• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Pipi to len plienky si kupila? :sweat_smile: acha, som myslela ze aj nieco ine :slight_smile:
12. feb 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, džou - chlap panna je katastrofa :grinning: :grinning:
12. feb 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som hovorila mm ze keby mi teraz aj prdol do nosa tak sa budem na nho usmievat :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou nemam metlickovy ponorny mixer...ako som uz spominala :sweat_smile:
..dik Siou za pomoc, vsak podam hlasenie ako to dopadlo :grinning: a nieco vymyslim
..ze znamenia :grinning: asi by som sa podla toho zrovna neorientovala..ked tuzi clovek po miminku je to jedno kedy je splodene a narodene, nie?
12. feb 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ja som panna..... A chlapa pannu vo svojom okoli asi ani nepoznam :slight_smile:
12. feb 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, ale ty si ženaaaa :grinning: :grinning:
12. feb 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou my daco hovor :grinning: jedneho mam doma :grinning: :grinning: ale tak to treba vediet ako na nich ja som sa uz za tych par rockov naucila ze pri nom vela veci treba len jednym uchom dnu druhym von :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inak by som uz davno zdupkala :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej presne vavi ty si zenska.... ja si pametam ako teraz ked som zacala s mm randit a moja mama sa pytala ake je znamenie tak som jej povedala a ona hned jeziiiiiiiiiiiis chlap panna je najhorsie znamenie pre chlapa :grinning: :grinning: :grinning: na to nikdy nezabudnem :grinning: a pritom teraz ho moja mama zboznuje...ale nezije s nim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vavi to sa musi vidiet a zazit aby si pochopila :grinning: :grinning:
12. feb 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tak aj tak ho lubim trdlo moje panicove :sweat_smile: :grinning:
12. feb 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sak ja viem ze som zena :grinning: ved preto som tam pisala ze chlapa pannu asi ani nepoznam :slight_smile:
12. feb 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi bud rada :grinning: :grinning: :grinning: ale nie no ako pisem treba si len zvyknut..... :wink:
12. feb 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou :grinning: aj tak si myslim ze to s tymi znameniami nebude az take vyrazne :wink: a presne, hlavne ze sa lubite :slight_smile:
Moj predosly aj terajsi herec su raci, a uplne rozdielni su :grinning: teda aspon ja to tak vnimam.....
12. feb 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie- neda sa to pisat lahsie?myslim meno :grinning: ale ze ta musim pochvalit ako si to tu pekne zhrnula, ze kto tu je a tiez gratulujem k diplomovke aj ked k casti :slight_smile: a baby znamenie kedy sa babenko narodi nerieste- ved len nech sa to podari a su tie dietky zdrave :slight_smile:
12. feb 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vavi vidim ze ty mas skusenosti :wink:
ahoj zuzi :slight_smile: teda my sme sa este nestretli ... ja som mala konikovu dovolenku :grinning:
12. feb 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: sak badam, ze si tu staro-nova, hlavna vec, ze ti je uz o.k. :slight_smile:
12. feb 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no no sak..... joj ale ja som mala len kratku dovcu asi len tyzden :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi to vies, my skusene :grinning:

Prave som vyprevadila herca, do zajtra vecera som sama doma :wink: celkom mi to vyhovuje :sweat_smile: idem si otvrorit zmrsku :wink:
12. feb 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute anče... :grinning:

snazila som sa vas docitat ale vzdala som to.. zbezne som sa dostala po siouxine reporty takze som ako tak v obraze :grinning:

dodatocne gratulujem malemimi ku // :slight_smile:

pred chvilou som dojedla tanier kapusticky... :grinning: :grinning: v tejto teme asi nebude dna aby nasa kysla, smradlava, vitaminkova kamoska - kapusticka nebola spomenuta :grinning:
12. feb 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,aha,takze kamoska,tak super,este si omrknem to 17-te poschodie a uz sa rozhodnem :wink:
...len plienky a na nete som ich nasla o 15 sk menej na kus :wink:

no ja mam jedneho kamarata 50 rocneho pannu a on je strasne skvely clovek,volam ho oci,akoze dj otzi,lebo je hudobnik a zaroven by som si ho chcela adoptovat za otca :grinning: neviem ci ste pochopili :sweat_smile: :grinning:
12. feb 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam chlapa-pannu najlepsieho kamosa... :wink:
ale je to veru komplikovana povaha.. :grinning:
12. feb 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, ahoj :grinning: po dnešku už určite nebude... :grinning: :grinning:
12. feb 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ja to chapem... :grinning:
12. feb 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je strasne ked vas poslu k lekarovi o ktorom nanete najdete len to zema ICO a ze ma ordinaciu v mieste kde ste dnes osobne boli a on tam nie je...och joj :pensive:
pipi :grinning: hej pochopuli sme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no sak ja nepisem ze panny chlapi si zly ludia len niekdey tie ich poziadavky na svet ako taky ....
ahoj nellie :slight_smile: som citkala ze chlap sa ti konecne domov vratil :grinning:
siou co po dnesku nebude? troska nechapačka :grinning:
12. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepoznám ani jednéhok, ktorý by nebol príšerne zakrámovaný, ale isto nejakí existujú, len som ich nestretla :grinning:
12. feb 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel, kapusta naša hviezda :grinning:
Pipi hod link na plienky :wink:

Anax a co je to za doktora?
dzou no ved konecne po 3 tyzdnoch spolocny vikend... :grinning:
inak posledne tri iba vo vasich koncinach travil... som ho mala ku tebe poslat na obed :grinning:
a teraz ja zase nechapacka.... ako myslis zakramovany?
12. feb 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok