• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
baby skuste tieto šišky... :wink:

http://www.kukanka.estranky.sk/stranka/recepty---sisky-bez-vysmazania

ja som ich robila raz a chystam sa na ne zajtra su uplne uzasne lahunke, nadychane a nie su mastne ako ked sa vysmazaju :wink:
11. feb 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spolubyvajuci si objednal sosovicovu, takze ju ma hotovu.
on je u zubarky teraz a povedal, ze na obed ku nej pojde so mnou...
mam z toho strach tak trochu.

a idem asi na chvilku von. kyda tu sneh a potrebujem prachy na zubku vybrat a tak...
11. feb 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, tie sisky robila kamoska a bola sklamana, ze sa jej pootvarali... akoze, skor vyzerali ako napuchnute linecke kolieska :grinning: a ze jej sa ziadaju sisky mastne z vyprazania. tak tomu velmi neverim.
navyse, my nie sme velmi na sladke. takze toto u nas nebude ficat.. hm...
11. feb 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. feb 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobul mne sa neotvarali - nam chutili.. :wink:
ale ja mam rada aj klasicke vysmazane sisky.. len zajtra sme doma aj so segrou (dojde uz dnes z BA) a ona by smazene do huby nedala tak zajtra sa chystame vyrabat tieto.. :wink:
11. feb 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite si dajte do nosa, to treba :wink:
ja si cez vikend chutim na kapustnicu, alebo nejaku falosnu kapustnicu...
vytiahnem draheho na trh pre kapustu zo suda... spravime si vylet...
sa tesim...

nellie, ty mas zajtra volno?
11. feb 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame doma kapusticku navarenu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taka je super kyslasta.. dnes bude tusim najlepsia teda aspon sa tak u nas hovori ze kapusta je najlepsia na treti den od uvarenia :sunglasses: :grinning: :grinning:

hej zajtra cerpam volno - ked musime tak musime.. ja sa nejak nebranim :grinning: :grinning:
a je super ze aj segra dnes dojde tak budeme spolu doma zajtra :slight_smile:
11. feb 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co budete varit cez vikend? ja navalam tej kapustnice a spravim v sobotu asi len nejake cestoviny a v nedelu spravim kuracie nohy pecene s ryzou a kompotik vytiahneme...
to sme sa uz s drahym dohodli...
ja som tiez zajtra chcela volno, ale zrusili ma. musim ist nieco vybavit pracovne...
:frowning2:
ostatne vikendy sme mali strasne nabite a poriadne som si neoddychla. aj tento vikend bude taky trosku, ale prezijeme...

a ozaj, na valentina co chystate?
11. feb 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko :slight_smile: treba mi curat,ale musim si este pockat a potom do flasticky ciknem :wink: a potom na ultrazvuk idem,konecne uvidim kolko drobec vazi,ale tipujem, ze aj on pribral poslednu dobu,lebo uz vie sem tam dat aj poriadnu bombu :wink:

chrobul,stastne a vesele u zubara prajem :unamused: jooj aj ja sa musim objednat,na konec januara som sa mala ..

nellie,ja na sladke jedlo niesom,ani dukatove ani sisky ani buchty na pare,hod mi nejaky recept na normalne jedlo :sweat_smile:
napriklad vy ste mali kapustnicu alebo kapustovu polievku?lebo to co si spominala,ze maso a pretlak to som ja nem robila a asi ani nem jedla :wink:
11. feb 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: vy tiez o kapustnici,kym som dopisala,vy ste ma predbehli :sweat_smile:
11. feb 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipi :wink: :slight_smile: :slight_smile: takze dnes budes vidiet Filipka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ozaj, pytala si sa ma na Mary Kay.. zajtra budem mat doruceny balicek.. :wink: uz sa tesimmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Chrobi my s MM moc nie sme romanticky zalozeni takze valentina nejak neriesime...
ja som kupila Milka bonbonieru taky velikansky stvorlistok drahemu a on vzdy nejaku tu ružičku a tak.. :slight_smile: :slight_smile:
on nejak ani na prekvapenia nie je... :sweat_smile:
to nie jak kamoskin manzel - ten je minuly rok urobil na posteli velikanske srdce z lupenov ruzi a vela sviecok zapalil a ruzove lupene dal na cele schodisko pekne... :slight_smile: :slight_smile:

a mne dojdu v nedelu maliari takze ani valentinska "laska" nebude :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a valentin ?..takze erotikus urcite nebude :sweat_smile:
11. feb 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, len aby dosli... :grinning:
ti maliari...
my ideme do divadla. ja som povedala, ze nechcem ziadne darceky (toto je nas prvy spolocny valentin), tiez dostane len nejaku sladkost, ale ziadne zazraky sa diat nebudu... nemam to rada...
a mozno bude laska, ked bude posluchat :wink:

ja cakam maliarov az o tyzden...

pipi, v tomto si mozeme ruky podat... aj pre mna je najlepsia torta klobaskova a najlepsi zakusok rezen :grinning:
11. feb 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobul jasne ze dojdu..inak by sa jednalo o neposkvrnene pocatie :grinning: :grinning: :grinning:

prave hra v radiu ta nova pesnicka od Risa Mullera - strasne sa mi paci... :sunglasses: :sunglasses:
hlavne to slovne spojenie "uz chvilu s tebou citim lasku" :slight_smile:
11. feb 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie,,,asi,, filipka :grinning: manzel este furt vymysla a hlada a hlada :sunglasses: ked sa mu kce nech hladaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale paci a mi nazor ze mm dava priezvisko,tak ja by som mala dat krstne,no nie? :wink:
a s tou kapustou si mi nem odpovedala :astonished:
11. feb 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie,som este nepocula tu novu pesnicku :wink:

chrobulka,dobry napad ze divadlo :dizzy_face: :dizzy_face: idem kuk ci tu unas nieco nedavaju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. feb 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie,ako sa vola pesnicka?
11. feb 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, takze este neviete na isto, ci Filipko???
a tomu tvojmu sa ake meno paci?

a kapustove akoze polievky robia ludia na milion sposobov. ja vacsinou tak, co mam doma :wink:
co sa ti nezda s pretlakom v kapustnici?
11. feb 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, ta pesnicka sa vola UZ
11. feb 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kua, mne tú anču, anču nepridá?

anča, anča :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon... :grinning: dobré ránko :grinning:
som to asi 10 x chcela pridať a vždy ma hodilo na úvodnú stranu :rolling_eyes: :grinning:
11. feb 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ako sa mate? A vidite, ja som na Valentina zabudla a asi by som nejaku tu drobnost mala...moj mm je na sladke, len ked nemam ideu...co asi...
11. feb 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobul,ja viem ze filipko :grinning: ale moj mm nevie pochopit ze ja viem :stuck_out_tongue_closed_eyes: on mysli ze najde lepsie,ale furt zapoti taku koninu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak este ma chvilu cas :sunglasses:

no ja som este pretlak nikdy do kapustnici nedavala :sweat_smile: to sa tak ma,alebo je to len jeden zo sposobov?
ja davam,ze huby klobasa a kapusta..dajte mi iny tip :sweat_smile:
11. feb 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli,objednaj si z netu sexi gatky z cukrikov alebo cokolady :slight_smile: urobis mu striptiz a potom ich moze na tebe ziest :grinning:
sioux,som len tak z prce dala ,ze ci dojdes a ty si dosla :dizzy_face: :grinning:
11. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, ten pretlak sa dáva skôr do kapusotvých polievok (použila som to na odlíšenie od klasických kapustníc) :wink:
11. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ja som tu bola, som anonymne raňajkovala :grinning: Jasné, že som musela zareagovať na priamu provokáciu, len sa mi to asi 5 minút nedarilo :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sioux,no ved za to,takze nie do kapustnice :sweat_smile: ..dobre ze hovoris,idem sa aj ja naranajkovat :slight_smile:
11. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, dobrú chuť :grinning:
11. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi inak to je suprovy napad...akurat neviem, ci by mali moje cislo a ci to pri tej velkosti nebude predrazene :grinning: :grinning: :grinning:
A to fakt existuje?
11. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, som tu rozdávala recept na parížsku tortu. chceš? :grinning:
11. feb 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok