• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Chapem, po par :grinning:
Ja rada chodim ku kadernicke, mam taku sikovnu babu, takze som vzdy spokojna..a mam rada tu zmenu :slight_smile: Ale mi trvalo, kym som tuto svoju nasla...predtym to parkrat skoncilo aj tak, ze som si hned isla do drogerie kupit farbu na vlasy a doma prefarbovala :grinning:
11. feb 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o kadernicke ani nehovorte, ja chodim tak raz za rok:slight_smile:)) mam stastie ze sa mi aspon vlasy drzia pokope a nestiepia sa...jediny ich problem je ze sa velmi casto obnovuju a teda mam na hlave non stop kratke nove vlasky ktore sa mi tocia :unamused:
11. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, to poznám. Aj nad čelom mám, vyzerá to na mne niekedy dosť srandovne :grinning:
Tak idem, nech tam o jednej som :grinning: čafte zatiaľ.
11. feb 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou tak to mas fajn...
Ja uz si asi ani nepamatam, akej farby mam povodne vlasy, ale asi ako 80% slovakov, take nijake hnede :grinning:
Som si na gympli zacala farbit na cierno - samponom, potom uz fajne farbu cierno modru asi do 25ky a potom som sa jedno rao zobudila ze chcem byt blondina :grinning: nenechala som sa nicim odradit, huzevnato sla za svojim cielom, kadernicka plakala az, no nakoniec sme tu ciernu zazrat farbu nejakym sposobom - asi na 10tykrat stiahli, ale tak som si spiekla vlasy ze do tyzdna som musela ist na vrabca.... Ale blondaveho :grinning: a odvtedy som blondina - sem tam do toho supnem hnedy melir, akurat co som spominala - minulu zimu som mala pokust prejst na prirodzenu hnedu, ale neujalo sa to :slight_smile:
11. feb 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tmavovlaska od narodenia, vsetko mam tmave :grinning: teda myslim oci a vlasy :grinning: Take tmavohnede. Mavala som aj vlasy po par (pas :grinning:), aj na chalana, aj cervene, cierne a dlho som nosila melir. Teraz mam uz skoro 2 roky taku peknu hnedu farbu - sampon a vlasy take polodlhe (striedam dlzku od brady az po prsia :slight_smile:).
11. feb 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou papa :slight_smile:

Vavi, mne sa hrozne blond paci, ale na mne by to vyzeralo blbo...tak som stavila na prirodzenost a som od "prirodzenia" pekna :grinning:
11. feb 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som blond, ale tiez som mavala pokusy o vratenie sa k povodnej farbe, ale doma mi to nepreslo a aj tak sa citim najlepsie ako bloncka :sunglasses: a ku kadernickam mavam rezervovany vztah, teraz mam jednu ku ktorej idem asi 3x do roka ostrihat, ale kym som ju nasla, tak to boli aj slzy po vrateni sa z kadernictva :angry:
11. feb 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi :slight_smile: ze vsetko mam tmave :grinning: mna hned chobotiny napadli :grinning:
Ja som si prisla hodne nevyrazna s hnedou - som taky stredoeuropsky standard - pokozka ani svetla ani tmava, oci take sive - ani svetle ani tmave, vsectko take priemerne, tak v tejto blond sa citim asi najlepsie.... Ani s ciernou to nevyzeralo zle, ale starsie som vyzerala... NA gympli mi to samozrejme nevadilo, priam naopak, ale teraz - no ved co si budeme nahovarat :grinning:
11. feb 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Made no vidim ze mame podobne vlasove osudy :wink:
11. feb 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zjavne nas spaja nielen ta kapusta :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi, mne tiez tie chobotiny napadali, uz ked som to pisala :grinning: A teda okrem toho mam aj tmavu plet....teda nie ciernu :grinning: ale taku, ze mna lahko opali...nie do cervena, ale pekne do hneda a drzi sa mi to hrozne dlho. Ale u nas v rodine su skoro vsetci takito lahko opalitelni :grinning:
11. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pre tento tyzden lucim a pekyn vikend vsetkym
Papa made :wink:
jooj bibi zavidim ti tu snedu plet :dizzy_face: :dizzy_face:

ja som nenormalne biela.. najsvetlejsi makeup je mi v zime aj tak tmavy.. ja sa v lete opalim ale len tak jemne - cigana zo mna nebude :grinning: :grinning: :grinning:

co sa farby vlasov tyka - mala som vsetky okrem ciernej.. :grinning: - blond, rysava, ohnivo cervena a pred svadbou som presla na cerveno-hnede sampony a doteraz to mam take hnede na slnku s nadychom do cervena, lebo neznasam hnede farby co mi tahali do zelena, tak radsej to budem mat načervenalé stále :grinning: :grinning: :grinning:

a tiez mam asi take ako siou - huste a pevne a stale sa mi obnovuju nove vlasy ktore ma vytacaju ked si chcem urobit cop.. :angry: z cerstvo umytych cop nikdy neurobim az ked sa troska umastia tak potom to ide :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, na mna nemate... mala som vsetky okrem bielej :grinning: aj zelenu aj modru aj ruzovu, cervenu ako krv, fialovu, setky odtiene hnedej, rysavu aj ciernu aj blond :wink: biela sa nepodarila, vlasy to nevydrzali :grinning: :grinning: skoda, ze nemam fotky - ale digitaly este neboli take rozsirene :grinning:

v KE snezi... :angry:
11. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kua hladna som! A cecky este niesu rozmrazene (na mikre mame pokazeny ten dzigvajz, ktorym sa da nastavit ze rozmrazovanie, takze pekne v teplej vode sa mocia) .... Ale som si dala kavisku a knoppers (Nell, herec mi kupil este min tyzden 10ks family balenie :wink: ) tak aj hlava ma prestala boliet aj som odzubkala zaludok, ale asi tak na 10 min :rolling_eyes: nemam doma NIC co by som mohla sprasit len tak, ani pecivo, akurat banan sa tam na mna vyskiera, ale nemam na neho chut, jablka a hrusky som pojedla, to este vacsi hlad mi spravili :rolling_eyes:
11. feb 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som isla ze objednam pizzu, ale potom mi trklo ze v case obeda im to bude trvat tak hodinku a pol, a to akurat uz navarim......
11. feb 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeeeeeeej vavi ty provokaterka... :grinning: ja chcem knoppers a hned! :grinning: :grinning:
kukam co mam supliku - jahodovy pernik, mars tycinka, bebe dobre rano cokoladove.. no nic moc.. :rolling_eyes:

dneska si budem musiet zbehnut kupit knoppersky.. :sunglasses:

shaar - ty si riadna experimentatorka :sunglasses: :grinning: :grinning:

jak ma zas nasraliiii - svinske tesco napise ze mandarinky a ono su to tie zmutovance mandarinky s pomarancom - tangerinky a tie ja moc nemusim... :angry: :angry: aspon keby to tam napisu ze to je ono a este ake kysleee az mi riť stiahlo a jak mi to kysle rozdraždilo ten bolavy jazyk co som si rano popalila :frowning2: :frowning2:
11. feb 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi no hej po ovoci aj mne vzdy riadne vytravi... :sweat_smile:

a v akom stadiu su tie cecky???
11. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A k tej pleti - milujem sa vypekat, nidky mi to nerobilo problem, furt ma pekne do hneda opalilo, aj dlho vydrzalo, az som sa asi tak 5 rokov dozadu fajne spiekla (mozno tomu bude uz aj viac) a odvtedy mam alergiu na slnko! JA, co by som vedela od rana do vecer sa korytnacit v piesku!!! To je taky trest pre mna ze dovidenia...
Furt sa z prveho slnka vyhadzem - klasika tvar, dekolkt, ruky, chrbat, a takto potom flakata beham az do oktobra... Uz som skusala aj ze solarko predtym, aj beta karoteny, aj atb masticky a prd :rolling_eyes: tak chodim kazde leto jak obs...ta cez sitko, co uz :wink: este sa mi nepodarilo vyhnut sa slnku :grinning:
11. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som raz chytila alergiu na slnko.. v chorvatsku a najskôr som si myslela ze to mam z toho ze som zo seba neoplachla sol a opalovala som sa - porobili sa mi take pluzgieriky ako po doprhleni zihlavou - nastastie iba v dekolte a rychlo to zmizlo... ale tiez sa mi to odvtedy objavi kazde leto uz... :sweat_smile:
11. feb 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell :wink: knoppers bol v-y-n-i-k-a-j-u-c-i :grinning: :grinning: jemne sa rozpustal na jazyku, a tie oriesky - no proste basen :wink:

Ceckam treba este tak 20 min a idem na to :wink:
11. feb 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jesuuus ja ta dojdemu učapať.. tehotna-netehotna je mi to jedno :grinning: :grinning: :grinning:
to uz teda jaka provokacia toto???? ts ts tsss :grinning:
11. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Vanda mi zas robi z brucha sisku :grinning:
11. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ci pana do pana, vidim v telke bukovskeho, kde je ovladaaaccccc :grinning: :grinning: :grinning:
Nell hnusna som, co? :wink:
11. feb 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav to z tolkeho prisunu cukru je naspidovana tak vymysla.. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kokso, 2 jablka, hruska a k tomu kava s mliekom a nemenovany keks (Nell - uz neprovokujem) - vrazedna kombnacia :grinning: gutalax sa moze strcit :grinning:
11. feb 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi uz to v tebe vyvolalo iste stavy????
typu - rychle behanie s riedkym ukončenim??? :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell si to vystihla dokonale, malo to rychly zaver :grinning: :grinning: ani som tu kavu nedopila :grinning:
11. feb 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave tak rozmyslam, kedy som sa prvykrat vyhadzala zo slnka, to bude uz hadam aj 10 rokov :grinning: nejak poslednu dobu, ked na nieco spominam, alebo nieco proste z minulosti sa riesi, mi to pride ze max. 5 rokov stara zalezitost, a potom ked sa poriadne zamyslim, tak mi take cifry zacnu vyskakovat miesto tej 5ky, ze az sa zhrozim :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok