• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nellie :grinning: :grinning: to som pozerávala, keď som mala asin 7 rokov :grinning: :grinning: . ale videla som, že sa to niekde pred časom mihlo, reprízovali to? :grinning:

zmenila som, lebo túto som si našla na nete, vyzerá byť super, pôjdem k nej síce cez pol mesta, ale nevadí, keď už tam má upratovať, nech je to dôkladné :grinning:
16. feb 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, bibi :slight_smile:

idete na Kramáre, či do železničnej?
16. feb 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell, ze kuchynu :grinning:

Siou, ideme do zeleznicnej, aj vy ste boli?

Inak, ja som aj napriek dobremu spanku mala vcera Den blbec, vsetci a vsetko mi liezlo na nervy, kazdy ma vytacal (este aj kamarati), na taliancine som bola totalne stratena (ani obraz ani zvuk) a nakoniec sme sa aj pochytili s manzelom. Teda, ani nie pochytili, ale tak vasnivejsie diskutovali. :grinning: Krasny zaciatok noveho tyzdna...
16. feb 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, boli sme na Kramároch, ale viem, že aj v žel. robia. Tam mám očiarku, kožnú a bola som tam aj na chirurgii na výber znamienka.
16. feb 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz mam v sebe ruzovu tabletku.. co aj kolegyne oči pučili ze ja a tabletka, ze to uz asi fakt musim trpiet, lebo ja sa tomu radikalne vyhybam.. :unamused:

Bibi takze idete na genetiku....ktovie ci to aj nas raz necaka... :sweat_smile:
my sme sa s drahym rozhodli ze v aprili pojdeme skusit IUI... :slight_smile:
16. feb 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vas,
ze pekne si tu pisete. aj ten moj mi vcera volal, ze napravime valentina a ci ma moze pozvat na veceru a nasledne do kina. NEODMIETLA SOM! tak uz sa nemozem hnevat :grinning: , neznasam ked sa ,,musim hnevat,, aby si aspon trochu uvedomil, ze o co mi ide :unamused: tazko sa vsak chape chlapom :confounded: a hlavne ked nechcu. ale vecera bola dobra a aj film bol fajn .boli sme na ctihodneho obcana, tak mozte ist kuknut :slight_smile:
dnes nic moc nerobim i ked som povodne chcela, ale rozhodla som sa, ze zajtra pozobliekam periny a bola by to robota naviac.
nellie, skus kavu a citron- vraj to pomaha. neviem to z vlastnej skusenosti, lebo mna ked boli hlava nedokazem nic jest ani pit- nemozem citit pachy :unamused:
16. feb 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, dufam ze vsetky ste ok:slight_smile:))

nejako nam tema vzdy popoludni padne na druhu stranu..:frowning2:(

bibi na genetiku idete z vlastneho rozhodnutia alebo ste to mali na odporucanie?
16. feb 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata ja som taka stastna ze som sa dostala domov!!

Vybavila som velky PRD - chcela som ist povodne na matriku, pre reklamovane cizmt k Batoci, do zdravotnickych potriebb, do zlatnictva, s kamoskou na kafe a ku dvojickovej....
Ale nebola som nikde - zato mam iny zazito - mi doslo zle v buse - asi najskor tlak zas spadol - ma ratovali :grinning: normalne ze na vracanie, hned na to hlava sa zatocila, cela som sa spotila a uz somstracala obraz aj zvuk.... Esteze som sedela......len som tetu chytila za rukav ze nech ma drzi ze idem odpadnut :slight_smile: tak mi dala haslerku a ze ona vystupuje :grinning: sadla si ku mne taka mlada kocka, ja cela spotena a ufucana som ju zas chytila za rukav :grinning: vypila som jej caj co mala na desiatu a sa ma pytala ci sa za mna moze modlit :grinning: hovorim - modli sa kludne! tak sa nahlas modlila :grinning: (ja niesom veriaca)... ked sa to trochu polepsilo, vystupila som na zastavke, tam som posedela asi 10 min a potom som sa presunula do tesca, kde som kupila cofolu a v kabinke na skusanie som odolavala dalsim mrakotam a potom 45 min sedela na plastovej stolicke pri eskalatoroch a cakala na kamosku, ktorej som medzitym volala nech ma pride vyzdvihnut :grinning: vzala ma do kaviarne, vypila som kavu, zjedla marlenku a dosiel po mna herec a doviezol ma domov...

Tak to sa mi teda este nestalo :grinning: a rano som aj ranajkovala, aj pohar coly aj caju vypila
:confounded:

No ale ta panika v autobuse, ked to neprechadzalo - ze co ja budem robit! fuj!
16. feb 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav tak to je huste, neprijemny zazitok..ale hlavne ze si to nejako ustala aj ked asik by si mala ist za dr. ked to mavas takto casto, mas dostatok zeleza??
16. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax no nemam zelezo uz asi 3 mesiace, beriem maltofer......
Pripisujem to aj nizkemiu tlaku mojmu, aj nizkemu tlaku vzduchu + asi zla konstalacia hviezd.... O 2 tyzdne mam poradnu tak jej to spomeniem, len uz viem aky to bude mat priebeh - dostanem vymenny listok na interne....
16. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata :slight_smile:
Vavenka tak to ti vobec nezavidim ten tvoj zazitok. Ja mavam tiez niekedy nizky tlak a uz sa mi parkrat stalo nieco podobne v autobuse ale nastastie bol vzdy so mnou drahy. Stava sa mi to ale vacsinou v lete, ked je moc teplo.
Ale chvalabohu, ze sa ti nestalo nic a ze si uz doma v poriadku.
16. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi...do kelu toto co je?
Chod k lekarovi urcite...je to podla mna tlak. Mne sa taketo podobne stalo tento rok vo Florencii v 30 st. horucavach po 1 privitacom domaceho som hrdinka isla vybehnut na vezu Dómu, ktora ma 200 schodov. Sutazila som s mm. Prisli sme hore, mna zacal oblievat pot, bolo mi na vracanie a odpadnutie...a co na tom vrchole veze so mnou? Som musela pit a predychavat... No ale toto bolo z ineho sudka :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak dnes je celkovo strasny tlak vonku :unamused:
16. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bubli co mas nove?
16. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zeny sak to, kua ,horuco neni, aj som ranajkovala, aj som pila, tak nechapem.... Isto to spomeniem na poradni.... este doteraz jak sedim na gauci, tak mam tlaky v hlave, az sa bojim ist na wcko :rolling_eyes: asi si skusim zdriemnut :rolling_eyes: Esteze mala sa hybe, aspon viem ze je v poriadku :sweat_smile:
16. feb 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavenka to bude asi najrozumnejsie, ked si lahnes a trocha oddychnes. Snad to prejde. A hlavne ziadne prudke pohyby!
Super ze mala je OK.
16. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lenus...nove nemam nic, mozno si uz citala, ze som bola na IUI a odvtedy stresujem, lebo stale citim cosi v podbrusku...ale vraj je to normalne, tak idem verit, dufat, ze sa na mna usmeje stastie :slight_smile:
Vavi ja by som si asi dala zmerat aspon tlak...
16. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozno este ak bolo dusno v buse, predsa len terazje zima, kuria a ludia dychaju a vypustaju plyny jedno s druhym...

musis si davat na seba a vandusku pozor :wink:
16. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi to co.... :confused: :confused: :confused:
fuuu vobec ti to nezavidim... ale priznam sa ze ma pobavila ta modliaca dievcina.. to mi prislo fakt komicke... :grinning: teda ja som veriaca ale ako pohotovo zareagovala... :sweat_smile: :grinning: mile od nej... :grinning:
vavi ale verim ze to bolo riadne neprijemne.... :frowning2: tiez sa vyberies sama - ucapat po riti ta je malo.. :angry: :wink:
16. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli tak to ti strasne drzim palce nech ti to vyjde :grinning:
16. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax a ty ako?? :wink: "uzivas" si PN? :wink:
16. feb 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Nellie ty si v praci?
16. feb 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ahoj :wink:

jasne jasne v kancli som.. :sunglasses: celkom fajn to dnes ubehlo.. ale mam pocit ze som dokopy nic neurobila.. :sweat_smile:
ale sak nemusim byt vzdy vytazena na 120% no nie.. :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie :slight_smile: tak tak nemozes sa pretrhnut :slight_smile:
Ja som tiez v praci a vobec sa mi nechce. A mame meskanie vyplaty takze mame s kolegynou strajk :slight_smile: Nepracujeme !!!
16. feb 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a to co - kriza dolahla... :sweat_smile: inak ja mam nervy ani MM nemal vyplatu ani decembrovu este... :angry:
a uz mal mat vcera dalsiu a samozrejme nic.. hlavne ze jazdi a riskuje ako blazon... :unamused: :unamused:
16. feb 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi :confused: :pensive: v prvom rade som rada, že si v poriadku a že to dobre dopadlo.
Ale už aj mašíruj a otravuj s tým lekárov. Tiež to dosť dobre poznám, ale ty si tehotná, a to teda nie je žiadna sranda, mať takéto stavy :pensive:.

A tiež sa priznám, že ma teda dobre pobavila modliaca dievčina, dosť surrealistický zážitok. :grinning: Sa mi to celé odohralo pred očami, fakt ako absurdná scénka z filmu.

Teda až na ten kontext, jedna trúba to rieši hašlerkou, druhá modlením, fakt skvelé. :angry: :pensive: Naozaj môže človeka aj j...ť na ulici a buď si ťa nikto nevšimne, alebo ti pomôžu fakt výborným spôsobom...
16. feb 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie ale coby kriza. Sefinko bol vecer pit a nestihol urobit vyplaty :unamused: No otrasne. Dnes by ich mal poslat, ale kym nebudem mat penzulky na ucte, nerobim.
Ja sa tu stazujem, ze vyplata meska 1 den, ale ked tvoj drahy nema este ani za december tak to je fakt na nervy...
Ahoj Siou :slight_smile:
16. feb 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau, Leni :slight_smile: . Nepracuj až kým ti nenabehnú :grinning: Nabudúce si rozmyslí, či pôjde chlastať skôr ako si splní povinnosti :grinning:
16. feb 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ahojte
..fuuuu Vavi, celkom sialeny zazitok...a neskusis zavolat svoje gynDr, ved dva tyzdne su celkom dlho
..ale ked si predstavim jednu s haslerkou a druhu ako sa za teba/vas upenlivo modli :grinning: :grinning: :grinning: ale no mila bola
16. feb 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau, slni. Milí a tupí ľudia sú nebezpeční :grinning:
16. feb 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok