• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
a muziku malo byt aku muziku :slight_smile:
17. feb 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi neejde este furt? :confounded:
17. feb 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sioux,cau sa :sunglasses:

vave,hmm skusam skusam,ale neviem co ine by som mala este poskusat :grinning:
17. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vypis mena kociarov, ja si vygooglim :wink:
17. feb 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi no mutsy 4rider som kupovala kamoske v polsku, vyzera byt hodne kvalitny kociar, len ma slabsie farebne kombinacie, ale to nieje smerodajne, samozrejme.....
Ja som isto nechcela vanicku s ciernou, kedze idem mat letne babo, tak aby sa v nom Vandus chuderka neuvarila...
Jane sa mi asi najviac pozdava z tych troch :slight_smile:
17. feb 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,presne mutsy ma slabe farby,ten concord je urcite kvalitny,a jane som len vcera vynasla aj mne sa asi paci najviac :wink:
este tu hodim dalsie tipy len som sa stahovala od svokry domov :wink:

aa inac aky mas ty nazor na tuto zalezitost..vetsinu kociarov ktore sa mi pacia maju sportovu cast taku,ze chrbatik sa da dat do lahu ale nozky sa nedaju vystriet,takze maju ich v ulavovej polohe...
samozrejme dieta mladsie ako sest mesiacov by som do nho nedala a dieta tam predsa nespi cely den,len co si zdriemne ..neviem sa rozhodnut,ci je to dobre alebo nie :sweat_smile: napriklad aj ten jane je asi taky :wink:
17. feb 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...bry vecer a dobru noc :slight_smile:
net spusteny (zatial len na jednom PC), posta vybavena a tak vas zdravim, velmi ste mi chybali!!! dakujem vavenke za info :slight_smile:
18. feb 2010 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, si tu? asi uz len ty :grinning:
cierny by som tiez na leto nekupovala, aj ked farebne kombinacie sa mi s ciernou velmi pacia :slight_smile:
a co sa tyka polohovania, tak najlepsie by bolo, keby sa dala sport. cast sklapat uplne, a tym padom si vies vybrat, ci to tak chces/potrebujes alebo nie.
ja som taky typ, ze just keby som to nemala vyklapacie do lahu, lutovala by som kazdy den - zakon schvalnosti. ale u mna je to uz diagnoza. poistit zo vsetkych stran, to sa mi paci viac :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze som tu iba ja aaaa vitaj spat :dizzy_face: :dizzy_face: ale sa stavim,ze ty tu uz niesi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no hovor ako co jak kde s kym a ako :grinning:

..ani ja nekcem cierny,ten concord je modry a jane sivo fialovy,ten mutsy ma u mna najmenej sancu...este som tu nehodila vsetky tipy asi az zajtra :wink:
a s tym sklonom chrbatik sa da dat do lahu,len nozky sa nedaju vyrovnat..

no fasa,malemu sa dnes cikutka uz 5 krat,chudacik :sweat_smile:
18. feb 2010 o 01:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tomu neuverite!

Tak moj herec si dnes normalne ze vybavil dovolenku. To by nebolo nic.... Potom ze normalne ze o polsiestej mu zvonil budik... To by este tiez nebolo nic.... On sa oblieka..... Normalne sa trubky dohodli aj s majitelom pizzerky tu u nas na sidlisku, ze im o siestej rano otvori podnik a on tam siel pozerat hokej na platno!!! Som na neho vecer pozerala ako puk, ked mi to len tak medzi recou oznamil...... No nic, kazdy mame svoju uchylku :sweat_smile:

Ja si idem nieco spravit na ranajky, uz som rozcvicena - mam za sebou asi 30 kychnuti, tak som zvedava aky den ma caka.....

Shaari vitaj spat v online svete :sweat_smile:
18. feb 2010 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bre ranko, blahozelam shaar k zapojeniu a prestahovaniu.
nikde som nepostrehla nejake podrobnejsie info o vasej novej nehnutelnosti...
takze, prezradis uz viac? :grinning:

pozera niekto hokej???
dnes sa skolim, okolo 8 - 8.15 utekam z domu...
18. feb 2010 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chrob ahoj, hej ja pozeram :slight_smile:
Slovenskooooooooo :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, serus, som rada, ze nie som samaaaa :grinning:
drahy komentuje... na nete...
a ja pri nom sedim este v pyzame, spravila som bundaskenir (chleba vo vajci), obzrati tu sedime a kavu poslopkavame...
normalne ze budik na 5.50, aby sme stihali...
nenormalni sme :wink:

ciky caky ciky cak!!!
18. feb 2010 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chrobi vid moj prispevok vyssie, to co robi moj, to je nenormalne :grinning: on totiz sedi v krcme :grinning:
Jasneeee ze poznam bundaskeniriik :slight_smile: mnamka,... Ja som si spravila rohliky so syrom a malokarpatskou :wink:

Takze dnes sa skolis? Aspon nieco zaujimave?
18. feb 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezisiiii, az teraz som si to vsimla :wink:
no pekne... co mame doma...
ale zase, som rada, ze maju taketo hoby, mohli aj drogy brat, alebo niekam do automatov centy hadzat, nie?

no a skolenie. povinne, takze...
a nebudem v praci, to je fajn a mala by som sa dostat normalne domov... v normalnom case. SNAD...

vavi, na margo toho kychania, daj si nejaky dobry cajik prosim ta.... a lahnut k telke aj s roztekmi, konzumovat a popijat...
18. feb 2010 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chrob no ved jasne, som zababusena na gauci s cajom s medom a kukam telku,.....
Uz som si vcera naordinovala aj Bioparox a nakoniec - aj ked som sa branila - som aj Olynth nastriekala, ale tak zatial moc nepomaha..... Vies ako sa hovori - neliecena nadcha trva 7 dni, liecena tyzden :grinning: tak uz len pretrpiet...

No hej, to mi je utecha :slight_smile: ze neberie drogy :grinning: ale tak jasne, no ked mi to vcera oznamil a som na neho zaganila a zaklopkala si na celo, tak sa ma pytal ze o co mi ide :grinning: ja ze je to trosku moc, a on ze - pre mna je moc ked niekto ocumuje ordinaciu v oranzovej zahrade :grinning:
18. feb 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz darmo vavi, oni su z Marsu, chapes...
kazdy mame to svoje.
ja sa snazim tolerovat tieto dni tolko sportu v telke...
aj ked.. musela som cez vikend rozdelit byt na 2 zony/kinosaly :grinning:
fakt neunosne miestami. ale dycham....

a nic ine nerobim, len po nom zvlacam pohare s vodou/pivom/kavou...
raz necha pri posteli, raz na okne v obyvacke... nebudem sa cudovat, ak na wecku najdem niekde...
18. feb 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kua zas prehravame :angry:

Chrob no ty mas aspon ze rozdeleny byt na 2 zony, ale my mame len jednu telku... Najhorsie je, ze ja uz pomaly s nim zacinam takto fandit zimnym sportom :grinning: uz ked miesto panelaku som ochotna pozerat biatlon, tak sa nieco deje :grinning:
18. feb 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznam doverne...
aj ked sa odpracem k druhej telke, neviem byt bez neho. sme spolu malo a este aj toto nas rozdeluje.
ako som pisala pred par dnami, ho vidim len ked podavam stravu... inak z neho nemam NIC...

a co si cakala? ze ich porazime prosim ta?

idem do sprchy...
18. feb 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute caute, to je prekvapko, ze to tu tak skoro zije :grinning:
Aj ja cumim na hokej, ale ja to prepinam, lebo sa bojim :grinning: :grinning: :grinning:
A co sa chlapov tyka, tak moj ani netusil, ze je hokej, normalne sa zlakol, ked som mu po siedmej volala, ze vyrovnali sme! On ze co???? Sibe ti?
Chrobi a ja cakam, ze vyhrame...fakt!!!
18. feb 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pekne to poserkali na konci tretiny...
Az som normalne ze nasrana :rolling_eyes:
18. feb 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenasieraj sa prosim ta, nestoji to za to...
sak je to len hra.

bubli, si pipi? prehrame jak svina...
18. feb 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja Vavi, goly do šatne su najhorsie :angry: Bud sa chlapci este posnazia alebo to vzdaju a dostaneme este zopar :confounded:
18. feb 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja z toho nasho komentatora nemozem, ze "naši dvaja démonicky rýchli korčuliari po krídlach" dakedy mu fakt ide :slight_smile:
18. feb 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten NINAJ je strasny komentator - geriatricky...
Merciak je ovela lepsi...
uz po sprche, oblecena, este sa idem nakreslit trochu a pozriem, kedy mi idu spoje...
18. feb 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som zistila, ze mozno nestiham bus. takze caute zatial, ficiiiiimmmmm
snad sa sem poobede este dostanem.

pekny den!
18. feb 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau Chrobi...
Vavi ja to pozeram na CT2 radsej, tam su akcnejsi :grinning:
18. feb 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co? jaky hokej? :grinning:
my sme tiez uplne mimo, bola som rada, ze som si pozrela 15 min. z otvaracieho ceremonialu :stuck_out_tongue_closed_eyes: MM sport nepozera, okrem volejbalu :slight_smile:

joj taka som rada, ze si mam konecne s kym pokecat! biela kavicka a piskoty :dizzy_face:
tie 3 dni boli fakt strasne. a to sme v pondelok nemali ani telku :unamused: bolo mi veeeeeelmi smutno, ticho v novom byte :slight_smile:
18. feb 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, tak ten tvoj je teda zanieteny fanusik! :grinning: moj by kvoli sportu urcite nevstal, ale jasne ze su veci, kvoli ktorym ano :grinning:

bubli :wink: myslela som na teba :wink:

chrob, klasika sidliskovy panelakovy 3izbak :slight_smile: podrobnosti do IP, ak ta nieco zaujima :grinning:
18. feb 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok