• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
siou zeby?? :grinning: :grinning: :grinning:
normalne ma uz ruky svrbia - konecne po dlhej dobe hadam pretiahnem kreditku.. :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my mame modru :confounded: a este aj s delfinikmi... no co mam robit? tak sme kupili.
ale casom vymenime kachlicky, to som si 100% ista :grinning:
18. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie :grinning: :grinning: ty zvrhlik! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
tak bež preťahovať, tam sa vyblázniš, predpokladám. Majú dosť brutál zľavy v niektorých obchodoch. :wink:
Baby!!!!!!! Ako vas mam docitat, ked tak vela pisete??????? Uz som tu a nezbavite sa ma :grinning:
shaar delfiniky su fajn.. :grinning: :grinning:
to moja svagrina - ma lakomeho draheho a ten pred 2 rokmi aky obklad kupil... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
hnedo zlaty s ornamentami a este ten pasik co sa robi - tak tie male obkladacky su oble a vypukle von - neviem to spravne popisat :sweat_smile: :sweat_smile:
18. feb 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez len citam, nestiham prispievat :grinning:

Ja mam cierno-ruzovu kupelku v mojom byte :sweat_smile:
18. feb 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar :grinning: ako k delfínom mám veľmi špeciálny vzťah, ale do kúpeľne by som si ich nepchala. No čo, časom vymeníte. A určite je celá kúpeľna aj s delfínmi o dosť lepšia ako naša... :rolling_eyes: :grinning:
18. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi aka telepatia.. prave som isla pist, ze kde si... :wink:

cierno-ruzova?? to znie zaujimavo...
autor
bubli, to vies, na toto pisanie musis dorast :grinning:
Nell dufam ale ze potiahnete kachle az po strop :confused: ci?
bubli, som ťa ja zdravila a ty si nezvestná a potom zrazu zvestná :grinning: :grinning:
vav, hmmm zaujímavá kombinácia. Ale môže byť fajn extravagatná, také mám rada :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, cierno ruzova? ciernu som si nikdy nevsimla!! ale mozem potvrdit, ze mate krasnu kupelnu, hned by som sa tam hodila do vane :grinning:
ja rada preťahujem kreditku... :grinning: :grinning: :grinning: ale odkedy prerabame tak sa snazim setrit... vekom som uz rozvazna ostala.. :grinning: :grinning: :grinning:
nel, no mám strach, že jej dnes nedáš do... tela :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak neuverite:

herec dosiel domov, ze : laska moja nehnevaj sa prosim ze som bol na teba zly... doniesol som tebe aj vanduske fornetti....
Debil! Ani sa na neho hnevat nemozem! :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi :grinning: necítiš sa teraz blbo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar ved pisem ze v mojom byte, nie v hecovom :grinning: dam ju na 5 min do albumu, sice smesna fotka, ale tak aspon ako predstava.....
18. feb 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi prave o tom sa vadim s MM... :angry: :angry: on tvrdi ze to bude iba takto ze to uz nie je moderne ked su kachlicky az po strop :angry:
a hucim do neho ze ved ja som dvojmetrova a ked sa budem sprchovat, tak to vsetko dospliecham.. ale chlapi ma normalne vysmiali... :unamused:
18. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, asi bol niekde na nete a klikol na kona :grinning:
18. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. feb 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3818635&vReferer=

Nell no aj mna kachlickar ukecal ze sak staci do 3/4 steny, a potom stryko mi to dorabal az po strop :grinning:
18. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja to tak chcem :grinning: :grinning: :grinning:
vavi no herec je fakt herec... :wink: ale ja som tiez taka skorumpovana a vzdy sa necham uplatit :grinning: :grinning: :grinning:
Juuuj tak toto je hooodne hoooodne fajna kupelka :slight_smile:
vavi - nie je to moc tmave?
Made nedobra fotka, ono c tych ciernych kachliach su z po stenach spravene z ruzovych take kocky velke, len to uz nemam sfotene :slight_smile:
18. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi ta vasa je peknaaa... som si to nevedela predstavit ale fakt velmi pekna... :sunglasses:
uz vieme v akej vani s vanduskou rochnievate.. :grinning: :grinning:

no ja si to vydupem aby to bolo az po strop... :sunglasses: ved hento mi pride take nedorobene... :rolling_eyes:
18. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niee, to je moj byt, ktory je v prenajme, momentalne som uz 3 roky v hercovom :sweat_smile:

Nell jednoznacne az po strop......
18. feb 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou ja som zvestna, ale ja za vami fakt nestiham....Shaar a ja uz som velkaaaaaaaaaaa :grinning:
18. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok