• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Nellie super dobre si urobila. Aspon budu mat najblizsie dni co rozoberat :slight_smile:
16. feb 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
16. feb 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie sme dohodnute, ale ja v tom nechcem ostat sama, tak ma prosim nasledujte!!!!!!!!!!! A povinne doradu vsetky! :grinning:
16. feb 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saaaak taa tvoja kolegina musi byt prastena hus a on nebude iny :slight_smile: asi
mozno sa ani nepocuje, ale keby sa pocula a pozerala pri tom do zrkadla, urcite by bolazhrozena :unamused:
16. feb 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, úprimnú sústrasť, to by som ja nezvládla a asi by už bola nebohá :grinning:

slni, ten korpus aj mne vždy troška spľasne, ale je tam dosť tých bielkov, takže to ostane aj tak dosť vysoké. Tým, že tam nie je múka, je to asi viac nafúknuté a vzdušné, tak to potom trocha povolí. aspoň si myslím...
Juuuj Bubli to by bolo super keby si zacala a my ostatne ta nasledovali :grinning:
Ahoj Madeline :slight_smile:
ahoj, mad :grinning: čakala si na vhodnú chvíľu? :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja to nechcem urieknut Leni, lebo ja sa vzdy takto strojim a dopadne to na prd...takze zatial nic neotvaram, ale rada by som :grinning: Mozno budem zatvarat :grinning:
16. feb 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vhodnu chvilu? ale tak priznam sa, chystala som sa uz od rana, ale nejak som nestihala :unamused:
siou tam nie je muka???? ja truba som to doteraz nečitala... ved to musim urobit. .mamina bude prekvapena.. kedze je bezlepkačka... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: lebo z tej jej muky su kolace nic moc.... :unamused:
takze paradicka, niekedy ju prekvapim ked budem mat doma volno.... supeeeeeeeer.. este ze to tu tak dopodrobna rozoberate... by som bola umrela sprosta... :grinning: :grinning:

Ahoj made.. :dizzy_face:
Baby dakujem, ze sucitite so mnou. Uz som mala pocit, ze som divna a nerozumiem laske :wink:
16. feb 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus pokoj a nohy v teple.. ty isto nie si ta co je divna vo vasom kancli :grinning: :grinning: :grinning:
madam "pretiahni ma cez telefon" by sa mala nad sebou zamysliet Lenus... :grinning: :grinning:
nellík, šak recept máš poslanbý dávno :grinning: :grinning:
mad, myslela som si, či tu niekde nie si už dlhšie... :grinning:
16. feb 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli - aj ja drzim palce

siou - si dala riadnu kritiku tomu filmu, ale viem si to predstavit :sunglasses:

lenoc - kolegyna je uplne v poriadku? po ukoncenom 5 rocnom vztahu niekomu hovorit, ze ho miluje, ked ho "pozna" 2 tyzdne? ja som tiez chodievala na pokec (ukamenujte ma), ale mala som 16 a brala som to ako zabavu, nie ako hladanie vazneho vztahu :grinning:

zuzka - ahoj, my sa este nepozname :slight_smile:
16. feb 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie :grinning: :grinning:
Mame tu este jedneho kolegu v kancli ale ten radsej ide vonku fajcit. Posledne 3 dni chodi tak casto fajcit, ze o chvilu umre na rakovinu pluc :angry:
16. feb 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou ved ja viem ze ho mam, ja som to len tak letecky precitala a neuvedomila som si ze tam nie je muka :sweat_smile:

:astonished: anča anča :D :D

made v 16-tke ti pokec tolerujem... :grinning: :grinning: :grinning: (ze si to ty :sunglasses: :grinning: )
16. feb 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenus a keby si jej skusila nieco spravit? :grinning: Nie zle, ale skus ty takto niekomu zavolat, ake jej to bude, koze :slight_smile: Ja by som si z nej spravila prdel...
16. feb 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ju nebudem odsudzovat, je to jej zivot, ale dala som jej jasne najavo, ze toto by som po 5 rocnom vztahu nikdy neurobila. Nerozumiem proste tomu, no neverim, ze je to laska.

A prave mi vola drahy, ze na pumpe zistil, ze nema penazenku s dokladmi. Nechal si ju doma. To by nebola az take zle, keby sa nevracal z prace a cely den jazdil bez vodicaku :angry:
Co je to dnes za den????
16. feb 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad, ani si toľko pozornosti nezaslúžil :grinning: :sunglasses: ale aspoň ako varovanie pre prípadné obete... :grinning:

pred chvíľou mi volal tato, či sme boli v kine a čo... Tak hneď správne dodal, že asi som nebola s m., ale s kamarátkou :grinning: :grinning: a bol rád, že nebol on :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Madelline dakujem :wink:
16. feb 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa chcem opytat, kamoska mi vravela, ze su homeopatika a caje na pripravu tehu, ale nevie ako sa volaju. nepoznate to? mne to nic nehovori, i ked som si skusala davat rozne vitaminy. teraz uz ale vobec nic neberiem
nel - fuuu, tak to si cenim :grinning:
zuzi homeopatika som neskusala.. ja som popijala akurat tak alchemilku - ta je na sliznicu dobra... a brala som aj bylinne kvapky Femi..a tie tiez neboli zle...
16. feb 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic mam tu zakoniteho tak ja bezim.. dnes mam vynimocne odvoz... :grinning: :grinning:
tak zatial :sunglasses:
16. feb 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
som sa prave obzrala. nemala som obed, tak som sa natlacila teraz doma...

zuzi ahoj, ono, tieto veci si najlepsie vygooglis niekde...
ja beriem listovku a popijam alchemylku. ale skor preto, ze lepsie znasam potom priebeh maliarov.

vavi, az v piatok/sobotu maju prist licit, takze mame este cas... a som presvedcena, ze pridu..
16. feb 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte opat, nemala som cas...

Anax, na genetiku nas poslali z centra a bol to mily ujo doktor. :slight_smile:

Vavi, ja sa pridavam s nazorom ku kockam, nemyslim si, ze je to sranda, ja by som isla k Dr radsej skor ako kym bude poradna. A musi to byt hrozne neprijemne, mne sa to stalo raz a potom som stresovala este dlhu dobu, bala som sa sama niekam chodit a pod. A vseobecne mavam problemy s nizkym tlakom, casto sa mi zatoci hlava a zatmie pred ocami, musim si davat pozor na vstavanie z postele a pod. Takze to poznam.
Ale ten sposob "zachranovania" nemal chybu :grinning:

Leni, nad tou tvojou kolegynou sa len smejem :grinning: to co je za zjav?
16. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau, chrobi :slight_smile: ako? už prešli tie tvoje stavy?

bibi, ako na genetike? zaujímavé, však? :slight_smile:
16. feb 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na tej genetike vam len beru krvicku???
16. feb 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, áno a rozbor rodinnej anamnézy dosť dôkladný :slight_smile:
16. feb 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok