• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
moja stupnica:

1.polomacane sedita v horkej (klasika cerveno prievitny obal)
2. mata
3. horalka
4. mila
5. esička

mojich top 5 :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme tu dajake vsetky zimne nazbierane...asi mame viacej dobrych hormonov v zime ked sme tie nase polovicky pritiahli:slight_smile:)))))))))

vavi tak taku milku nepoznam :sweat_smile:
11. feb 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi anooo na tu som zabudla milka keksikovaaaaaaa... to je taka ta co sa da lamat na 4 kusy... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj tu prudko moooožem :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. feb 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj nell zabudla som na esicka, samozrejme ze kokosove esicka milujem:slight_smile:)

idem moja oblubena pesnickana vh1..lady gaga bad romance :grinning:
11. feb 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax ja nemam takyto rebricek - zavisi na co mam chut - ale tiez mam rada ked je tam nejaka napln - horalky mam rada len ked su cerstve - makkulinke, na matu musim mat chut, mam rada tie polomacane seditacke (Nell :wink: ) jasne ze ospevovany knoppers a na tento druh ladene, vacsinou nemecke keksiky....
Ale nepohrdnem an trubickami napriklad, a taktiez Nestleoidnymi vecami ako je Snickers, Mars, Leon, Kinder Bueno atd atd :slight_smile: ale aj Siesta sa celkom da :slight_smile: no proste... Keskyyyy :grinning:
11. feb 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax aj mne sa paci bad romance- kolegyna ma na nu alergiu vola ju ze "grcajuca"
jaj to som uz videla, to je podobne ako kit kat ze? inak ten mam tiez celkom rada alenie tak ako nase slovensko ceske dobosky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja nemam rada karamelove veci...okrem sypkych polskych kroviek tie mam obcas rada:slight_smile:)

nell grcajuca? nemchapala :confused: ale ona asik vie preco
11. feb 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje:

1. snickers :grinning:
2. mila :grinning:

Ja moc sladke nejem :grinning: Tot chudobny zoznam....
11. feb 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobulka a bublinka sa neflakajte po inych temach domovsku dojdite navstivit :dizzy_face: :grinning:
11. feb 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell nieee to som myslela, ale toto http://nd03.blog.cz/807/326/7cde4e36a9_56607516_o2.jpg
ta schoko and keks :wink: proste klasicka velka cokolada, a ma v sebe keksik :slight_smile:
11. feb 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi - joooj zavidim ti ze nie si zavisla na sladkom... :grinning: :grinning:
ja ho zjem straaasne vela... :sweat_smile:

vavi ahaaaa.. ano ano hentie mozem aj ja.. ta s karamelom je dobra... :sunglasses:
biele cokolady moc nemusim... :sweat_smile: a najradsej mam aj tak horku - ked uz cokoladu...
11. feb 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, haloooo?
mame tu nieco rozrobene... uz som po zakroku u zubky a davam si za odmenu sladkovinku - MILKU
no a co?
ja mam malokedy na sladke chut... ale dnes som si povedala, ze si dam...
a konzumujem prave toto:
http://farm4.static.flickr.com/3184/2482268679_bb30025e20.jpg

ale najradsej mam asi od nich toto brailove pismo (tak to doma volame):
http://www.milka.info/milka1/images/czcz1/pictures/prod_toffee-wholenut_300g.jpg
11. feb 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najsamlepsia cokolada ked uz je varova od figara abo z lidla :sunglasses:

clovese ja som uz taaaaaaaaaak davno nepozerala hudobny kanal ze az kukam ze aha to ma taky klip ta pesnicka :grinning:
11. feb 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata rozlucim sa na chvilu, cecky su rozmrazene, uz sa asi aj utopili :grinning:
Aj mala Vanda vas pozdravuje :grinning:
11. feb 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chrob som rada ze zubarcina je za tebou a jaku peknu odmenu si si vymyslela :grinning: :grinning: ti robila ten nerv?
11. feb 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi a vanda majte sa krasne anech sa cecky podaria :wink:
11. feb 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nakonies sa mi len rypala vo vyvrtanom zube (kde mam ten chyteny nerv) a napatlala mi tam este nejake vrstvy vselijake a este na tri tyzdne budem mat vlozku... ale uz sa mi to preliecuje a nechce mi ten nerv tahat, pokial to nebude kriticke. takze som obisla celkom v poho. a verim, ze tak skoro mi ten nerv ani nebudu riesit.... uvidime...
11. feb 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tak aspon si nemala priliz bolestive dopoludnie... :wink:

nic idem ja naladovat suroviny do pekarne a pustit sa do tych sisiek..ale este dobehnem kym sa bude cesto chladit
11. feb 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi papa :slight_smile: Povedz Vande, ze dakujeme ze pozdrav a aj my pozdravujeme :wink:

Chrob, tak M-joy mozem tiez, tu s karamelom, luuuubim karamel :slight_smile: Ved akoze, sladke ja mam rada, len mi nejak malokedy nan pride chut.
Chrob a bolelo to?
11. feb 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, som na seba pysna, lebo som to prezila bez inekcie.... ja som tazky pacient zubarsky :frowning2:
mam hroznu traumu z detstva a zubarov sa velmi bojim a robim cirkus :frowning2:

a karamel aj ja mozem.. mnam... krowky su najlepsie...
bibi, karamelovy m-joy mame doma tiez, poslem ti? :grinning:
11. feb 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chrob, akoze presne, ako keby som o sebe citala :wink:

posliiiiiiii :dizzy_face: skus natlacit tam, kde sa dava CD :grinning:
11. feb 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:

už som naspäť spokojná a vytešená :dizzy_face: Hlavička ľahučká, a mám na nej leto! :grinning: Hurá, presne takto som si to predstavovala :slight_smile: :slight_smile:
A vypijem si s vami kávu, vidím, že ste tu hodovali celé popoludnie :grinning:
11. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez spat, cesto sa miesi, sa to bude az hodinu, celkom sranda:slight_smile: rucne by som ho mala za stvrt hodky ale tak sa mi nechce sa paplat s nim :rolling_eyes:
11. feb 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne :grinning:

1. koža: bývala som dosť často pri mori v detstve a tak mi len veľké hnedé oči svietili, vždy som bola taká čokolka. No ale hlava narástla a oči nie. Takže ani veľké, ani hnedé, keďže už sú viac zelené (také krásne dieťa som bola :frowning2: ) :grinning: :grinning:

2. vlasy: tak mi pri tej vaše debate napadlo, že obočie a ostatné mám čierne, teda okrem vlasov :grinning: :grinning: :grinning: (divné)

3. výročia: my budeme mať v máji 16 rokov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (a že mám rada zmenu... :astonished: , anča :grinning: :grinning: )

4. sladké: kedysi som mala rada keksíky, ale už ani nie, skôr čokoládu, ale tiež nie nejako veľa a skôr horkú kvalitnejšiu (to je vekom :grinning: ). Ale aj tak mám radšej koláčiky, sladké jedlá, dobré zákusky

5. slni, vavi, žiadna polovica dávky, potom budete frflať, že sa to nebolo až také, ako som hovorila. Tá obrovská šľahačka na tom má naozaj zmysel. Nedávajte do nej už cukor, nebude taká sladká. Ale z polky to nebude ani také efektné :unamused: :grinning:

6. zuby: ja som bola tiež hotová, aj keď v destve som chodila pravidelne, ale nič moc zážitky... Posledných 5 rokov mám geniáln zubárku, ktorej síce cvakám úplne všetko, ale zase to najhoršie už mám za sebou a tak cálujem iba za hygienu raz polročne.
A je to super človek, takže ta chodím veľmi rada (ani ona mi neverí, že sa tam teším :grinning: :grinning:)
11. feb 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taak paradickova navarena, zemiacky upecene, masko makke, uz len ho podbijem smotanou a hotovo :slight_smile:
Za hodku som to zmakla, aj s upratanim kychyne, lubim rychle varenie :wink:

Siou ja mam tiez suproveho zubara, u ktoreho sice cvakam vsetko, ale klop klop.... Je to fakt odobornik....
A srandista, ked som dosla ako tehotna na prehliadku, uz som vedela ze mam v brusku dievcatko, tak sa ma upolne vazne pyta: Miriam, uz mate meno? ja: No mame niekolko favoritov... On: (smrtelna tvar): Ked sa nebude volat Rudolfina, tak vas vyradzujem z mojej evidencie.... (Vola sa Rudo :wink: ) no taak som sa rozrehotala :grinning: :grinning: fakt je zlaty......
11. feb 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou pekne odpovede, len co je pravda :wink:
11. feb 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, aká šikula :grinning: :grinning: ti závidím, ja už dnes v kuchyni nevykonám nič. anax aj tebe, čo to pečieš?
11. feb 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

som si sprosta naklikala na pekarni zly program a kukam ze hm hodina miesit no sak ok ako chce, sak pisala som vyssie.. a to ja som sprosta dala program sice nanekysnute cesto ale take co aj pecie tak som frisko restartovala aj ked uz pekarnicka zacala piect:slight_smile:) a sup program akoma byt na 15 minut a o chvilku to bude...ja som taka popleta obcas...hlavne ked robim veci prvy krat bez navodu :grinning:
11. feb 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok