• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
vavenka, tak ty si Mirka - tesi ma. sice ja to zase asi zabudnem, ale aspon na teraz :grinning:
11. feb 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha, ide! :grinning:
11. feb 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, to si mala aky svadbovy rok :slight_smile:
11. feb 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ja sa dobrovolne priznavam, ze po madarsky neviem skoro nic...ale manzo hovori po madarsky a moja stara mama este lepsie
..ale na obradu, aj ja som dievca z hornaaakov :wink:
11. feb 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru no v tom roku aj s nasou svadbou boli styri :grinning:
11. feb 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som sa narodila na horniakoch :wink:

anax, ty si taka celkom cerstva manzelka?
11. feb 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neznášam svadby :grinning: a už vôbec tie tradičné, to trpím ako kôň :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..po pravde, ja by som sla kuknut na nejaku svadbu :wink: a prekvapivo aj svoju som si maximalne uzila..som cakala, ze budu nejake stresy...ale prebehlo to hladko a s usmevom :dizzy_face:
11. feb 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som si uzila svoju. ziadne stresy neboli :dizzy_face: mozno mali stresy vsetci ostatni z nas :grinning:
11. feb 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, svoju som aj ja zvládla s radosťou a humorom (najmä na úrade) a potom aj v reštaurácii. A bez stresov, šak som pár dní pred ňou prišla z corfu, bodaj by som nebola vysmiata :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no moja bola skoro neplatna, som zabudla podpisat papiere :grinning: no bola by to draha party :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, to by teda bola :grinning:
11. feb 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joooj tak na mna nemate, v roku 2008 sme absolvovali 5 svadieb, a na dve sme nesli, lebo sa kryli terminy s dvomi z tych piatich :grinning:
11. feb 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, to ste museli? :grinning:
11. feb 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou ty si mala svadobnu cestu pred svadbou? No ty si bola krasne opalena nevesta... :slight_smile: kde ste boli na Korfu?
11. feb 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooooj, ja by som isla na Korfu aj hned teraz. taka dovolenka by bodla :slight_smile:
11. feb 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli ee, to bola dovolenka s maminkou a bračekom. Svadobná cesta bola 4 dni po svadbe, to sme išli všetci do chorvátska (aj s ocinom a mm :grinning: ).
na korfu - v takom tom tradičnom stredisku, do kelu, musím pozrieť na nete, už je to 12 rokov :grinning: :grinning: a odvtedy som na korfu nebola.
11. feb 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už viem, Moraitike :grinning:
Ty si 12 rokov vydata??? No to si dobra...co to bolo? Dassia, Agios Georgios...mam pokracovat?
uhm :grinning: a 16 sme spolu :grinning: :grinning: (hrozné číslo, viem :grinning: ).
11. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
divcata na dens koncim.dobre sa s vami kvaka :slight_smile:
tesilo ma :slight_smile:
tak dobru nocku, zajtra vecer sem zase skocim :wink:
Siou hej, museli :grinning: ale ja take zurky celkom rada.... Sak co: tancovacka dobra; jedlo dobre; pitie dobre; furt nas posadili kamosov spolu; nahodila som sa - clovek tak pookreje trochen; a ze tam pobehovala nejaka zenska vo velkych bielych satach, porozbijali par tanierov, potom o polnoci volakde zmizla, potom dosla, stalo ma to 50 eur, trocha som s nou poskackala a zabava pokracovala dalej :wink:
A hlavne - uuzasne kolaciky su na svdbach :wink:
jarula, dobrú :slight_smile:

vavi, trocha ma striasa, ale inak si to tak znesiteľne opísala :grinning:.
11. feb 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dala som teraz banana shake (banan, mlieko a malinovy sirup) - dufam ze to moje crevo prezije bez ujmy na zdravi :grinning:
11. feb 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz kukame serial preto tu nie som
11. feb 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam, to som už dávno nerobila. Kedysi sme na tom šlapali, padlo aj kilo banánov na posedenie. dobrý nápad, zajtra nakúpime :grinning:
11. feb 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou u mna to bolo tiez po sto rokoch, z nudze cnost :wink: som vypila aj hercov, sa okunal, ma smolu :grinning: ale len tak z pollitra som namixovala,......

Jaru bru nocku....

Anax jakze tu nie si ked si tu :grinning:
11. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj ja mam rada bananovo-jahodove...alias truskawkove :grinning: :grinning: :grinning:
..ja idem tiez nieco kuknut, mm sa uci
11. feb 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No viete co, ja milujem svadby! Vnimam ich, ako to opisala Vavenka, ale ja placem pri obradoch :grinning:
A moju som planovala rok...som si ju paradne uzila a vobec som nerevala, cely cas som sa bavila, az sa mm urazil, ze sa mu nevenujem...tak ale co je to za svadbu, ked sa nevesta nebavi? :grinning:
11. feb 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, rok? :confused: ale presne sa stotožňujem s tým bavením sa, ja som na všetkých fotkách vysmiata ako lečo :grinning:
ty si koľko vydatá, bubli?
11. feb 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok