• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
jáj, tie šišky, som zabudla, že si o nich ráno písala... Tú druhé časť tvojich riadkov dôverne ovládam :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, som tu nova a ako to tu citam dostavam chut na kopu veci. a sladkosti mozem tiez, ale nech v nich nie je vela plnky-som skor za suksie dobroty. co poviete na lazenske oplatky, alebo albertky a take marina kekse a este piskoty? no kolka to dobrota
11. feb 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana ides sa k nam pridat? do kapustoveho klubu? hm? ak tak ta vitam a sa nam trochu predstav :wink:
11. feb 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha, kapustovo sladký klub :grinning: a ahoj, zuzi :grinning:
11. feb 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau zuzi...

Anax :grinning: tak v tvojom prispevku som sa aj nasla, niekedy si aj ja v kuchyni pripadam ako Pat a Matom dokopy :wink:
Siou jj, este umyjem taniere co sme sa najedli s hercom a mam veget :wink: teda este tu pracku nalozit :wink:
11. feb 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, ja mam velmo rada sladke a slane spolu a v tehotenstve mi chutila uhorka med a slane tycinky. ina to dobrota
nechce sa mi citat vsetko spatne a tak sa pytam, uz ste tehulky?, alebo snazilky? a mate uz niektora dietky?
11. feb 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi :grinning: :grinning: :grinning: bezne sa mi to nestava len ked som moc vo vytrzeni...ked sa tesim na sisky a pod :grinning: :grinning: :grinning:

este sa to cesto chladi v chladnicke a potom sa uz pojde vyprazat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: len ktonam doje kapustu ale spolieham na manzela, kedze on je kapustovo kapustovy na nekonecnu kapustovy a chlebovy samozrejme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. feb 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babulky, zajtra idem kupit udene rebra a varim kapusnicu. prave volal drahy a spomenula som mu kapustu a ze fuuu, tak to by som si dal :grinning:
11. feb 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, kapustovú polievku :grinning: :sunglasses: sme tu mali včera o tom debatku :grinning:
11. feb 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, vacsinou sme tu bezdetne, ked si vsimnes, tak pri mene sa objavuje udaj - mne 28tt - teda som tehula v 28 tyzdni, anax tam ma snž - to znamena snazilka, ked sa tam objavi 1d,2d... tak to je kolko ma dana zenska deti a take ako ty a siou tam nemaju nic - niektore preto, ze nevyplnili svoj stav, niektore z presvedcenia :wink:

A ked sa myskou postavis na foto, tak tam su tiez nejake udaje :wink:
11. feb 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nova tvar.. :grinning: :grinning: :grinning: zuzka vitam ta :wink:

my sme sa s drahym ako zdravo natlačili :grinning: :grinning: spišske parky s cerstvym chlebikom :sunglasses: a ako dezert horalka :grinning:
a dosla segra a namotava ma aby sme piekli tie sisky dnes ale to by bola cista samovrazda... :grinning: :grinning:
uz vidim ako by som sa prežrala jak divá svina :grinning: :grinning:
oziiiik ved segra ma notebook takze asi sa ku vam presuniem z postele :sunglasses:
musim si uzit luxus raz za čas :grinning:

a prave sa sulam dosla ku nam suseda - zevraj som zapisana na sobotu upratovat kostol, ze uz je rada na nasom cisle domu.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no uz ako keby som tam bola.. ja tam nechodim spinit... :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: jasne jasne,som trochu pozadu :unamused:
zajtra idem robit testik budem 12 den po ET, tak som straaasne nervozna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou no dzedzinske zvyky :grinning: :grinning: :grinning:

zuzi takze ty si po ET :dizzy_face: :dizzy_face: tak to drzim palce a prajem vela stasticka pri testovani :wink: :slight_smile:
11. feb 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi si pisala ze uz si bola tehotna ako mas stare dieta? :wink:
11. feb 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka drzime palce :slight_smile: a ako sa citis? :wink:
11. feb 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, pekárničkové... chcela som vám napísať, že som bola dnes v mojom bio obchodíku a majú tam čerstvé špaldové (aj iné) chleby za nejaké euro aj niečo (1.37, alebo tak nejak), váha je 550 g.
Mám pocit, že to asi niekto robí práve takto v domácej pekárničke, bolo to v takom papierovom vrecúšku zabalené. Asi sa to aj tak viac oplatí doma, však?
11. feb 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vavik, ako pekne si mi to rozpisala, ja to tam nauvadzam len pretoza som si to nevsimla ateraz to tam uz dopisat neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: inac v marci budem mat36 a mam 2 babulky 14,5 a 7,5 rocnu a veeeeeelmi tuzime po 3, ale nedari sa nam :frowning2:
11. feb 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :dizzy_face: téda, to by som aj ja mohla mať už 15 ročné pubošiatko... Aj 16, vlastne, že áno... :grinning:
11. feb 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka uplne hore navrhu mas hned zlava nastavenia - tak tam ked kliknes si pekne mozes nastavit deti, je tam ze pridaj dieta a tam si ich pridas a aj zaskrknes status snazilka :wink:
11. feb 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no damy takze sisky su hotove ale moc som sa na ne tesila,nie su take ako som si predstavovala, nieco sa pokaslalo asik olej bol zle rozpaleny resp. priliz...vyzeraju ako kuracie vajcia, nafuknute :pensive: ale aj tak som uz ehm pat zjedla..tu take pomensie, ako tie vajcia tak som neoodolala a hlavne s tou jahodou penou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzi a okrem kapustoveho klubu tu mame aj podklub zuzan :grinning:
11. feb 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, hoď zo päť, ale mne stačia bez peny :grinning:
11. feb 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou posielam po holubovy..frnnnnnnnnnnnnnk snad do hodky v tom snehu doleti :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax fakt - hodne vysoka koncentracia Zuzaniek :grinning: ja som koketovala s myslienkou dat malej meno Zuzka, teraz je to uz rarita :wink:

Anax urcite su skvele, milujem sladke jedla s jahodovou prichutou - penou/kompotom/dzemom/sirupom/cerstvymi . juuuj :slight_smile: :slight_smile:

Siou co by si robila s takou pubertackou prosim Ta :slight_smile: najprv sa tej puberty musis zbavit ty, az potom mas narok na vychovu :grinning:
11. feb 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no citim: asi nijako, prestali ma boliet pria, ani uz nie som spava akurat vcera som doslova umierala, neskutocne ma bolela hlava, tak preto sa tak obavam nezdaru. a na tu krvicku idem az v pondelok.
inac aj ja mam doma pekarnicku, ale robim v nej iba chlebik :grinning:
a nellik dakujem nasla som to
11. feb 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, ďakujem si ma upokojila, lebo ma chytala depka :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi nerob ziadne zavery - uvidi sa zajtra.... To je tvoj prvy pokus?
11. feb 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asik sa tu nejako pritahujeme, alebo neviem...vavi sak pockaj bude aj druhe a mozes dat zuzku :wink:

mimochodom, ja som presvedcena ze prve budem mat dievca avsak na sto pro viem ake mena chlapcenske sami pacia a u dievcat ich je aspon desat :confounded:
11. feb 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax sak sa nas...rdim a bude aj tato Zuzka, nemusim pockat na druhe :wink: aj ked - by som rozbila Vanda-Teo klan :grinning: no ved aj tak to bude iste, az ked bude meno zapisane v rodnom liste, vsakze ;-

Zuzi - Teo je chlapcek v brusku Shaarky - zakladatelky tejto temy, uz sme ho sparovali s mojou (zatial) Vandou :slight_smile:
11. feb 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivf ma me prve ale snazilkujeme intenzivne uz rok
a ake mena mas? aj ja pre dievca viem viac ako pre chlapca, paci sa mi emma, ella, hana a mozno michal, tomas
11. feb 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok