• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaarka keby bol Kordiak taký mafián, za akého ho Kraus drží, tak pošle Martinku ( :rolling_eyes: bože, mne je tak nesympatické, ako ju v tom filme všetci volajú MartinKA :grinning:) do teplých krajín.... no to už mi je mafián, čo sa jednej lepry bojí :grinning:
12. feb 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehehe no ved toto :grinning:
a uplne smiesne je, jak mu ona chce dat pusu a jak sa kordiak stale do kamery otoci, akoze pch :grinning: :grinning: :grinning:
joj no kraus to trosku posral s niektorymi vecami... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu sa nechytam :grinning:
12. feb 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz ani ja sa už o chvíľu nebudem chytať, len neviem kedy :grinning: lebo odkedy začala táto séria, tak si večer čo večer prisahám, že viac tú kravinu :sweat_smile: pozerať nebudem.... prestáva to mať akúkoľvek logiku, zdravý rozum.... niekedy je to horšie ako telenovela... a veeeľa nereálnych vecí.... ale keď večer nikdy nič poriadne nejde :sweat_smile: :grinning:
12. feb 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no ja pozeram ordinaciu a tiez si vravim, ze aka to blbost a pozeram to aj tak. ale ked nic lepsie najde! a stale len spektrum , zone reality a co ja viem co este dokola
12. feb 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som už naspäť, na prechádzke bolo výborne, trochu cestou naspäť k autu fučalo, inak sme sa vybesnili v snehu.
Stretli sme krásneho malamuta zapriahnutého do kolobežky :grinning: :grinning: ale veľmi im to v tom hlbokom snehu nešlo. :grinning: :grinning:
Bol to maznák, nalepil sa na mňa a to mali so sebou ešte takú istú sučku-baboško, mala 10 týždňov a o niečo väčšie štendo labroša.

pred tým som ešte stihla obliecť posteľ, tak teraz ma už čaká iba torta, ale to je rýchlovka a stačí, keď ju spravím až podvečer. m. odhadzuje sneh, hehe :grinning: :grinning:.

slni a ty už ideš dnes variť šľahačku? Budete tortu jesť tiež už zajtra? Lebo by sa to malo večer vopred uvariť a potom na drughý deň ráno spraviť cesto a vyšľahať krém. Stačí keď to bude stáť 3-4 hodiny v chladničke, pekne to stuhne a môže sa podávať. :slight_smile:
12. feb 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ste tu toho zase popisali. mam co robit...
12. feb 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caukoo :slight_smile: ..kapustnica sa mi fakt ze vydarila,dovarila som ju cca o pol druhej rano,dali sme si s mm po tanieri a isli do hajan...rano ma zobudil so slovami,ze mu tak chutila,ze si o stvrtej rano dal este dva taniere,no nieje zlaty? :grinning: :grinning:
a ja mam chut na placky :slight_smile: mozno mi mm urobi ked sa mu bude kciet :slight_smile:
dnes som bola na hematologii a pichame dalej najnizsiu davku,ale uz som si zvikla :wink:

malemimi,gratulujem :dizzy_face:

shaarka a kolko izbovy je?teo bude mat asi vlastnu izbicku ze? :wink: uz si sa rozhodla ci saca abo v novej? ja
neviem,potrebujem nejake ovplyvnenie :sweat_smile:

zuzana,co je to ten robik ci robit ci ako :sweat_smile: aj ja take potrebujem :wink:
12. feb 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi :grinning: tá musí byť geniálna :grinning: vám prudko tie kapustnice závidím :grinning: ale zistila som, že máme v chladničke ešte pohár kapusty (na spôsob šalátu) od starej mamy, tak mám aspoň náhradu, kým si od otca vypýtam sudovú :grinning:
12. feb 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siou, fajna prechadzocka :slight_smile: ja teraz uz ziadne neriesim, na voditku je to o drzku a bez voditka (ked sa niekam vyberieme autom) uz tiez nie, lebo chodim jak slimak. nehovoriac o tom, ze do oteplovaciek sa uz davno nezmestim... :sunglasses:

pipi, kapusticka, mnam :slight_smile: ja by som po takej ani nezaspala :grinning: a s porodom vazne koketujem, ze do novej. hadam to uz tak aj ostane... :sweat_smile:
12. feb 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :slight_smile:

Pipi gratulalog ku kapustnici vydarenej :wink:

Mne herec doniesol smotanovo-jahodovu polkilovu! zmzlinu, nejake sladke pecivo a banany v cokolade :sweat_smile:

Ideme si dat kavicku :wink:

Som k tomu kuratu na smotane spravila tarhonu, sa mi super podarila, sa olizoval az za lavym uchom :grinning:
12. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj som uz druhy den nevytiahla paty z domu :slight_smile: a zajtra to asi tiez bude podobne, len skocim do obchodu pre smotany na tortu :slight_smile:

Co mate dnes v plane? Moj herec ide na vychod (chrob :wink: ), mne sa nechce, tak ostavam doma, kebyze niesom v tom tak vecer to v meste roztocim :grinning: dufam ze ide nieco normalne v telke.....

Pipi a bavila si sa s gyndosom o porodnikovi? Co ti on odporucal?
12. feb 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari, vy už pôjdete potom spolu s kočíkom, bude krásne teplúčko a slniečko :sunglasses: :dizzy_face:

jé, tarhoňu som nejedela... naposledy v nejakej jedálni, ale dala by som si. Vavi, zaujímavá kombinácia so smotanovou omáčkou, robievali to skôr s takymi tými prírodnými, ale môže to by dobré.
12. feb 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi to je taky maly robot-vysavac a uz ho zacali predavat aj u nas, myslim,ze v NAY ho maju. moj mi chcel dat aj na umyvanie, ale co by som utz doma robila :grinning:
nechcete niekto macicku? ja uz mam od susedov 2 a tretia chuda mi tu chodi, teda skor kriva a tak som sa rozhodla, ze cice najdem domov. nik sa o nu nestara, je to take chuda-tak aspon jej dam nazrat. nas pes ju neznesie, tak ju ponukam.
12. feb 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou ano ano, som tu minule pistala ze chcem tarhonu, ako na zakladnej, s nejakym perkeltom a vela vela omacky k tomu :slight_smile: no a teraz sa mi zvysilo zo vcera to kuracie, cestoviny som uz nechcela vidiet, ani ako prilohu (kedze sme 3 dni jedli brokolicove :grinning: ), tak som spravila tarhonum a fajne bolo :wink:
12. feb 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, ja tarhonu neviem robit :unamused:
12. feb 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, to si pamätám, len som myslela, že už si ju raz robila, s niečím na prírodno. :wink: Ale však k perketlu ja mám rada aj kolienka, takže tarhoňa môže byť tiež fajn :wink:
12. feb 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k perkeltu zasadne len halusky :slight_smile:
12. feb 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi aj ja som sa bala, asi pred tyzdnom som ju robila prvykrat, a je to az banalne - na oleji to poprazis do hnedasta a zalejes vodou ako ryzu - som dala na hrncek tarhone 2 hnceky vody, do toho fukla polovicku kocky zeleninoveho bujonu a bolo :wink: len musis vymaknut kedy to odstavit, lebo hned ked vypije vodu tak zacne priharat....

Siou hej hej robila som s hovadzim :wink: tak vies, teraz kym sa jej nabazim tak bude kazdy tyzden :grinning:
12. feb 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi a kedy das fotkes? Nech tu s nami nekeca ruzova pani :grinning:
12. feb 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, len som prisla pozdravit a popriat krasny vikendik!!! :slight_smile:
12. feb 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeee som tu par dni nebola nejak nebola nalada na kona a som bola chora :frowning2: teda este aj som .... momentalne uz nemam ani chut a cuch :angry: a to som dnes 14dc tak neviem ci plodit ked som este prechladnuta
co tu nove?ako sa mavate?
12. feb 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pousilujem sa :slight_smile:
12. feb 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooj dzou, si nam chybala :slight_smile:

Mame sa v ramci moznosti - Siou ti to tu mozno zhrnie :wink:

Jasne, treba plodit, oslabena imunita je v tomto pripade na osoh veci :wink: samozrejme ked neberies nejake vazne lieky :slight_smile: a vobec - najlepsie sa choroba vypoti na dobrom muzskom tele :wink:
12. feb 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, docitala som vas:slight_smile:)) najskor som vas chcela sprdnut ze ste malo popisali ale to len moj notas trochu zaspal a potom som si povedala sakra zas boli ukecane ale dvadsat minut a docitane...:slight_smile:))

ja cakam na vecer navstevu, rodicov taze som dnes okrem navstevy lekarky povysavala a trochu popratala a teraz sa uz vyvalujem na gauciku:slight_smile:

malemimi gratulujem k // a vitam novu tvar aj ked zatial len jednoprispevkovu
12. feb 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau anax, ako sa tu pekne zbiehate :slight_smile: ako chbat? Lepsie?
12. feb 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavus nie neberiem nic take vazne.... klasika paralen.. kvapky do nosa a cajiky tot vsio a teplotu nemam ale potit sa na muzskom tele asi budem aj tak :grinning: teda par dni som tu nebola a ty uz 28tt....
12. feb 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, tak halušky sú základ, ale v jedálni by som zjedla aj kolienkami :wink: :grinning:

ahoj, džou :grinning: :grinning:
tak ako vidíš, sú tu nové tváre, jedna z nich čerstvá tehulka (malemimi), jedna zaslúžila mamina (zuzka36), bibi mala dobré výsledky z gyndy (cyto a spol.), anax bolel celý týždeň chrbát, tak maródila, chrob prežila zubárku, shaar sa už ide sťahovať, nellie bude mať konečne cez víkend doma manžela, všetky varia kapustu a robia mi chute, bublinka už išla víkendovať, slniečko ide robiť tortu, flamenga sa sem-tam mihne... koho som zabudla? :grinning:
12. feb 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oooo dzou dnes bude robit tie pohybyyy :grinning: :grinning: kokso dufam ze ja to do konca sestonedelia nezabudnem :grinning:
12. feb 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipipmiskin Filip ma uz 1550g :wink:
12. feb 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok