• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
bubli, nie si, nestíhaš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou uz stiham...vsetky asi odpadli!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sme ti dali sancu sa vydychat bubli... :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, ako sa cítiš? Nádcha neprepukla?
18. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a super.. pretahovanie kreditky sa nekona.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
segra zabudla ze idu dnes do toho noveho bytu co kupili.. takze zmena planu a idem tam aj ja s nou....
a uvidim mozno ukecam draheho nech ide so mnou budeme pretahovat spolu :grinning: :grinning: aj ked dopredu viem ze nehrozi, on neznasa nakupne centra... :rolling_eyes:
no co - aspon usetrime.. :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, ak chceš, pošlem ti môjho, on by nakupoval s tebou, aj za teba, aj by ti kreditku pretiahol :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Nellie :wink:
Nadcha nikde, ale ja som sfucanaaaaaaaaaa, moje creva strajkuju...napisem to rovno...akoby som sa chystala prdkat a nic...hrozneeeeee :grinning:
Mne blbne net bubli, inac by si nestihala :grinning:

Siou a hej, teraz sa citim hlupo :slight_smile: inak pre mna su hodne komicke tie pociatocne kvazi debaty po zakopani vojnovej sekery :slight_smile:
Aj ja kcem pretahovat kreditku :rolling_eyes: ale musim vyckat, kym prestanem kychat... Uz mam chrastu pod nosom :rolling_eyes:
Dufam ze sa ma herec neopyta o chvilu, ci to musim tolko kychat :grinning:
18. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou no len aby nechcel pretiahnut aj daco ine ako moju kreditku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vavi hej tie rozhovory po hadke su dobreeeee... ja nikdy neviem o com mam zacat tocit.. :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi ja som solidarna ku tebe.. ani ja nebudem dnes nic pretahovat... :grinning:
18. feb 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, no keby videl túto tvoju fotku... :grinning: :grinning: ti nevím, karle :grinning: :zipper_mouth:
šak ho zaparkuj niekde na kávu, a ty si obehni zopár obchodov sama. Takto vraj niektorí robia :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj tak sa so mnou nebavite, tak nemusim stihat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nikoho nezaujima moje prdkanie :sweat_smile:
18. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou takto to robime aj my ked ideme do Lauga v Trencine.. :grinning: :grinning:
ale dnes vidim ten scenar - on kedze tam ide do par firiem nakladat tak tam ho riadne ako vzdy vytocia ak bude musiet dlho cakat, ze isto pojdeme rovno domov.. :grinning: :grinning:
ale nevadi, aspon uvidim segrin novy byt... :sunglasses: :sunglasses: ja som taky vecny optimista vzdy si najdem daco z co ho sa tesim... :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, ja som ti chcela niečo hrozne múdre napísať, ale nejako som nestihla. Nedá sa to nejako riešiť? :grinning:
18. feb 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, tak tak, správny prístup :grinning: len som ti chcela dopriať :sunglasses: :grinning: (myslím nákupy :grinning: ).
18. feb 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou nijako...pijem dokola feniklovy caj...ktovie, ci si nepomylili organy v nedelu a nenafukli mi creva :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli mna zaujima tvoje prdkanieeee.... :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, už vieeem, mne pomáha mätový! :grinning: :grinning: to je pomoc, čo? Ked feniklový je vyšší level... :sweat_smile: :grinning:
18. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave som si uvarila matovy...tak snad...ktovie, co sa so mnou deje...to je z toho, ze mam žravku, neviem prestat jest! :slight_smile:
18. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, tak dúfam, že to z teba rýchlo vylezie a mätový ti pomôže :dizzy_face: . no čo by sa dialo, otehotnievaš :grinning: :dizzy_face:
18. feb 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelline odkial si prosim ta???ak to nieje tajne?
18. feb 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou :wink: dakujem...ak sa to prejavuje vetrami...tak je to super :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, vetrami nie, prdmi :grinning: :grinning:
dalila, nel je okres tn (myslím, že to netají).
18. feb 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej to som si vsimla chcela som vediet mesto kde byva lebo ja so m DCA to je dubnica nad vahom a to je pri trencine..
18. feb 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dalila tak Nellie je troska dalej...a nie je to okres TN Siou...ale kraj si trafila :grinning: :grinning: :grinning:
Ale ved Nellie odpovie...kde siiiiiiiiiiiiiii???
18. feb 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pardon BN :grinning:
18. feb 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou tiez musim byt detailistka, ze? :grinning:
18. feb 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli :grinning: tak ale keď je to pravda...
18. feb 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, de ste kto?
ja uz vyskolena, hlava ako melon a nic z toho :wink:
aky mate den?
18. feb 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok