• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
cautee :slight_smile:

vavi,prosim ta ake mas vnutorne rozmery vanicky..mne sa zda vsetko uzke :sweat_smile:
17. feb 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi myslis na kociari?
Fiiha, to neviem (je odlozeny v kumbale), ale idem vygooglit daco....
17. feb 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. feb 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavik pozerala som tie kociky, ten s cervenym si kupila?
17. feb 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi nie, zltosivu kombinaciu som nakoniec kupila a tyrkyove vajicko :slight_smile: mam ho v albume kociare :wink:
17. feb 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute sa... :grinning: :grinning:
je to fakt na jed, cakat kym sa MM uraci odpochodovat od PC.. :grinning: :grinning:
ale nevadi, aspon som si lahla a listovala v casopisoch a objednavala z oriflamu... Siou vies ze je teraz hojivy zazrak iba za 1,9 Evry :astonished: :astonished: :astonished: maju super ceny na vsetkom, som sa musela brzdit nech zas nepoobjednavam chujačiny jak to ja viem... :grinning: :grinning: tak som si len telove mlieko a hojive vajicka a taky chutny davkovac na odlicovacie tampony.. kedze uz finisujeme tu kupelku :grinning: :grinning:

a aka som bola nadsena dnes mi dosli tiene na oci z ameriky tak som sa machlila jak trafena.. kazde oko ine, MM sa len sulal :grinning: :grinning: ze ci ma to bavi nacapavat a hned odcapavat a nacapavat dalsie... :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell cau sa :slight_smile:
Ako bolo v praci? :slight_smile: kua som chcela ist zajtra pozriet do firmy, ako sa maju, ale tak mi tecie z nosa ze az......
Asi to necham na buduci tyzden :frowning2:
17. feb 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, ešte neviem prečo, ale vidím ju! anča, anča :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi v praci..? celkom pohodicka.. uz druhy den tam mame totalne bezvladie tak si to vies predstavit :grinning: :grinning:
dnes sme hodinu s kolegom a kolegynou rajdili po meste.. :sunglasses: :grinning: :grinning:
ale zajtra to tam bude krute.. ideme menit softwer tak tam budeme mat same prezentacie a ja budem pomahat kolegyni chystat obcerstvenie a tak...

no radsej ty čuš doma, odloz navstevu o tyzden.. :wink:
17. feb 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou ty si nejak zvlastne telepaticky prepojena s tymto :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
to jak na dzina z flase na teba pôsobi.. pri nom sa suchalo po flasi a hned bol vonku a nam staci :astonished: :astonished: :astonished:
a si tu.. :grinning: :grinning: :grinning: paradicka, takto niekoho ovladat.. :grinning: :grinning:

ozaj poviem vam ze dneska kracam z roboty a kukam - ide jedna zenska okolo daco divne na cele.. kukam ze ci jej znamienko vypalovali či čo.. potom ide dalsia a zasa daco take a az pri tretej mi trklo ze sak je popolcova streda tak si boli v kostole dat popol na čelo :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell :grinning: :grinning:
No ja som nevytiahla paty z domu, zase raz..... Ale po vcerajsku som nemala odvahu.,.... No nic, zavolam sefinkovi ze az buduci tyzden pojdeme.... Kua nejak mi nic nevychadza podla planov :confounded:
17. feb 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, nell ja som si vajíčka objednala akurát včera cez kamošku, hneď 5 kusov. Konečne to majú v akcii, lebo inak to majú nechutne predražené. Ale pamňtám si, že to mávali ešte v korunách aj tak za 45 alebo podobne...

Kamarátka (tá z kina :grinning: ) my dala na Vianoce ich kompletnú vianočnú sadu (mlieko, pena, krém na ruky), potom tú sadú na ruky (krém, pílingu a ďalší krém, ktorý ma rovnaké zloženie ako to vajko) a ešte to cestovné červené darčekové balenie tieňov, zrkadielka, púdrov... Som zásobená na pol roka :grinning:
17. feb 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou no my sme si tiez s maminou objednali vajicka ale dufam ze este budu... nie ze mi akurat ty vykupis posledne kusky.. :grinning: :grinning: :grinning:

baby a objavila som v DM super vec: http://www.biostyle.sk/spotrebny-material/hubky-odlicovacie-2ks/
taketo podobne.. genialne na odlicovanie... odlicim ksicht od makeupu iba s cistou vodou a hubkou a potom az si klasicky ocistim plet a aj maska sa s tym dava super dolu zo ksichtu... :sunglasses:

ja som strasny maniak na kozmetiku... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale skusila som si dat zavezok ze pokial neminiem jedno balenie napr. sprchacu ale makeupu tak nekupim dalsie.... :sweat_smile: ale nedari sa mi, nedariiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou az mi to oči klalo ale povedala som si, ze ked si to ty tak oko zazmurim pri tom my dala.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi neboj nic, buduci tyzden uz bude spravna konstelacia hviezd a vyjde vsetko a aj daco naviac.. :wink: :sunglasses: :grinning:
17. feb 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy nechápem čo to zo mňa lezie :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou - pohoda, klidek a tabacek - aj mne sa to tu stava a dost casto... :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi aj vies v akom stadiu su Shaarkovci?? uz byvaju v novom byte?
17. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, som si prečítala ten tvoj druhý príspevok, ty si veľmi sympatický typ veriaceho človeka :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou nahodou ja som kedysi chodila ruzenec predmodlievat do kostola.. klacala som vpredu na klakatku a citala do mikrofonu.. :sweat_smile: :sweat_smile:
17. feb 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, už nepokračuj... :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte k shaarkovcom, predpokladám, že vav s nimi hovorila, ale ešte podľa minulotýždňových shaarkiných informácií, mali tam už spať a normálne tam fungovať, tak dúfam, že to v pohode všetci zvládli :slight_smile:
17. feb 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,som hned zdrhla lebo obed na mna krical,dobre bolo, :slight_smile:

vave,no tha ty mas teda stastie,velaa vela vitaminov treba,ale sak to vies :sweat_smile: hej hej od kocika som myslela,secky kociky co sa mi pacia maju sirku vanicky cca 27az 30 cm,no hruza,ja im nerozumiem co je to za moda :unamused: ja tiez kcem,aspon nech ma 33 az 36cm do kelu..

nellie,tie odlicovacie hubky pouzivam mozno aj dva roky a som s nimi max.spokojnaa :dizzy_face: :dizzy_face: a k tomu mary kay,no uzas :grinning:..a jak si spokojna,kolko dni ppouzivas?a vsetky formule dodrziavas? :wink:
17. feb 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou nie nie preto som dala iba jednu taku moc nerozvitu vetu ku tomu predcitavaniu :grinning: :grinning:
to ja som mala taku starku ze ma nutila pomaly v kostole aj spavat... :rolling_eyes: :rolling_eyes: takze po jej smrti som prestala chodit uplne... :sweat_smile:

takze uz su zabyvani shaarkovci.. to je paradička... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dobra rychlovka.. to nie ako my..uz druhy rok prerabame... :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi zatial dodrziavam vsetky formule - sak to pouzivam len treti den, tak ma to este bavi.. :grinning: :grinning:
vcera som si dala aj masku - mam az dve dostala som zadara aj masku na mastnu plet na cistenie porov tu fialovu a je fakt super.. uplne mi vcera krasne stiahla pory... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a tie hubky su super vecička, som rada ze som ich objavila... :sunglasses: :sunglasses:

takze mate trampoty s kočikom.. inak teraz fakt dost nelogicky vyrabaju tie vanicky.. ved ked je vacsie dieta v zime tak to je normalne umenie vlozit ho tam aj s fusakom... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata neviem co je so shaarkovcami - nejak sme spolu nekomunikovali :slight_smile: idem jej zavolat.....
17. feb 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ju pozdravuj vavi... :wink: :slight_smile: :sunglasses: :dizzy_face:
17. feb 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, pipi :dizzy_face:
nellm mne to už tiež napadlo, tie dnešné kočíky sú strašne úzke a malé, aspoň sa mi zdá. Kedysi to boli síce riadne hebedá, ale zase nebol problém dostať do nich fusak a ešte kopec iných vecí :grinning: .
17. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie,tak tak :rolling_eyes: este ze bude letne babo :slight_smile: ja secko dodrziavam skoro vzdy,len s maskou sa mi nekce dzabat :wink:
17. feb 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok