• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Sa mi nechce verit ze s hercom sa pozname uz 4 roky, teda o mesiac budeme mat vyrocie (datujeme ho od prveho sexu :wink: , spoznali sme sa sice uz 15.1., ale to som ho vtedy este nekcela, tak vyrocnikujeme az od inkriminovaneho dna, co bolo na Jozefa :grinning: ) - stale mam pocit ze len prednedavnom som sa k nemu nastahovala a ze sa estelen spoznavame :slight_smile:
11. feb 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej vavi, vyrocie? :dizzy_face:
ten cas je taky relativny pojem! :grinning:

a ze siska v bruchu? :grinning: :grinning: ja som rada, ze ho citim, a nie ze by sa mi nejako brucho hybalo, dofrasa :angry:
11. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar no poviem ti, aj by som si dala pauzu uz, posledne dni je taka nespokojna ze az! oduva sa, vyduva, kope kade tade, rano, na obed, v noci, v kuse! Ked taka bude aj mimo maternice tak dakujem pekne :sweat_smile: :sweat_smile: Tinika ti dobre radila, ze mas kludne babo v brusku, jej Patrik bol taky isty a taky isty je aj teraz :wink:
11. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ahojte
..kua ste toho popisali, vsak som doteraz citala :grinning:
..Shaarka gratulujem k novemu byvaniu :sunglasses:
..mi robite tou kapustnicou chut...som ju planovala uvarit az cez vikend, ale asi spravim dnes
..aj ja idem dnes do ''Polskeho sklepu'' kupit pravu 33% smotanu na torticku, ale uvazujem, ze spravim len z polovicnej davky....som zvedava Vavi ako nam to vyjde :grinning: v nedelu podam hlasenie xixi
11. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A uz nam ide kultura z kaviarne Slavia :slight_smile: s Petrom Stasakom v hlavnej ulohe :slight_smile: uz sa tesim na trio vokalistiek :grinning:
11. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni presne, aj ja rozmyslam ze na prvykrat bude asi stacit z polovice :slight_smile: pockame ci nam to Siou schvali :wink:
11. feb 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ona si moze dovolit robit z celej davky :sunglasses: no my co priberieme len ked okolo kolaca ideme musime z polovicnej :grinning: :grinning: :grinning:
..kua ako sa mi nechce trepat do mesta
11. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som naobedovana, spodare poskladane, zasielka prebrana, vikend dohodnuty...uz mi ostava len to cesto na sisky nahadzat do pekarnicky a potom vyrobit sisky ale to mam este cas kym manzel z roboty dojde...

vavi ty prosim ta ake programy pozeras? pre pamatnikov? sak az taka "stara" si neni...totooo :grinning:
11. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aky je to ten knoppers? To som este nemala, nepoznam :confused:

Ale ja som pred chvilkou spapkala snickers, velmi mi nan isla chut, tak som si bola v bufaci kupit :slight_smile: Snickers je moj oblubeny :dizzy_face: A k tomu kavicku Caro s viac mliekom ako s vodou a ochutenu medikom :slight_smile: Ja nemozem klasicku kavu, je mi z nej tazko. :unamused:

My sa s drahym pozname uff - hadam 10 rokov. Chodili sme spolu na VS, ale prve 3 roky sme prehovorili hadam 2 vety :grinning: A potom sme sa chvilku kamosili (ja som mala ineho frajera) a potom po silvestri (kazdy bol inde) sme sa stretli a tak nejak sme skoncili pri sexe :grinning: a odvtedy sme spolu, co je uz 7 rokov...hrozne vela...
11. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A k tomu spalenie, uz je to slnko asi ovela viac silnejsie a agresivnejsie ako bolo pred 10, 15 rokmi. :unamused: A pokozka si to pamata...spalis sa raz a uz mas s tym stale problemy. Ja som sa sice nikdy nespalila, ale alergia sa uz aj mne vyhodila. Nie u nas, len pri mori a bolo to take svrbenie. Asi kombinacia slanej vody a slnka.
11. feb 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax hehe :slight_smile: bezi mi tu stv-cko, tak pozeram co davaju :wink: aj tak to mam len ako podmaz, sa motam po nete....

Som volala na matriku, ze kde a co a ako, teta mi hovori ze to podla toho kde, som sa narodila, tam je zaarchivovany moj rodny list a ze tam mi vydaju kopiu... Ja jej hovorim - no ja som narodena este na Moyzesovej (dnes uz neexistujuca porodnica v Kosiciach) .. Teta na to takym hlasom akoze jaaaj, tak to vy este budete v centralnom archive, to isto budete narodena pred '82hym :grinning: :grinning: akoze mi jemne naznacila, ze korytnacky su v centralnom archive na matrike v starom meste :grinning:
11. feb 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi http://knoppers13.files.wordpress.com/2009/02/knoppers.jpg

jak som si kôli tebe zaslintala klavesnicu :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi aj vy mate sexualny vyrocnik? :grinning: tak fajn, necitim sa sama tak hovadsky :slight_smile:

Knoppers je taka fajna napolitanka - keks, mliecna napln, sokoladova napln, oriesky.... Mnamka :slight_smile:
11. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peter Stasak nestiha otvarat pusu s playbackom, ja sa strasne viem nasulat z tychto relacii :grinning:
11. feb 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som s mojim MM 10 rokov... :sweat_smile: :sweat_smile: zacali sme spolu chodit 6.8.2000 :sunglasses:
fuuu to je riadne vela...
a vavi som na tom podobne ze tiez si niekedy myslim-ze ved to bolo len pred par rokmi (2-3) a ked sa hlbsie zamyslim je to aj dobrych 5-6 :grinning: :grinning:

ze korytnacky...vaaaaaav :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vav no ja som zapla ako podmaz radsej vh1, dopozerala som predtym oblubeny scifi serial zo zanamu a tak som dostala chut na muziku:slight_smile:)) a o chvilku isto prepnemna papriku:slight_smile:)) aby som sa spravnenaladila k tym siskam :grinning:

vav ale zas na druhej strane aspon nemusis chodit kade tade po matrikach a rovno vies kam mas ist, nie je to jednoduchsie? :wink:
inak viete ze v lidli maju skvelu naradu za knoppers? uz neviem ako sa to vola a nechce sa mi vstat z gauca sa ist do suflika pozriet ale nieco s orieskami v nemcine to ma v nazve a predavaju to take dlaenie desat kusov, straasne dobre do je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax vieeeeeem... aj tie su uzasne :wink: ked ideme do lidla vzdy si ich kupim lebo su ovela lacnejsie ako origos...
ale zas origos je origos.. :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell, Bibi, ze 10 rokov, wow :slight_smile:
S mojim predoslym som bola hadam 6 rokov a mala som pocit ze sme spolu cely zivot :slight_smile: s tymto mi to tak nepride, furt mam pocit ze sa pozname len chvilu, neviem ci to je dobre alebo zle :slight_smile: a mozno len fakt uz ten cas ide s pribudajucimi rokmi nejak rychlejsie..... Ze som si to ani uvedomit nestihla :wink:
11. feb 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. feb 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem kocky :slight_smile: Nell, prepac mi to :slight_smile: ....uz viem, co to je...poznam to, len ma moja pamat sklamala :sweat_smile: Ale asi som to este nejedla, ja mam radsej cokoladky, keksikoidne veci nemusim...A vobec, ja vseobecne az tak sladke nemusim...skor slanosti :slight_smile:

Vavi, ano aj my :slight_smile: Vzdy si robim s mm srandu, ze ani len na rande ma nepozval, hned ma pretiahol :grinning: :sweat_smile:
A aspon, ze ti to ochotne povedali, bo komunikovat s akymkolvek uradom je pre mna vzdy utrpenie...
11. feb 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak pozeram ze viacere z vas tu maju rovnake zlomove dni kedy ste zacali s polkami randiit akozeoficialne, no ja sa tiez pridavam, my smemali 5.1. 5 rokov
11. feb 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax, 2v1 :grinning: aj fajny keksik, aj fajny herec :grinning:

Vavi, vies co, to aj mne ta pripadalo po 4 rokoch, ze to je nic, ze kratko sa pozname...to iba teraz take 2 roky dozadu sa to nejak zmenilo. A ja ratam, ze sa pozname len 7 rokov, lebo tie 3 predtym som ho ani neregistrovala :slight_smile:
11. feb 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zasa prudko keksikoidna - ja si dam radsej keksik ako cokoladu... :grinning: :grinning:
preto ked bolo podozrenie na celiakiu tam to bola pre mna nocna mora - ze zivot bez keksikov :astonished: :astonished: :astonished:

anax ja uschnem - patizon ako propaganda :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej poznam aj tento lidlacky variant, dobry je aj ten :slight_smile:

Bibi :grinning: :grinning: tak teń moj ma lamal 2 mesiace, som ho najprv nechcela, ale bol neoblomny, az ma zlomil :grinning:
11. feb 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax, my 3. 1. :slight_smile:

Inak, vcera som sa dobre vynervacila pri zistovani, kto akoze nariadil, urcil, ze sa maju robit 3 hormonalne profily z 3-5 dc, ktore vraj treba do ziadosti do poistovne (k ivf). A neviem sa dopatrat. V care doktor v tom tiez asi nema jasno a v poistovni som s takou zenskou hovorila, ze by som jej sluchadlo oplieskala o hlavu, keby sa dalo. Vsak, nemalo by to byt jasne dane?? Na nejakom papieri? To sa riadime len tym, ze jpp (jedna pani povedala :grinning:). Ach jaj. :angry:
11. feb 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez davam hlas keksikom - a uplne najgenialnesiu vec co vymysleli - ja to teda tak volam - je keksikova milka :slight_smile: ta cokolada co ma v sebe napolitanku mnami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. feb 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdielam s nell keksiky su lepsie ako cokolada, ale mam rada ked je keksik aspon polomacany v cokolade idealne horkej..moja stupnica keksikov (inak ja to vsetko volam ďobošky (makcene su dolezite)) je:

1.mila
2.mata
3.tatranky a horalky
4.minonky
5. lina
6.vesna

dajte svoje stupnice:slight_smile:))))
vavi aj mne ten moj lamal dlho.. velice ma chodil vystrajat domov a ja vzdy kukam ze o co tomuto ide.. :grinning: :grinning:

lebo ja som ho najskôr troska "zneuzila" na diske - lebo ma obhanal jeden mne prudko nesympaticny chalan a tak som sa vrhla na mojho ze ci mu mozem dat pusu nech mi da henten pokoj.. :grinning: :grinning: :grinning:
no a v mojom to vyvolalo nejake city či čo lebo dovtedy sme boli len dobri kamoši :grinning: :grinning: :grinning:
nikdy som nechapala co na nom kamosky vidia ked sa po nom blaznili :grinning:
Tak to ja voooobec nemusim...tu milku....Jedine co mam rada z keksikov je stara dobra Mila :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok