• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Bubli kedy to presne mate?
Jasne, budeme drzat secky prsty/palce :slight_smile:
13. feb 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi uz zajtra rano...a uz som trosku nervozna a rozmyslam a zamyslam sa nad blbostami :confounded:
13. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli ci pana ty si jaky tajnostkar :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: si sa nepochvalila.....
Tak len klud, pohoda, aby sa vakjo stretlo s tou spravnou spermosou :wink:
13. feb 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi bola som tu malo na to, aby som sa pochvalila a priznam sa, nechcela som, aby som to nezakrikla.
Snad sa mi podari dobre vyspat...a jedine ma trapi, ci k ovu nedoslo skor...lebo som mala vcera a dnes doobeda take pocity.. :fearful:
13. feb 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak som spat po vydatnej veceri s informaciou o torticke :wink:
..torta od Siou je fantasticka..korpus jemny nadychany a krem vyborny
..som ju miesto ribezloveho dzemu natrela slivkovym lekvarom, kedze iny kysly dzem som doma nemala a poukladala nan kolieska bananu
..maximalne vsetkym doporucujem, dakujem Siou za vyborny receptik mm sa az za usami oblizoval :dizzy_face:

..Bubli...budem na teba mysliet a velmi silno drzat prstiky...fingers crossed :sunglasses: verim, ze budete uspesni a nakopnes nasu temu k dalsej vlne tehuliek :dizzy_face:
13. feb 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni dik a referenciu :slight_smile: uz sa tesim tesim :slight_smile:
kua som zistila ze mam doma uz len 7 vajec :angry: zajtra musim skocit rano do potravin.... Aj banany herec zozral :rolling_eyes: ale tak ma odpustene, chudak s takou silnou nadchou sa dotrepal domov, takze dnes obskakujem - coldrexy, vitaminy, pomarance...... A ved viete si predstavt - "chory" chlap......
13. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som práve prišla a už neplánovane zapla net :grinning:

takže - slni, som veľmi, veľmi rada, že ste spokojní! už som sa torška bála, že sa ti nebude páčiť a ja som tu narobila zbytočné divadlo :grinning: :grinning: tak sa naozaj veeeľmi teším :dizzy_face: :dizzy_face: a som rada, že vám tak chutila :dizzy_face: .

pipi, anča, anča :grinning: :grinning: :wink:

bubliiiiii, zajtra na vás budem myslieť a držať celé päste... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teším sa! :dizzy_face:

shaari, pošlem ip, ale nebude to také ľahké :pensive: . Ty si halvne kvôli tomu nestresuj, kvôli sebe a malému, ale aj kvôli jelle, lebo ju to potom ešte stresuje o to viac. Nie je na to čas, postupne ju privykať, ja viem :pensive: . Ale skúsim poradiť, čo viem... o chvíľku :dizzy_face:

vav, pekný dník s rodičmi a Vanduškou :dizzy_face: , aj ja som si užila ocina, brácha a jeho frajerku :dizzy_face:. Boli sme tam až doteraz :grinning:
13. feb 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..vavi ja som robila z 3/4 davky...viem zvlastny pomer (takze som potrebovala len 6 vajicok)..ale je toho dost vela :wink: ale nebojim sa, ze by sa pokazila xixi
..tak si ho vykuriruj, nech je zajtra pouzitelny :grinning:
..ja sa idem venovat..see ya :sunglasses:
13. feb 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe, vavi, ja som prave 7 vajec (poslednych) uvarila na tvrdo, robila som take trapne chlebicky na veceru, lebo v mrazaku sme mali este veku :slight_smile:
chory chlap :grinning: :grinning: :grinning: poznam :grinning:
13. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siou, diks, ale dobre si ma vystraasila uz tym "nebude to také ľahké" :confounded:
13. feb 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este chcem dodat, ze piskotky, syr, ani maso, proste NIC na jedenie nefunguje, ked je v panike (pozname z delobuchov).
myslim, ze sa najviac boji toho skoku vytahu, ako klesne, ked donho niekto nastupi. citi, ze je vo vzduchu.
a co je najhorsie, tak ten vytah nema ani vnutorne dvierka... :cry: :cry: :cry:
13. feb 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Siou :slight_smile: co mate v plane na vecer?

Shaari :dizzy_face: :dizzy_face: no co na to povedat, este aj vajec sme mali v chladnicke rovnako :grinning:

Slni dobry napad, tie 3/4 - to by som si usetrila cestu do obchodu :sweat_smile: no uvidim ako sa mi zajtra bude chciet....

Bubli pocity neries, treba mysliet pozitivne..... Teplotu si nemerala?
13. feb 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari, písala som ti do ip o dobrotách, ale aj to, že môže byť ten typ, na ktorý to vo vypätej situácii neplatí. Ty hlavne nerieš, čo si môže myslieť, alebo nie, aj na dvierka sa vykašli, to nie je dôležité, nemala by to o nič ľahšie, keby tam dvierka boli. Skúsila som ti dať aspoň pár tipov, ako to najhoršie skúsiť prežiť... :slight_smile:
13. feb 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, oddychovať, boli sme skoro osem hodín u našich a jedli sme a kecali... :grinning: Ocko spravila super to kurča po cigánsky, s pečenými zemiakmi, aj moja trota sa hodila, tak sme si spravili trocha leta. A dostala som kopec darčekov, tak sa vytešujem :dizzy_face: :dizzy_face:
13. feb 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej siou tak sa tesim ze oslava dopadla dobre :slight_smile:
A co take si dostala? Len sa pekne pochval :wink:
13. feb 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
dostala som knihy, (jednu, ktorú nezohnali na Vianoce a jednu, o ktorej som ani nevedela a potešila), zopár dobrých vecí z yves rocher (telové mlieko, odličovacie mlieko, pleťovú vodu a krém) a lístky na premiéru totálneho slaďáku Valentín (ako vtipný bonus od ocinka),

potom super mikinu od brácha (má takmer takú istú a som mu ju závidela, tka mi kúpil :grinning: :grinning: )

a ešte telové mlieko alverde, mydielko, ponožko-papučky, hrubé pančušky v super farbe, nejakú spešl fair traid kávu, zázvor do čajíka a bylinkovú protichorobovú zmes od bráchovej frajerky :grinning: :grinning:
13. feb 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siou, ty si mala vianoce? :sweat_smile:
13. feb 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari, fakt :sweat_smile: vlastne trošku áno :grinning: . lebo od bráškovej frajerky som dostala aj vianočné darčeky, neboli sme spolu a ja som jej naše poslala po bráchovi hneď po silvestri :grinning:
ale od ocina a brácha iba narodeninové :grinning: :grinning:
13. feb 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou no to bola fakt riadna nadielka :slight_smile:
Mas rada kozmetiku Yves?
13. feb 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, telovú áno, prípadne ešte senzitívnu radu na odlíčenie (mlieko), ale krémy ee, tie používam fajnovejšie.
No ale to je môj ocinko-expert, zafixoval si spred 10. rokov, že som to používala aj na ksicht a odvtedy mi kupuje aj krém na citlivú pleť podobne :grinning: Už sme mu aj hovorili, že nemusí... Ale tak aspoň mám to telové a odličovacie mlieko a tú vodu. Krém šupnem kamoške :grinning: Ale niektoré veci majú veľmi fajn.
13. feb 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou tatik je zlaty, asponze si da namahu - v dnesnej dobe, ked sa uz skoro vsetko riesi peniazmi, resp. penaznymi poukazkami.....

No, zmes slahackova sa chladi na sporaku :wink: ale prislo mi to horke, tak som tam fukla trochu vanilkoveho a krystaloveho cukru :slight_smile:
13. feb 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda, my sme na klasické darčeky, kopec drobností, sem-tam nejaká vipnosť s kontextom (na to je expert môj úžasný braček :dizzy_face: ) a je potom pri rozbaľovaní radosti plný dom. :grinning:

vavi, horké? :grinning: no dobre, hádam nedostanete glykemický šok :grinning: . Ale trocha cukru tam ísť, tak v pohode :wink: :grinning:
13. feb 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou no my lubime sladke veci :slight_smile: :slight_smile: a aj ked som napisala ze som tam dala trocha cukru, tak teda bolo ho trosku viac ako trocha :grinning: cim sladsie tym lepsie :grinning:

Joj pozerame biatlon v ramci ZOH a strasne trhany obraz je, mi to uz lezie na nervy :confounded:

U nas je na drobnosti expert nasa mamusa, ona furt volajake sviecky dotrepe, a knizky, a poobjednava z Avonu veci :slight_smile: sak neviem ako ju napadlo kupit mi knizku feng suei pre zariadovanie domu :slight_smile: a toho roku ma moj brat prekvapil - normalne mi kupil na vianoce ze hrncek na caj taky pekny ozdobeny asi glazurou? s tym vrchom-sitkom na sypany caj aj s pokryvkou - ta vyzdoba je akoze znamenie panny a k tomu aj sypany caj z byliniek urceny tomuto znameniu, teda fakt som od neho cakala nejaku traposinu :grinning:
13. feb 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi presne, myslela som takéto drobnosti - že teda nemusia by veľké dary a ohurovanie, ale maličkosti pre potešenie, trebárs aj praktické, alebo také, čo človek potrebuje a chce.

Nie somariny (neznášam zbytočnosti, ktoré sa len vystavia, ale také ani nedostávam :grinning: ).

Mňa napríklad hrozne potešila mikina od brácha, aj keď to až taká drobnosť nie je, ale pre mňa je o to vzácnejšia, že odkedy nie je mamina, oblečenie si kupujem len sama a nedostávam. A ja rada dostávam také oblečko, ke niekto vie, čo mi pristane a páči sa mi. A to brácho vie :dizzy_face:

Ale on vie perfektne aj také maličkosti buď zabaliť, alebo okomentovať alebo proste dať v takom súvise a kontexte, že je vždy veľká sranda. Je to trebárs drobnosť, ale človek si ju zapamätá navždy :grinning:

Ozaj, čo ti poslala svokruša? :slight_smile:
13. feb 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou no ja si zasadne kupujem oblecenie sama, aj napriek tomu, ze mam konfekcnu velkost 38, tak nemam uplne idealis postavu a musi byt speci strih, aby mi dana vec sedela, takze po par neuspesnych pokusoch som zrusila handrove darceky - jedine ze ideme spolu s darcom a skusam :grinning:

Svokrusa poslala nejake masko na rasci? nechutnala som este - ale isto to bude fajne, ona je vynikajuca kucharka a cestovinovy salat s kuracim maskom - taka klasika ze kuracie prsia, cestovina, paradicka, uhorka, a neviem, asi smotanou a tatarkou to je zaliate..... A por som tam citila, sa mi zda - fajne :slight_smile: a kolaaaciky :grinning:
7dcl pohar poslala plny toho salatu a uz nieje :wink:
13. feb 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vyzera to tak ze mame zlatu medailu :wink: juj napinave preteky....
13. feb 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neverim, ze tu do obeda nikto nebol :wink:
ja dopekam kura, este ryzu a potom zalahnem k telke.
vcera som sa zobudila so strasnou bolestouv krizoch, asi som zle spala, ale v kazdom pripade sa neviem hybat a som paralyzovana :frowning2:
takze dnes lezim a oddychujem a az vecer mame "romanticky" program..

ako sa mate?
14. feb 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau chrobi :wink:
Tak tie krize ma mrzia :confounded: ja sa este furt trapim s tlakom, akurat som si naliala pohar coly :unamused:
My vegetime od rana, herec bol kupit orechy do torty, lebo mi ich - ani neviem kedy - zozral, a ja som rano sla do skrine na istotu... Ale nemali vlasske, tak bude korpus s lieskovymi :grinning: ste nas mali vidiet - ako Pat a Mat sme ich zas "mleli" - ponorny mixer, krigel na pivo, ako prikryvka igelitovy sacok, keden drzal pohar, druhy mixer a aj tak je cela kuchyna od orechov :grinning: :grinning:
A dostala som taku trapnu kyticku zo zltych malych ruzi - v hypermarkete kupenu :grinning: ale nevadi, no :slight_smile: na tento sviatok dsi nijak zvlast nepotrpim.....
14. feb 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my balime :angry:
mam toho doooooooooooost :unamused:
14. feb 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, bojuj. bude dobre. chcela si do prichodu Tea predsa zmenit lokal... tak zatat zuby a premoct sa!
nesledujem vas tu denne, nemam cas, ale dokedy sa musite vypratat?
14. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok