rachotinu si chytila..o nervy take cestovanie:frowning2:

uz som si poumyvala riady a co bude na veceru? no predsa kapustnica:slight_smile:))) s hribikmi, smotanou a vajickom mnaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé, ďalšia kapustnica :grinning: Mňam. Ja robím klasickú kapustnicu väčšinou iba na Vianoce, potom skôr len kapustovú polievku, alebo kapustu, ako tomu hovoríme :grinning:
Anax do kapustnice vajo? :sweat_smile: Zaujímavé... :slight_smile:
10. feb 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok