• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
siou hej poznam aj muzsku verziu - pouziva ju uz dlho moj kolega.. a je velmi dobra... :sunglasses: :sunglasses:
to ho vzdy fetujem ked dojde pri mna... :grinning: :grinning: :grinning:
ja inak strasne reagujem a vonavych chlapov... :grinning: :grinning: nastastie tu vo firme si daju skoro vsetci na tom zalezat.. ale najsamlepsiu vônu pouzival moj ex-sef.. aj ked sedel o poschodie vyssie rano mi vzdy stacilo vyjst na chodbu a vedela som ci tu uz je alebo nie... :grinning: :grinning: :grinning: ale nikdy som to nezistila ze co to mal za vônu - do kelu :angry: :grinning:
17. feb 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie to je dobre. Spoznat pritomnost sefa podla vone. Keby sa dalo poznat podla vone aj to aku ma naladu...
Moj byvaly sef pouzival Mexx a tusim sa to volalo Water Love. No uzasna vona. Ked presiel okolo tak som to citila aj ked som uz odchadzala z prace domov :slight_smile:
17. feb 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, dodatočne by sa nedalo zistiť? :grinning:

Vavi a s čím si robila špagety?
17. feb 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou len tak, so syrom a kecupom posolene a pomaslovane :slight_smile: nechcelo sa mi spekulovat....
Ale - vyvarila som balik a pol :D
17. feb 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. feb 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A teraz mi tu rozvoniava kavicka :slight_smile: chcelo by to nieco sladke :grinning:

Juj herec je teraz na stavbe, zameriavaju okna s technikom, normalne mam zimomriavky ked si na to spomeniem, strasne sa tesim :slight_smile: rano som uz pomaly farbu linky vyberala v hlave :grinning:
17. feb 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj vam sa niekedy stane, ze sa zasnivate a nadchnete tak ze az normalne ste vo vytrzeni? Mne sa to stava casto :grinning:
17. feb 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné vav, niekoľkokrát denne a z rôznych príčin :grinning:
Ja už chalujem rizoto, trocha oddýchnem, o chvíľu je tu m., pokecáme a potom hurá pracovať :grinning: :unamused:
17. feb 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou tak to sa tesim, lebo si niekedy pripadam ako ani nie z tohto sveta :slight_smile: lebo potom som vacsinou stastna, spokojna, vysmiata a vsetci na mna cucia ze ci mi nedrbe :grinning: ked sme kupili pozemok 2 roky dozadu - to bola estelen luka okolikovana, bol zaciatok leta, a ja som uz riesila kde budem vesat pradlo a normalne som sla do Baumaxu pozerat kosacky :grinning: ze reku kosenie bude moja praca tak si vyberiem taku, aby mi vyhovovala :grinning:

Rizoto sa podarilo? Ci so do neho davala? Hmm, takze makat ides... Ja to mam tiez nieke v mozgovom sufliku odlozene, ale zatial sa mi nepodarilo prinutit sa :slight_smile:
17. feb 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav, chápem :grinning: mňa dokážu takto rozradostniť aj úplné somarinky a tiež som skoro všade za trafenú :grinning: Ešteže doma v najbližšej rodine nie :grinning:

rizotko fajn, robievam väčšinou takú "soté" verziu, lebo bujóny nepoužívam a zeleninový vývar nemávam po ruke veľmi často. Takže spravím ryžu a mäso (kuracie, väčšinou z pŕs) so zeleninou so sójovou omáčkou, bylinkami (prípadne čili alebo niečo podbné). Nakoniec to zmiešam a je toho plná misa.

Vavi, však keď máš ešte cca tých 10 týžňov, Vanduška je ok, čo ti bráni...? :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou - LENIVOST :grinning: :grinning: inak absolutne nic :slight_smile:
17. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vav, mám nápad... :grinning: Čo tak sa nadchnúť pre toto? Myslím, normálne sa vyhecovať, nájsť si v tom niečo veľmi príťažlivé (trebárs na mňa funguje časový stres, čo by mohlo aj u teba: Mám pár týždňov do narodenia dcéry a dovtedy sa pokúsim spraviť toto. A potom mať ten úžasný pocit, že to človek zvládol, radosť z dobre spravenej práce a zároveň hrdosť... :dizzy_face: :dizzy_face: ). Há? :grinning:
17. feb 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou no nejdes na to zle, ved poznas tie tri levely ze id, ego a superego, teraz si mi prehovorila do superega... Ale ked ten moj id ho furt prehlasuje :grinning: :grinning: praveze na mna casovy stres fuńguje, ale toto je take ze no sak co, ked to nespravim teraz, spravim potom, sak budem na materskej aspon 2 roky :slight_smile: no uvidim... Dam si ze od pondelka skusim nieco napisat :slight_smile:
17. feb 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi :grinning: Myslela som to tak, že zúžiš časové obdobie a ten "časový stres" si de facto vyrobíš sama. Teda - mám 10 týždňov a musím to stihnúť. Osobne si myslím, že keď bude Vanduška, skôr sa na to vyprdneš... :wink: :grinning:
17. feb 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav - aj ja si myslim, ze ked uz bude mala Vanda von, tak budes ine problemy riesit ako nieco pisat :wink:
17. feb 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou jasne, rozumiem co tym chcel basnik povedat, len proste vymysleny casovy stres u mna nefunguje, musi byt realny, v tomto niesom samonakopavak, bohuzial... (vyhovorky vyhovorky, viem :sweat_smile: )
17. feb 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, no až zase taký vymyslený nie je, aj to vieš... :wink: :grinning:

čau maddy, ideme do nej hučať? :grinning:
17. feb 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie nie dievcata prosim nie !!! :grinning: :grinning:
Od pondelka sa pokusim napisat uvod, a ak mi to pojde, tak sa na to dam, dohodnute? :wink:
17. feb 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, kokso, šak ty sa celkom aj necháš :sunglasses: Máš môj obdiv :slight_smile: .

Len taká drobnosť... možno to máš inak, ale ja úvody zásadne píšem až na koniec (kvôli tomu, že v úvode už musíš vedieť, k čomu si sa dopracovala, ciele práce a veci, ktoré sa môžu postupne vykryštalizovať popri písaní), tak ja osobne by som začala prvou kapitolou, ale to je len moja osobná úchylka :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou no ja viem uz presne k comu sa dopracujem, a tie prve kapitoly pojdu rychlo, kedze teoriu idem len orafat z nejakych clankov, tam toho vlastneho vela nevymyslim..... Takze ked vypotim uvod, tak potom to uz pojde :wink:
Ja neznasam paradoxne pisat abstrakty :rolling_eyes:
17. feb 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, jasné. Tak určite treba na začiatkuvedieť, k čomu sa chceš a máš dopracovať, to som na prd napísala. Len ja viem až nakoniec napsíať všetky úvody, závery, abstrakty a predhovory, ale tiež to teda nemilujem :grinning:
Aký máš mať rozsah?
17. feb 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou nie vela, aj s prilohami 40 stran + - klasickym 1,5 riadkovanim + standard okraje..... Kebyze je toho aj menej tak sa nic nestane...... Ako materialu mam kopu, sak som s tym 5 rokov robila..... Len sa prinutit :slight_smile:
17. feb 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, to je pohoda, to je ako sú dnešné bakalárky... A téma by ťa aj bavila? Myslím ako naozaj bavila... :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou no co ti ja viem? Take z mojej praxe.... Celkom pohoda :slight_smile: nemozem povedat ze som nadsena, ale je to fajn tema.....
A ty mas aky rozsah?
17. feb 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tuším nejakých 65 strán.

Tak to je fajn, trocha sa zasnívaj, premysli si obsah úvodu a môžeš pomaly začať písať... :wink: :grinning: :sunglasses:
17. feb 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hlasim sa,
tak aku to temu budes spracovavat?
k voni: laliqe- tak dajak sa to pise- ametist. mam to moooc rada. teda iba v zim mesiacoch.
avarila som dnes sampionovy perkelt s haluskami a utz sa aj spapkal na obed. musim ist urobit este raz, lebo aj nas tatinko to velmo lubi :grinning:
17. feb 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi cau, no to mas riadnych papkacov, ked tatovi nenechali :grinning: ja som dala uz aj s hercom spagety, ale este furt ich je plny hrniec......
17. feb 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som práve nakŕmila šelmu :grinning: skoro ma zožral aj s tým kravským vemenom, ktoré dostal. Jedna poriadna prechádzka a nevidí od hladu celé poobedie :sunglasses: :grinning:
17. feb 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou :grinning:
joj mam chut na nieco fajne kua..... Ale neviem presne na co :grinning:
17. feb 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, aj ja som mala :slight_smile: a dala som si fantasiu, nech mám niečo mliečne a tučné a dobré :grinning:
17. feb 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok