• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
pozeram, ze varite, ci co.
a vavi, ta co toooo??? uz je dobre? mala si na poradniach nizky tlak? ci co?? :unamused:
siou, ides na drevo? :grinning:
11. feb 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shaar.. :wink:

pipi aj s cibulou co??? :grinning: :grinning: :grinning: ina romantika :grinning: :grinning: u neho by najviac tie reznove asi obstali :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, hlasim, že vylet v Bruseli dopadol vynikajuco a prave tlacim kapustu :grinning:
11. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, slavnostne vam oznamujem, ze v sobotu na 99% dostavame kluce od noveho bytu a v utorok mame zajednanu stahovku :dizzy_face:
hurraaaa :grinning:
11. feb 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaka provokacia s tou kapustou!! tak dnes ju osud neminie a ide z chladnicky von! :angry:
ahoj made, a ty si co robila v tom bruseli? :sweat_smile: mi uslo
11. feb 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - gratulujem a nech vsetko ide ako po masle :slight_smile:
11. feb 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj made... takze aj ty kapusta??? :grinning:

inak tato tema by mala mat nejaky podtitul ze - zraz vyznavaciek kapusty... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme tam na mini-dovolenke :dizzy_face:
11. feb 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel - veru aj ja, zbooznujem kyslu kapustu, takze kazdy rok nakladame do sudka :dizzy_face:
11. feb 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharrka ,gratulujem :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: ...vy ste jaky rychly,wauu :slight_smile:
neliie,uz je na tebe ja napriklad mozem aj cesnak :grinning: ..a take tuniakove gatky :grinning: :grinning:

madeline cau aaaa ostatne tiez cauuuu :sunglasses:
11. feb 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, no tak myslim, ze je nacase sa ponahlat :grinning: tt nepustia :grinning:

tuniakove gatky? fuuuuuuuuuuuuuuuuj :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
11. feb 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - a podarilo sa vam predat oba byty?
11. feb 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nene, nic sme nepredali, ale popoziciavali prachy, kupili panelakovu trojku a hadam predame co najskor.
11. feb 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau shaar :wink: gratulujem k bytu

Sak tuniakove - to staci ked 3 dni nepojdes do sprchy, to uz isto budu gatky zavanat rybacinkou :slight_smile:

Made vitaj spat :wink:
11. feb 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vave?

no a ako ste sa tu mavali?
11. feb 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave - sorry, to nemalo byť s otaznikom, to bol iba pozdrav, ok?
11. feb 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš malemimi ked si pozries pri mene, tam mam ze 28tt, to znamena ze som v 28 tyzdni - teda v siedmom mesiaci

aha tak to som nevedela naozaj sem nechodim moc casto mozno som tu 5 krat :slight_smile: tak to je super a co budes mat?

nie ešte som nedostala je to 34 deň...lenže ja mávam nepravidelnu
pozri od februara tie rozdieli ale 2 mes neviem kedy som mala :slight_smile: som si zabudla zapisat
29 dnírozdiel feb mar
32mar apr
36apr jun
34jun jul
33sep ok
auguste som dostala 1.8. ale neviem kedy som dostala potom...
oktober
november neviem
33 dec jan
a jan feb neviem dnes je to 34 den
11. feb 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry den tety..co prebreame? zeby zas kapustu? :grinning: :grinning:

pre sio :astonished: :astonished:
11. feb 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - ja áno :wink:
11. feb 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem mat vcerajsiu kapustu dnesna obed:slight_smile:)) to som pisala este vcera ze som varila, s vajkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zacina mi byt doma dlho :astonished: ako to vy tehule na pn zvladate? ci to uz je zvyk po takom dlhom case?
11. feb 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malemimi no tak drzim palce aby uz nedosiel :slight_smile:

Cakam dievcatko, aj to si vies zistit tak, ze sa myskou postavis na moju fotku a tam ti vybehne take nieco ako moj profil :wink: teda takto si vies pozriet kazdeho samorejme, nielen mna :wink:
11. feb 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Made tak ani neviem ci je tu nieco nove :slight_smile: nieco malo stale probudne :wink: vy ste sa mali dobre?

Anax asi aj zvyk, aj to ze naprogramujes hlavku.. Ja som doma uz pomaly pol roka a este som sa poriadne nenudila a furt mam do porodu este kopec planov, co chcem stihnut a nejak mi nevychadza :slight_smile: ale je pravda ze som dost zlenivela.....
11. feb 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka aha prepac ja som koza nemam nai moc cas som v praci :slight_smile: ale dakujem

no ja by som bola rada keby neprisli len este v poho maju na to 2 dni :frowning2:

a čo znamena snž?
11. feb 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malemimi snž je snažilka :wink:
11. feb 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi asik hej, ze sa preprogramujes a inak fungujes, ja keby ze neni zima a nemam ten chrbat asik uz umyvam okna alebo daco..ale asi aspon povysavam, to sa moc krcit nemusim..

a asik budem robit sisky, sice nie tie co dala recept nell ale tieto tvarohove http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23137 mam varoch v chladnicke uz vyse tyzdna a aspon ho miniem...len nemam rum...tak asik dam trosku brendy a potom vanilku zo struku:slight_smile:) pre zmenu...len moj manzel nema moc rad sisky tak dufam ze ich nebudem musiet jest sama, bo chcem k nim penu spravit, bo bez peny sa sisky nerataju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

malemimi snz znamena snazilka :wink: to si predpokladam aj ty, chod hore na stranku, lavy roh,nastavenia a tam si to nastelujes :wink:
11. feb 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar gratulacie k novemu panelovemu...hlavne ze je trojizbak a ze sa konecne vsetci pomestite :wink: a tie byty snad do leta predate..budem drzat paste :wink:
11. feb 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave - mali sme sa velmi dobre, skoda, ze tak kratko, ale zajtra si berieme s mm dovolenku, takze tento pracovny tyzden ani neratam za pracovny :grinning:

anax - ty si doma?
11. feb 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anaxamon vavenka

dakujem Vám hihi
:grinning:
11. feb 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, ty provokatérka :grinning:

anča, anča :grinning: :grinning:

idem sa s vami napapať a čítať. Na prechádzke som vyhladla ako vlk :grinning:
11. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax fiiha, dobre vyzeraju sisticky, ja som vybrala akurat kuracie cecky, spravim dnes na smotane, fuš fuš, a paradajkovu....
A pracku nalozim asi, to je vsetko co som dnes ochotna spravit :slight_smile: mozno si pustim Bridget Johnsnovu, uz som ju davno nepozerala, som mala taky riťual cez leto, tak 3x do tyzdna som popedalovala na orbitreku +- 40 min a furt som si k tomu pustala bridget :slight_smile: rychlo mi pri tom zbehol cas :wink:
11. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok