• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
A ja som sa este nevydala.... Aj ked mam 70 sukien :grinning:
11. feb 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi a načo? ja som vlastne stále prekvapená, že som vydatá? Nikdy by som to o sebe nepovedala :grinning:
11. feb 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou 2 roky budu...este som cerstva :grinning:
A pre mna to bol ohromny zazitok, hlavne saty, ja som od maleho decka chcela byt princezna :grinning:
11. feb 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou no ja by som kcela pekne velke biele saty :grinning: a obrucku :slight_smile: inak mi svadbu ani netreba :grinning: priezvisko sa mi moje paci viac ako hercovo :wink: aj k Vande sa viac hodi :grinning:
11. feb 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..my sme nasu planovali 5 mesiacov :wink:
..a rada nosim obrucku a aj mm nosi :dizzy_face:
11. feb 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tými šatami máte pravdu... vo mne sa to bilo - niečo totálne nezávislácke, uletené alebo proste iné, ako klasika.
Ale zase keď ma mama videla na skúške šiat (musela som skúsiť ak tie klasické), mala taký pohľad , že som si povedalam že dobre, budem za princeznú raz v živote. A dosť som si to užila a zabávala som sa. Ale už by som si ich druhýkrát nikdy nedala. :grinning: Som sa raz proste zahrala na niekoho, kým nie som a bola to zábava :grinning:

bubli, ty si ešte aj celkom ucho, vekovo, nie? :grinning:
11. feb 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, my pôvodné obrúčky ani nenosíme. Máme nové a vlastne každý inú. Ale to nepovažujem za dôležité. Dokonca často idem bez nej, ale m. má z toho paranoju a je schopný vrátiť sa autom domov, ak si ju zabudne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
11. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caukoo :slight_smile: konecne doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...takzej mam fotku guliek a pipika :grinning: aa drobec vazi 1550g :dizzy_face: aa prietoky su v poriadku a babo samozrejme tiez :dizzy_face:
aaaa kupila som extra kvalitne plienky :slight_smile:

..prave som spapala utopence v kyslej kapuste,idem postavit kapustnicu aa potom vas citam :sunglasses:
11. feb 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou ani nie...30ku mam na krku...uz sa blizi svinka a ja ju odhanam, ale neda si povedat :grinning: zachvilu musim pit na svoje zdravie :grinning:
11. feb 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, super! :dizzy_face:
sa tej kapusty nezbavíme? :grinning:

bubli, aha, už viem, som sa ťa raz pýtala :grinning:
11. feb 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi cauko, nejak dlho si bola :wink:
11. feb 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..mne to pride ako symbol..tie obrucky a som rada, ze aj mm to tak vnima :dizzy_face: ale kazdy to vnimame inak
..mnaaam Pipi, utopence...by som si veru dala
11. feb 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co este Siou by si rada?
Kysla kapusta, baby vy mi robite take chute furt, ze vcera som vecerala chlieb s kyslou kapustou a to nekecam! :dizzy_face:
11. feb 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo rada, bubli? :grinning:

mňa z tej kapusty picne. v sobotu pýtam od otca aspoň 5 litrový pohár :grinning:

slni, jasné, ja som len taká menej konvenčná, v niektorých veciach, resp. neprežívam to až tak... :grinning:
11. feb 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Si sa chcela cosi spytat a potom si cuvla... :slight_smile:
11. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie, to som myslela k tomu veku. Spomenula som si, že si mi to už raz písala. :slight_smile:
11. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty mas kolko Siou?
11. feb 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o 5 viac ako už budeš mať ty, som práve mala :grinning:
11. feb 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj ozaj...Siou tak dodatocne vsetko naj, vy ste mali tusim s Anax naraz, nie?
No idem dovarit ryzu a idem hodit gaucing k mm, ten tu vykrikuje, uz ma to nebavi pocuvat :grinning: pa zajtra, snad sa v praci k vam dostanem!
11. feb 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, dík, áno máme v jeden deň. Tak dobrú, aj ja sa vypínam...
11. feb 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky :slight_smile:
hlasim mrchanu mrchatu :grinning: dnes budem ako na drogach, uz to vidim. ani nerobim, len sa nejako pretlciem - ved je piatok, nie :wink: :grinning:
tak pekny dnicek a vecer som tu :wink:
12. feb 2010 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pekné ránko :grinning:
dnes som si robila testik a hadajte...
12. feb 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko :slight_smile:

Jarulai juuj tak piatok ti nezacal bohvieako, esteze mame ruzove tabletky, vsakze? :wink: Tak nech ti to v robote rychlo zbehne....

Malemimi no pochval sa, podla smajla predpokladam ze ho mas pozitivny - ak je to tak, tak potom gratulujem :slight_smile:
12. feb 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano aj fo fotoalbume to je :grinning: :grinning: :grinning: aj som bola u gyndy ale je to take milimetrove malunke ze som si este dala aj krv vziat nech to mam este raz potvrdene a mozno mi kamoska dnes povie vysledky robi v labaku :grinning: :grinning: :grinning: dakujem za drzanie palcekov
12. feb 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky :slight_smile: Vy ste toho teda popisali vecer...ufff, som to zbezne prebehla a mala som co robit :slight_smile:
12. feb 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem volat za vysledky na gyndu, tak mi drzte palcoke :wink:
12. feb 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mam ich negativne, super. A zaroven vidim, ze som si pokecala sama so sebou :grinning:
12. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, bibi :slight_smile: paráda, to je fajn :dizzy_face:.

malemimi, blahoželám! :dizzy_face:

ja idem upratovať, nech to mám rýchlo z krku. minulý víkend vysával m., ale teraz chcem mať cez víkend pokoj, tak to porobím už dnes. A ešte aj postel som vyzliekla, tak ju aspoň poriadne povysávam.Tak sa zatiaľ majte :slight_smile: .
12. feb 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malemimi blahoželám :dizzy_face:

nikde nikto :confused: nudím sa :rolling_eyes: Práčka perie, upratovať sa mi nechce, variť sa mi nechce :astonished: lenivá som ako voš.... :rolling_eyes:
12. feb 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vas vesele dusicky, takze ja cakam na poobedne zavolanie z centra, ale zda sa, ze uz je to pase. mam nizku sliznicu. smola. manzel uz do druheho cyklu nechce ist :frowning2:

-ale ste tu toho popisali, normalne mi trvalo 10-15 min sa do toho dostat. tak svadbu ste rozoberali.
:grinning: :grinning: :grinning: no pri mojej to dopadlo uplne inac ako som chcela, nic nebolo podla mojich predstav. nevedela som ci mam plakat, alebo sa smiat. ale dopadla koniec koncov dobre, sme spolu uz 15 rokov a mocno sa lubkame :grinning: teda aspon si to myslim :grinning: . a o satach? no kedze som chcela mat uuuuplne hladke, tak som si ich dala sit ku kamosovi, ktory prave skoncil navrharstvo a pokafral co sa dalo!!!!3 dni pred svadbou som hladala saty boty doplnky a ked bol den D tak som zistila, ze sa leeeedva zapnem. citila som sa ako jaternica :grinning: neprisla mi kadernicka ani ma neprisla kamoska nalicit. uz ani neviem co im sa stalo, ale jedna stravila noc na pohotovosti.
----no a tak by som to mohla opisat cele, ale to by sa komplet zmenila tema :grinning:
12. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok