• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahoj vavi... gratulujem k oknam... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Siou - vitaj v klube.. ja sa tiez vzdy dokazem pre vsetko nenormalne nadchnut a potom to hned musim mat :grinning:
10. feb 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou hlavne si daj bacha aby mala 2 metlicky.. tie su najlepsie :wink:
10. feb 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak takú mám vybratú. A ešte aj veľa programov (aj bagetky a rohlíky), keď už, tak nech to robí všetko možné.

čau Vavi :slight_smile:
10. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej dneska vecer je Dom pri jazere.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: milujem ten film :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. feb 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau Siou :slight_smile:
Nell ja som ten film este nevidela, tak sa nan celkom tesim :wink:
10. feb 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame molinexu home bread xxl, nerobi nam to bagetky ale aj tak som spokojna:slight_smile:))

vecera sa nam pomaly dovara, vona to tu strasne dobree :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme KONECNE dorazili tie brokolicove cestoviny a este sa dotlacam polomacanymi :wink:
Rozmyslam co varit zajtra..... Asi paradickovu spravim..... A nieco so zemiakmi asi.... Este ale neviem co :slight_smile: uz by sa asi trochu ziadalo maska.....
10. feb 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, práve tá sa mi pozdáva, ale neviem číslo, tá verzia, ktorá má už aj bagetky. A ešte zo dve by som si vedela vybrať z iných značiek. Tak uvidíme. Ale nebudem to hnať, lebo my sme schopní ísť zajtra po ňu :grinning:
Anax, už je lepšie?
10. feb 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou nerob unahlene rozhodnutia nechaj si to ulezat v hlave aspon do vikendu :wink:

ano o nieco lepsie, ako som uz pisala uz som sa dnes sama osprsila, umyla si vlasy a teraz vyvaram veceru :wink: dakujem za opytanie
10. feb 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi aj ja mam polomacane prave - skusam tie nove pomarancove :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď práve, anax, musím byť rozvážna :grinning:
Tak fajn, čo si vlastne na to dávaš? Myslím medikamenty...
Vavi, ja som práve pozerala nejaké rýchle recepty na vareche.sk :grinning: Je tam veľa dobrých tipov, lebo niekedy som ako mechom udretá a nevie mi nič napadnúť :grinning: A vyhladla som pri tom dobre. :grinning:
10. feb 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou :slight_smile: mne sa teraz nechce pohut anie jednou sedou mozgovou, necham to na zajtra :wink:

Anax to je fajn ze uz ti je trochu lepsie.... Mna ked tak naposledy seklo - tak najvacsie utrpenie pre mna bolo soferovat :unamused:

Nell pomarancove? Tie som neskusala este, ja mam najradsej klasicke mliecne....
10. feb 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi najlepsie su veru aj tak tie klasika sedita - ja mam najradsej tie v horkej poleve... :sunglasses:
uz sa mi ruti moja polovička tak ja sa lucim... :wink:
ahojte zajtra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. feb 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam ste odisli? :sweat_smile:
10. feb 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou :slight_smile: dnes som si dala v optime kapustnicu :dizzy_face: :dizzy_face: a asi ju urobim zajtra :slight_smile: a kupila som drobeckovi mikinku a dupajdy :dizzy_face:

aj ja sa kcem pridat,ja som sa robila ,,caja,,ze naucim kamosku ako sa robi kotrmelec zo stoja,podotykam,ze ako zasroska som chodila na gymnastiku,no a az jeden som urobila a nieco mi prasklo v prste na ruke,bolelo jak fras,ale ja ze v pohode a este zopar krat som si to zopakovala :grinning: na druhy den sme mali pisomku a ja som sa vkuse pozerala na prst aby som ju nemusela pisat,az z toho kukania a prosenia zmodrel :grinning: 5 tyzdnou som mala fakera v sadre :sweat_smile:
10. feb 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau pipi :slight_smile: a preco nieje mikina v albume? :wink:
Dnes sa ospevovala kapusta :wink: sladka, kysla, vselijaka :slight_smile:
10. feb 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,uz viem,sme nejak prepojene :sweat_smile:

...ja robim kapustnicu obycajne,ze kapusta,huby a klobaska,cibula a cesnak jasnacka..ale teraz huby nedam,koli babu a neviem co by som tam este mohla dat,nieco ako zamenu aby bola fajna,mas tip? :wink:

idem fotit :wink: a vavi ake okna davate?
10. feb 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi obyc plastove davame, zvonka zlaty dub, zvnutra biele.....
A nahradu miesto hub? To neviem... Ale ved susene by si mohla, ci nie? :slight_smile: dievcata tu dnes rozoberali ze vajicko.... Tak skus, ked sa nebojis :grinning:
10. feb 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vchodove dvere sme vybrali tieto http://www.perito.cz/csy/serie.php?id_serie=4 - valerie :slight_smile: teda viacmenej to bol hercov vyber, mne sa tiez celkom pozdaval.... :slight_smile:
10. feb 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,z tych vsetkych su tieto dvere najkrajsie :wink:

..dala som do albumu,aa ked tak pozeram,dost bolo sivej :grinning: ta mikinka sa na fotke leskne,lebo je ako misi kozustek chlpata :wink:
10. feb 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaa vajco? v ziadnom pripade,ble :grinning: ..a myslis ze susene hubky mozem?
10. feb 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si dat spagety s rio mare :sunglasses:
10. feb 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko :slight_smile:

Co mate dnes v plane? :slight_smile: ja som zistila, ze nemam rodny list - teda neviem kde ho mam, tak sa mozno dnes vytrepem na matriko pre kopiu.... A inak dnes veget :wink:

Pipi no vies aka som ja, moc sa neriadim tymi "overenymi" radami co sa v tehotenstve smie a co nie (samozrejme okrem alkoholu, cigariet a drog), takze ja si dam aj nivu, aj bryndzu, aj hubky, aj sa okupem - ked je chut, samozrejme vsettko s mierou :wink: ale kebyze mas mat z toho nocnu moru a trpnut, ci si nahodou malemu neublizila, tak si nedaj :sweat_smile:
11. feb 2010 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi bundicka je suprova, maly Filip bude iny frajer :slight_smile: aj body :wink:
11. feb 2010 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranecko, Vavi, ty si ako skoro hore?
Ja prave rozmyslam, co si dam na ranajky. Idem dnes na zakrok k zubnicke, tak som doma a deptim sa :frowning2:
11. feb 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

vavi krasne vchodove dvere :slight_smile: :slight_smile: ty tento tyzden nejak skoro buntosis.. :grinning:
chrobi - daco komplikovane ti ide robit??? :confused:

ja si prave davam chrumkavucky rozok s maslom a debrecinkou.. :dizzy_face: :dizzy_face:
11. feb 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nellie, dobru chut. ja som si prave spravila salamovy chlebik s uhorkou... a nemam chut na caj, len malinovku som si spravila. a asi mi bude doCHtorka tahat nerv :frowning2:
nechcem vediet podrobnosti, bude mi to robit prvykrat a uz dva dni mam z toho crevnu horucku :frowning2:
11. feb 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobi ved ti urcite pichne injekciu a potom ked ti bude aj hlavu rezat tak ti to bude jedno a nic neucitis.. nebooooj :wink:

ja som si taaaaaak obarila jazyk na kave.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: boli to jak šlak.. som si tak fajne logla - nedomyslela som to ze este asi horuca...
11. feb 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooojjj, to poznam, ja sa tak vacsinou oparim polievkou.
a este som neprisla na ziadny recept, co by na to zabralo...

skor ma stve, ze budem po tom celom ubolena a vcera som navarila paradnu omacku aj s karbonatkami a nebudem to moct jest :angry: ale na veceru, nech sa trasuuuu :grinning:
11. feb 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobul no to hej tomu sa neubranis - ubolena budes... :frowning2:
ale ked sa preventivne nadopujes ibalginom tak to nebude az take hrozne.. :wink: (vlastna skusenost)

aku omacku si robila? rajcinovu, ci? neboj na veceru sa len tak po karbonatkach zaprasi :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok