• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
A este aj debilne okno mi tu vypisuje ze mam stary prehliadac. No a co! Moja vec! Uz nech tento tyzden skonci, lebo ma drbne.... Za toto by som mala vyhrat aspon tretiu ceu v sportke v nedelu :rolling_eyes:

Jeej Pipi som az teraz precitala, ze som sa ti vkradla do sna :wink:
18. feb 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari no ved ochutnaj, nakysnutu rybku urcite rozpoznas :wink: a ak ma od vcerajska nezmenenu chut tak si spokojne daj :wink:
18. feb 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - podla mna jej nic nebude
18. feb 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari, ak nemáte doma 30 stupňov, tak sa jej ešte nemohlo nič stať. Fakt ochutnaj malý kúsok, ale je to nepravdepodobné.
18. feb 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co mame na obed? :grinning: ja sa este asi budem spagetovat, odvcera nam ostalo pozehnane :wink:
autor
joj ako ma chutit pokazena ryba? ved ta smrdi tak ci tak :grinning: :grinning:
Shaar som presvedcena ze keby bola pokazena, tak to spoznas :wink:
18. feb 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj vavi, toho tvojho by som nasledujucich 24 hodin len upozornovala - na chrchle, prdy, grgy, smrky a co ja viem co este taky chlap dokaze - nech si uvedomi, ze sa nesprava ako dama zo salonu :angry:
18. feb 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anoo aj moja svokra robi take kunduse... :grinning: :grinning: :grinning: alias renault znaky.. :grinning: :grinning: :grinning:

vavi.. :angry: :angry: no comment.. je to hňup... :unamused: :unamused:
a presne chapem ako a citis...(aj ked nemam tehu hormony zvysene...) ale tiez su dni kedy mi pride vsetko luto... ale nic si z neho nerob vavi...kasli na neho...

dalila presne si mi to spod prstov zobrala.. :wink: pekne si to napisala..
a uz ste aj na dalsej strane.. dneska s vami nestiham drzat krok... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
shaar, tak presne z toho dôvodu by si niečo také môj chlap v živote nedovolil (lebo asi vždy pomyslí na svoj repertoár :grinning: :grinning: :grinning: ).
18. feb 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrchle :grinning: :grinning: :grinning:
ale sak hej, ani to mozno nemyslel tak ako to vyznelo, ale vyznelo to hnusne! je to debil....
a vobec, uz sa tym nezapodievajme, nestoji to za to :slight_smile:
18. feb 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrchle, prdy, grgy... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skoro mi cvrklo :grinning: :grinning:

a neviem sa este prestat smiat.. zavolal mi moj drahy a oslovil ma ze "moni" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak som hned vybuchla - kedze sa tak vola moja segra.. :grinning: :grinning: :grinning: ze co sa smejem jak trafena ze ci sa nemoze pomylit.. reku len aby som si nezacala daco namyslat.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vavi inak takto sa aj ten moj chova ze to nedomysli a az potom si uvedomi ze to dokaze ranit.. :unamused:
18. feb 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
keby vedel, ze ho tu ohovaras, asi by si to rozmyslel :grinning:
ja som obcas MM povedala, ze som sa postazovala na koniku alebo ze som ho vychvalila... :grinning: :grinning: :grinning: tak si trapne myslim, ze sa od vtedy viac snazi :grinning: lebo ked som mu povedala, ze co ste mi poradili (pri nejakej hadke), bol zhrozeny, ze to rozoberam na INTERNETE!!! :grinning: :angry:
18. feb 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem myslim si to mam taky pocit niegde som to citala...
:unamused:
18. feb 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar a ešte keby vedel, že by sme ho pdoľa foto aj na ulici spoznali... :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siou :grinning: :grinning: :grinning: veru
18. feb 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, fiha... tak MM s mojou segoru takto silno nekomunikuje, ale kebyze ano, asi by mi to bolo podozrive :grinning: :angry:
18. feb 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked sa tu tak kolektivne stazujeme na muzov....moj pije s flase ale ako to tak nechutne zblnkoce to je moment kedy by som mu zarazila tu flasu do krku... :grinning: viem ze to znie banalne ale keby ste to poculi..... :angry: :angry: :angry: :angry:
18. feb 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dali, myslis borovicku z litrovky? alebo mineralku z plastovej? :grinning:
18. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalila, myslím si, že to je dôvod na vraždu, ja mám tiež na mále :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siou, ty alebo tvoj muz? :sweat_smile:
18. feb 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj ja som povedala MM ze sa vam tu stazujem na neho.. a on hned ze jaaaj tie vase "snaživky" :grinning:
tak ho vzdy opravujem ze snažilky.. nie snaživky.. :grinning: :grinning:

ja na mojom nenavidim jeho divnu uchylku... - odkusne si necht a potom ho medzi zubami hryzie po malinkych kusockoch a ten zvuk ked to robiiiiii..... ja len zaganim a uz aj to vsetko vypluva do servitku... :angry: :angry:
18. feb 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dobre, sa pridam aj ja... MM ma suche pery, tak si stale tu kozku zo spodnej pery musi odstranit. a nie aby to robil zubami (ze si raz za cas navlhci a odkusne), ale on sa zamysli a trha si to prstami :confounded: a potom to ma krvave a chrastu a tak :angry: :angry: vlastne nonstop... ked je par dni, ze nema dobabranu peru, tak som stastna. uz som ho strasila, ze sa mu tam spravi rakovina!
strasne to neznasam, je to zlozvyk jak svina a som schopna ho aj na verenosti drgat aj slovne upozornit, ked to uz prehana :angry: :rolling_eyes:
18. feb 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mineralku s flase plastovej nastastie!!!!!marco nepije mala som teda este aj mam otca co si rad vypil s ja nenavidim alkohol vo velkej miere ked si chce niekto dat nech sa paci ale s mierov!!!!!!!!moj si tiez okusuje nechty bleeeeeee je mi zle s toho.raz sa mi jeden zapichol do zatku ponevac ho mri ohrizani stratil....mislela so m ze ho zatrelim devinkov..... :wink: :wink: :wink:
18. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuj, už dooosť :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, ja napisem este nieco, na svojho byvaleho. ked som to zistila, skoro ma porazilo!!! on si nechty NIKDY nestrihal, ale ohryzol si... normalne mesiaciky. o tom, aky to bol vztah, pomlcim, ale ked som ho raz nacapala, ako mi taky mesiacik hodil za gauc, nenapadko, taky bordel som spravila, ze az. zial nepomohlo a kolkokrat som nasla pri upratovani jeho nechty, tolkokrat som si povedala, ze toto je chore a ze sa s nim musim rozist. ako si upravoval nechty na nohach, neviem... a ani nechcem vediet! :confounded: fuuu, nastastie je to uz davno prec :rolling_eyes:
18. feb 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, ja grcám :grinning: :grinning: a to som chcela ísť obedovať! :grinning:
18. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ble ble ble
18. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iny masaker,,,,,,nie motorovou pilov ale nechtovy!!!!!!!!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
18. feb 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok