• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
madelin akoj, prave prisla dcera zo skoly totalne umucena . je to jednotkarka, ale slovinarka ju asi polozi, dava im zo dna na den take projekty, ze nevladze. normalne sa cudujem, ze stiha este ucit anglinu :unamused: chuda moje
16. feb 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau siou... stavy? este sa z casu na cas zjavia...
ale fakt neviem, co to chce byt.
mozno vo mne konecne vyprchali tie umele hormony z antiky a som "cista" a vraciam sa k mojim starym davnym prejavom pocas cyklu... ktovie?

siou, co si varila? ja som dojedla prave a neviem co na zajtra... som rozmyslala ze cestoviny, ale neviem co povie chlap na to. asi sa nebudem pytat, len to rovno spacham a nebude mat na vyber...
16. feb 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra je pôst Chrobul...tak drzime dietu :grinning: :grinning: :grinning:
Siou a na tu genetiku ma posle gyndos?
16. feb 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je zajtra? jaj to je ta streda... spatna... ci co?
to fakt nemam jest?

este, ze nie som veriaca :grinning:
16. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skareda streda Chrobul, skareda. Mozes jest...ale nie masko...cestovinky su O.K. :grinning:
16. feb 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrob - podla mna aj vela veriacich sa naje :sunglasses: ale my aspon nebudeme mat vycitky :wink:
16. feb 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli - a to je ina ako popolcova?
16. feb 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis, takze cestoviny so syrovou omajdou su v poho
mad, obavam sa, ze len ti zasadovi nebudu jest.
od zajtra sa ma drzat ta "dieta"?
ake to ma pravidla?
bubli daj zopar, mozno sa podujmem :grinning:
vzhladom na rozmery mojej telesnej schranky
16. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pokial nerobis cestoviny s maskom :grinning: :grinning: :grinning:
bubli, väčšinou sa na genetiku posiela pri nejakom podozrení na možnú príčinu neplodnosti práve v súvislosti s genetikou. Možno by vás tam mohol poslať aj gyndoš, možno aj obvoďák. Nás poslali z caru.

Chrobi, ja práve pácham nivové tagliatelle, síce som robila cestoviny aj včera (tuniak), ale m. mi volal, že v robote stihol iba nejakú bagetu a toto som mala doma. Ale nám by to aj tak nevadilo, cestoviny na rôzne spôsoby kedykoľvek :grinning: .
Zajtra asi spravím rizoto, dlho sme nemali :grinning: :grinning: Len musím zajtra dokúpiť mäso.
To je popolcova, ale hovori sa jej aj škareda streda :wink:
uf, toto ma našťastie neobmedzuje... :sunglasses:
16. feb 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam doma nivu a asi ju len roztopim v smotane a bude omajda...
a hotovo :wink:
akoby sme nasli zajtra...
16. feb 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my hrozne lubime cestoviny, akekolvek, teda ja mam zabrany pri kolienkach, ale to suvisi s detstvom :sunglasses:
16. feb 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som sa tu len mihla a hned aj utekam, idem ku kadernicke podstrihnut si fifinu (ofinu), potom k svokrovcom a vecer som doma ako na koni :slight_smile:

Ano, bola to len krv, rodinna anamneza a poklebetili sme :wink: Pan doktor je kamarat manzelovho otca, tak neviem, ci preto bol taky prijemny...ale mala som z neho dobry pocit. Termin sme dostali zo dna na den a vysledky budu za mesiac. Verim, ze to bude negativne.

siou, vy ste to kedy absolvovali, uz davnejsie?
16. feb 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale take kolienka s kakaVOM :wink:
MNAAAAMMMM
presne z detstva...

my cestoviny praveze pomenej, ale zje sa. a toto mi pride dost bezpracne...
16. feb 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mnaaaaaaam cestoviny...asi spacham aj ja :slight_smile: ale vcera som navarila kotol morcacich prs na sampionoch s ryzou...
Ja dodrziavam tieto posty, ved ich je malo...a mne to teda isto neuskodi :grinning: :grinning: :grinning: ale 40 dni...to sa ani neda, hlavne pred vikendovou akciou tzv. prasiatkovou :grinning:
16. feb 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobi, kolienka s kakaom??? :confused: :confused: :confused: :zipper_mouth:

bibi, absolvovali sme to vlani v apríli...
16. feb 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odvoz je tu, tak sa lucim, ppaaaaaaaaaaaaaaappppppppaaaaaaaaaaaa
16. feb 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou, skolkarska zalezitost... kolienka, granko (kakao + praskovy cukor), roztopene maslo a MNAM!
take nepoznas? vyssi level je uz len ked k tomu pridas trochu lekvaru...
16. feb 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobi, eee, ja som zvyknutá na takéto veci ibva v rámci domácej výroby (domáce slíže, šúľance...). Ale vdiela som to raz na základke u spolužiačky doma, špagety s grankom, dodnes sa mi to vrylo do pamäti :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
16. feb 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis :wink:
my sme tieto kakaVove veci doma nemavali, ale v piatky v druzine relativne pravidelne, v ramci polievky (prehlad tyzdna) a toto ako postne jedlo :wink:
16. feb 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som trochen polezkala, ale nieje mi lepsie...

Na margo kakaVovych veci - uplne ze genitalne je ked sa zvysi knedla - zohriat, potriet dzemom, na to plno vela granka (kakaa s cukrom) a poliat roztopenym maslom - tiez plno vela :slight_smile: to nam babka robievala na veceru ked nas tam ako vnucence nasi odlozili :grinning:
16. feb 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra skocim k lekarke - sice robi az poobede, ale nevadi....
A ma dajak hnusne boli podbrusko.... Do riti :rolling_eyes:
16. feb 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
knedla je uplne ze mnam, v podstate cesto ako parene buchty

vavi, nechces ist na pohotovost? :confounded:
16. feb 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi :unamused: nemozes Dr. zavolat???
16. feb 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa práve natlačila a ešte som to spláchla jemným stríčkom :grinning: . ale teraz už chlemcem alchemilu :grinning:
vavi, radšej fakt choď... :unamused:
16. feb 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Volat jej nebudem, ja take nerada.....
Uvidim, pockam este chvilu a ked sa to nezlepsi, tak skocim na pohotovost.... Joj nemam rada take :confounded:

Inak jasne ze som si vygooglila - mam vsetky priznaky anemie :sweat_smile: aj napriek tomu ze beriem lieky... Len som sa nikde nedocitala aky to ma vplyv na zasrosku a co hrozi kebyze je to velmi vazne.....
16. feb 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, myslím, že v tomto prípade je najväčšie riziko v tom, že si môžeš ublížiť pri páde alebo následkom bezvedomia, ale tak keď to odkonzultuješ s lekárom, bude to najlepšie. Veľmi to neodkladaj, ak ti nebude dobre. :pensive:
16. feb 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi na pohotovost mozes aj zavolat popisat priznaky a oni ti poveia co a ako. necakaj
16. feb 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok