• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
zuzi, to bol slniečko :grinning: ale tu varí kapustu každý deň niekto a niekedy aj viaceré :grinning:

jarulai z ba.
11. feb 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to bibi sa chystala varit kapustu.. my ju mame uz 3 dni navarenu :grinning:

siou slubujem ze pri najblizsej ceste do BA vas neobidem.. :wink:

jarul sak mam iba 181cm tak netrep :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak prepacte dievcata za ten moj oneskoreny prispevok, ale zavolala kamoska len ze ako sa mam a bolo z toho 33 minut, tak som nejak zaostala :slight_smile:

Vitam aj ja nove clenky, nech sa vam dobre keca a popri tom ani nezistite ako, a budete v tom :grinning:

Siou ja neviem, ale mne Roobie furt prisiel ako fesak :slight_smile: mozno mi uz treba okuliare ehm ehm....

Nell ja som pre istotu spucila zvysok zemiakov s duplou kuracinky na smotane :wink:

Pracka este furt nieje nalozena :confounded:
11. feb 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooo, timto sa hovori pani herci :wink: ti su fajn.
11. feb 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, fešák hej, ale hezoun ee :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy sa tu poznate aj po menach, nie len pod nickmi?
11. feb 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulai, poznáme, poznáme :grinning:
11. feb 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ze bibi.. sorry to slni ide varit kapustu.... :sweat_smile:
bibi tu ani momentalne nie je.... :sweat_smile:

vavi - aspon jedna sparing partacka co tiez vyjeda o takejto hodine... :grinning:
keby tolko nevykeciavas kade tade uz si mohla aj zehlit pomaly vavi.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vy ste teda uz riadne zohrate :slight_smile: to mne potrva, kym si vas zapamatam aspon podla nicku :grinning:
11. feb 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež jedla, už dvakrát pri vás. ale neviete, prečo mám nechutnú chuť na kapustu, kapustnicu, kapustníky, strapačky, koložvársku a podobne a nič podobné doma nemám...? :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj jarul tak som dobra v tipovani, skoda ze v lote mi to nevychadza :astonished: :grinning:
11. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarul nie je nas tu az tak vela, neboj rychlo sa zacnes orientovat... :wink:
anča! :angry: :grinning:
anax, no keby bolo aj loto take jednoduche ako moj nick, ze :grinning:
11. feb 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aničkaaaaa dušička nekašli, aby ma pri tebe nenašliiiii :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, jarul to by sme boli milionarky.. :grinning: :grinning:

jeeeej videli ste tu malu chutnu na markize...7-rocna Julia ako tancuje...chutnaaaa je... :sunglasses:
11. feb 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cela Julka :grinning:
11. feb 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej, aj vam sa na boku objavila reklama na pre-seed? to bude obrad, ked je to uz aj tu :wink: :grinning:
11. feb 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
belmondo nie teda aspon pre mna nie, ale ALPacino, george clooney, tak to ano- maju sexepil :grinning:
slniecko, to bude ale neskora vecera :slight_smile:
11. feb 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, ved ide ordinacia :fearful: idem hodit sprchu, za chvilu som tu ako na koni :wink:
11. feb 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robbie je fesak, v mojich ociach isto ano no a ze ma tolko cm ako ja, no co aj moj manzel ma tolko :grinning:

jaru tak no musim sa uspokojit s tym zemi ide tipovanie iba mien

zajtra ma caka neurologicka a sprd za to ze som nesla na rehabilitacie... :astonished: :astonished: som ja anca

mimochodom este stastie ze ziadna z nas tu anca ci anka nie je :grinning:
11. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne ide panelak.... :grinning: :grinning: tiez este musim ist do sprchy... a nejak na mna idu spanoty.. takto skoro? :confused:
vcera sme troska s MM ponocovali... kedze bola uvitacia "laska" :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si sa nell vela nazrala a teraz sa ti chce spat tu to mas...chod zavazovat speka :grinning:
11. feb 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, tak tá by mala smolu (fešák a hezoun je veľký kvalitatívny rozdiel... :grinning: )

anča by mala smolu, chúďa. Mne sa meno Anna veľmi páči, ale nie v slovenskom kontexte a už vôbec nie anka, anča .... :grinning:
anax s tou ancou ma napadlo to iste.... :grinning: :grinning:

a tak mozno by si prisla vynimocna ked by bola tolko spominana.... :grinning: :grinning:

siouxienkaaaa kde si moja kdeeeee... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
dobre sa mi tu s vami pise, aj sa skerim ako blbucka, aspon ma to az tak velmi neboli, ze sa to zase nepodarilo. aj ja pozeram ordinaciu, tak este co to tu s vami popisem a potom uz hopsa k telke
11. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anča, anča, anča, anča :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: stačí?
11. feb 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax to aka kruta vyčitka toto.. som sa zacala kosit nahlas.... :grinning:
ze nazrala a chce sa mi spat.. nedokazem ani pisat co sa tak smejem... ches aby mi padol notebook z kolien?? sak ma segra zabije... :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka tu v tejto teme vzdy zabudnes na vsetky problemy... (vlastna skusenost) :wink:

nova rosnicka na markize..aka nesympatična.. taka vyfusknuta mi pride.. :unamused:
11. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou a mne v tom nejako rozdiel nedochadza asik mam odstihnuty dajaky kablicok v tomto :grinning:

nam za sest minut zacina oblubenu scifi serial

zuzi ty by si mala na dnes dostat zakaz pozerat veci ako ordinacia uz len z principu tu ostan a nechod bulit k telke..sup..
11. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok