• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Kua orange standartne od siedmej do osmej nestiha, net je pomaly jak slak :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Siou nechytaj za slovicka, fesak ci hezoun :wink: proste pekny chlop :grinning:

Moj neznasa oranzovu zahradu, ale uz je doma z kofoly, takze ma smolu :grinning: aj tak to pojde len ako podmaz...

Nell co je nove v panelaku? Som nevidela od zaciatku tyzdna :rolling_eyes:

HA! Pracka uz ficiiii :slight_smile: :slight_smile:
11. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax to o akom scifi serialy stale hovoris???

vyfľusknuta som myslela...neviem uz pisat ani.. :grinning: :grinning:
autor
ahojte baaabusky, veselo ste tu mali :grinning:
nellie, ten tvoj muz je podareny, som to musela citat nahlas, lebo sa MM pytal, ze co take vtipne sa deje na koni :grinning: ale on sa nesmial... :angry: :sunglasses:
bola som na prednaske pediatricky, aj s MM :grinning: celkom zaujimave, i ked zdlhave - nemam rada, ked niekto rozprava ako pre dementov a setky vety predlzuje, nech dojde aj tym menej chapavym :grinning: sa mi tam zivalo :sweat_smile: ale tak zabookovali sme si pediatricku, poucila nas, ze co a ako pri teplote, opuchnutych hlasivkach a tak. nic specialne :slight_smile:
v pondelok sa pozera video z porodu, vavi, pridas sa? :slight_smile:

a ospravedlnujem sa, idem sa vyvalit, dnes bol zas narocny den trosku :sweat_smile:
vav, hezoun je pre mňa taký ten slizký akože pekný, ale taký bez gulový chlap, tak preto sa chytám (za slovíčka) :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shaari... :slight_smile:
takze vy uz takto seriozne ste k tomu pristupili... :wink: tak si teda oddychnite poriadne aj s mrnusom :wink:

tvoj MM tomu nechape... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tym ze si sa nell tri minuty kosila na mojom prispevku si prave spalila tu oblozenu zemlu takze spanok musis kusocok odlozit:slight_smile:)

jaaj seriaaal no vies one ze Hviezdna brana Atlantida cislo jedna seria :sweat_smile:

shaar no ake zaujimave popoludnie ale tak ten porod by som asik vidiet nechcela :astonished: anca
11. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, ma netráp! :grinning:
11. feb 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje zlatunke, normalne si viem predstavit stretko s vami, saaak by sme sa dobre nasmiali :grinning: napisala som to manzelikovi a ze ide za mnou, inak chodi az okolo 22hej. tak sa tesim a asi ho zacnem nahovarat na dalsie ivf
11. feb 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj manzel uz chrni...a to este serial ani nezacal, zas budeme potom pretacat co predrieme :pensive: no jo ale tak skoro vstava do roboty to potom tak vyzera :unamused:
11. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, správny prístup. :slight_smile: (myslím, pozitívny :dizzy_face: ).
11. feb 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a preco vlastne to riesite uz len cez umele? prirodzene uz ani nahodou by to neslo??
Shaar - video z porodu? A len sa bude pozerat, ci aj sa co to pocvici? Ja viem ci mi treba take veci vidiet? A co ked si to potom rozmyslim? :grinning: :grinning:

Siou no tak to uz su subjektivne vnimania danych vyrazov, to uz je problem na tvojej strane :wink: lebo hezoun je od slova hezky (cechizmus) a teda pekny, co znamena aj fesak :wink: ale mas pravdu, Robbie nie je pekny stylom Tomas Mastalir :slight_smile:
vavi no panelak.... kubo si dal na pleco vytetovat ze IVANKA... :grinning: :grinning: :grinning:
kupil jej nahrdelnik za 10.000evry ale ho odmietla tak jej kupil v tej cene zajazd na male divy....
ivana je uz buchnuta do michala totalne...
niekto rozbil dvere na bare -milan si mysli ze to Karol... stale milana vydiera martinka, stary janco sa rozisiel s mladou zdenkou tak ta teraz sa isto bude mstiť... a uz neviem co take, vacsinou som popri tom listovala v casopisoch ....
11. feb 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaviiii, to čo dávaš??? :grinning: :grinning: :grinning: Maštalír je pekný? Teda hezoun? však ja ho vidím ako totálneho chruňa, ktorý ma jediné šťastie, že je brutálne charizmatický a že som najprv dlho, dlho oceňovala jeho hlas, kým som zistila, že vyzerá ako bulo :grinning: :grinning: :sunglasses:
11. feb 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tým pádom je Robbie hezoun, som sa logickou úvahou k tomu dopracovala :grinning:
11. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi a ja ze co mi to ide tak pomaly... aj segra ma tu na notebooku orange a uz stracam nervy... :angry:
kym mi to pridalo vy ste napisali pol strany....

asi to balim, nemam na to nervy.... :sweat_smile:
11. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou - no podla mna je Mastalir typ hezouna :wink: ale sak kolko ludi tolko chuti, a dokonca si myslim ze je viac pekny ako charizmaticky - teda na TV obrazovke akykolvek charizmy z jeho osoby priam postradam .... Jedine co ma ake take gule, je jeho hlas, to mas pravdu.....

Nell diks za panelak, pozeraj aj dnes, ja idem na zahradu, tak kebyze zajtra nestiham reprizu, si moja zaloha :wink:
11. feb 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell nebud padavka, vydrz to, ono sa to o chvilu rozbehne :slight_smile:

Siou nie nie, kategorie su vytycene spravne, len to zaradovanie - asi mame kazda inaksi vkus :wink:
11. feb 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda dievcata - clovek si na chvilku odskoci a co ma tu necaka - ste sa rozsupli :fearful:
11. feb 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavii podam ti podrobny report kôli tebe odlozim vsetko nabok a budem sa plne sustredit iba na dej panelaku :grinning:

a este som zabudla... tri gracie - ivana, julka a kočena chceli dat sefovi dole to tupe z hlavy ale nevyslo im to pustili ventilator a on to ma asi prilepene.. som sa kosila na tej scene..ony 3 su take dobreee :grinning: :grinning:
a este som sa kosila ako vsade kde sa len da napchala janka kockovy cukor - co ho tolko nakupila pri likvidacii agatinho obchodu :grinning: :grinning: a angelicka ma popôrodnu depku
11. feb 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave mi volala dr. a ze urcite mam zajtra prist na krv a aj ma pozrie. idem pozerat ozvem sa zajtra majte sa
vavi, veď to, jeho hlas poznám x rokov a predstavovala som si úplne iného chlapa a nie toto čudo :grinning: Ale charizmu, len netvrdím, že v mainstreemových tv seriáloch :sunglasses: :grinning:
mne sa teda mastalir vobec nepaci ako chlap, hlas ma sice pekny a moc moc dobre dabuje v NCIS toho dinoza ale inak hm nic moc

inak uz som spominala ze moj manzel ma tiez tak nenormalne pritazlivy hlas a hlavne v telefone, ze uz len z toho sa dalo byt pred 5 rokma namako? jak sa tu ja odhalujem och joj :sweat_smile: :grinning:
11. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarulai :slight_smile: zvyknes si :wink:

Hat igen, okykolvek charizmy, sak ja madarul lovek tu pisalny :slight_smile:

Akykolvek zachvev charizmy tam malo byt :wink:
11. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som mala napísať, že charizmu má... :grinning:
11. feb 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no stacilo mi len tak zbezne par prispevkov a sa rehocem :grinning: esteze som sama doma :grinning:

vavenka, tebe to ide nemtudom tudom :grinning:
11. feb 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou no nic, zjavne mame na Mastalira rozdielny nazor :slight_smile: ale sak nevadi, Robbie je fesak, dohodute :grinning:

Idem spravit bananoveho sejka, mam chut na nieco fajne na pitie :wink: a doma nic take fajne nemame....
11. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ti vav ani slovka nerozumela, ja som divca z oravy my taky jazyk nemame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, nerob formu, už si na dolniakoch :grinning: :sunglasses:
11. feb 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hehe, no ja viem po madarsky asi 30 slovicok, aj to maximalne nepraktickych (ako napriklad svietnik, podprsenka, skvarky :grinning: ) ale madarsky prizvuk viem dat perfektny :grinning:
11. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok