• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
tini ked budeme mat dvoch chlapcov ten druhy bude samko.... :wink:
24. máj 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni a prvy? :wink: ja asi dam teraz patrik ak bude chlap a ak by bol druhy tiez samko
24. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len mam smolu lebo Samuela uz mame v rodine a aj Michaelu tak zostava uz len Patrik :grinning:
24. máj 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre babenky posluchajte.Idem sa ja balit do roboty.Tak zajtra podvecer. :slight_smile:
24. máj 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sebastián... to bolo jediné meno na ktorom sme sa dohodli hneď bez toho aby bol jeden abo druhý proti... :grinning:
Dievča bude Stela a keď druhá asi Bianca.... abo monika? :wink: Aj Emily sa m strašne páči... rozmýšlame, že bude Bianca Emily Martincová... hm?
Alebo Stela Lea Martincová
24. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane nech ti to ubehne
sebstian to aj mne ale to take dlhe sa mi zdalo tak preto samko vyhral hihi
moni a prečo chces dat dve mena? bianka sa mi tiez paci
24. máj 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo sa nevieme rozhodnúť, že ktoré skôr...
24. máj 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a znie to tak pekne.... :wink:
24. máj 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha
24. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a volat budete prvym alebo druhym menom??
24. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vždy som chcela, že budem mať 4 deti a budú sa volať Monika, Martin, Martina, Marek (alebo Margarétka) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Po tom som dlho túžila...
Aj teraz by mi nevadili 4 deti.... ale inak by sa volali...
24. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ja som martina hihi a svagor je marek hihi a brat mal byt martin hihi lebo sa na martina narodil ale ja uz som mala meno a nasi nechceli davat rovnake nam
24. máj 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skôr asi iba Stela.... :wink:
24. máj 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze viac sa ti paci stela ako bianka? a bude stelka ked bude mala? Alebo ako volaju stely?
24. máj 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj holky uz som tu nooo vy ale pisete nestiham zase citat co je nove??? :grinning:
24. máj 2009 o 21:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini - asi stelka... neviem... nooo to som ešte nerozmýšľala.... Stelka, a keď ma nahnevá Bude Stela ! :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat - ahoj... mená rozoberáme a ja popri tom s mmm pozerám foto čo som dnes nafotila zasa...
a hádajte čo? Našla som ďalšie 4 4-lístky....
24. máj 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz rozmyslate nad menami??? :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. máj 2009 o 21:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nathali ja aj ked som tehu nebola ta som stale kukala co za mena su in a ake by som dala, ale vybrala som furt vela, bo sa mi vela paci ale teraz to uz je tazsie, ked je to realne hihi
24. máj 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej aj ja vyberam ktore su pekne a ktore by som potom dala ale viem ze s tym mojeim sa tazko dohodnem lebo ja som strasne chcela klaudiku a on stale natalku no s chlapcami je to uz tazsie
24. máj 2009 o 21:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik a co si vyhrala v tombole?
24. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath aj moj fur chcel ine ako ja a tie co som chcela stale vymyslel nejaku skaredu prezyvku na ne ze ako budu deti prezyvat no strasne daco :grinning:
24. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni si nejak ozelenela hihi a ja ze kde je tvoja foto a ty si zmenila
24. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nely - no hádaj? :angry:
aaale som povedala, že ani nechcem vyhrať, bo si šťastie na iné nechávam a potom som našla ďalšie 4-lístky.... :wink: :sunglasses: :grinning:
24. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej to aj ten moj vzdy musel nejako obkecat a potom ze ked mu budu deti v skole nadavat ake to bude hnusne meno aaach s chlapmi je to hrozne!
a co inak ako ste prezili vikend uz nam konci :( to tak rychlo utieklo fnuk :frowning2:
24. máj 2009 o 21:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je čo sme dnes fotili.. teda sestra nás fotila... aby bola aktuálna :wink:
že nie je vidieť, že zbožňujem zelenú, že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath no ja najnovsie uz ani spatne nečitam, bo by som tu stvrdla, nestiham tiez tak sa pytam čo nove a tak pokecam a hotovo
24. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik z kolaca dieru a z opice ... :grinning: :grinning: :grinning:
nevadi...aj tak tam neboli iste pre teba zaujimave ceny :grinning: :grinning:

no co sa tyka mien u nas, neviem neviem..
starky uz mal davno mena vybrate a to Viktoria alebo Viktor ale dostal cervenu hned po tom ako som zistila ze na tych menach sa dohadovali este s jeho prvou byvalou a mne sa ani nepacia...pridu mi take povysenecke pre dieta a pod tym menom si predstavujem namyslenost a to nechcem aby moje deta bolo take...
24. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath a ako sa vy dlho snazite? a teba vobec nepoznam hihi povedza daco o sebe ak chces a tiez sa pytaj ak chces
24. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon nieeee nie je to vydiet ani by sme nevsimli keby nepovies :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tinka hej to uz som tiez zacala robit precitam en to co je na tej strane a niekedy len nieco :dizzy_face:
24. máj 2009 o 21:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok