• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
chrob - uz si doma? ja idem za chvilu :wink:
18. feb 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, uz doma...
aj ty uz chod :wink:
18. feb 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chorbiiiiiiiiiii ahoj :slight_smile:
18. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bubli...
co nove? este v praci? :wink:
18. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cakam na odvoz :slight_smile:
18. feb 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o com vas skolili?
18. feb 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chrobi ano som este v praci, ale zachvilu baliiiiiiiiiiiiim :grinning:
18. feb 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o chujacinach, ako vzdy. nic mi to nedalo... a strasne sa mi chcelo spat...
asi mam spavu nemoc :wink:

ohohooo, princezna madeline sa maaaa :wink: caka na koc s princom :grinning:

bubli, pal domov a oddychovat treba, sak ty vies :grinning:
18. feb 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chrobi vies, coho je priznak unava??? :wink:
18. feb 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli... neprovokuj...
citaj pribeh (pravdivy):
mojho ocina raz pokryzol na ulici pes do lytka, nevenoval vsak tomu pozornost. zrazu sa mu zdalo, ze mu nejak trpne sija. otvoril zdravovedu a precital si o tom, ako sa prejavuje besnota, medzi inymi tam bolo aj trpnutie sije, nadmerna tvorba slin - hned samozrejme zacal slintat a navodil si podvedome aj dalsie priznaky!
posadil si moju maminu, povedal jej, kde su vsetky peniaze, kde ake pozicky uz vyplatil a dal jej prachy na kabat, ktory strasne dlho chcela, ale nekupila si ho, bo mala pocit, ze je drahy...
az neskor z neho dostala, ze ho pohryzol pes a ze je presvedceny, ze ma besnotu a ze sa chystal umriet...

ja len, ono, ak je moznost, ze som tehotna, viac sa sledujem a mozno podvedome CHCEM najst tie // a vsugeruvam si vsetky tie priznaky... chapes...
a inak, pocula si uz o "falosnej kotnosti" u psich samic? nasa to zazila... vsetko je vec podvedomia a presvedcenia podla mna...
18. feb 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chrobi pocula som...dokonca mojho ex psica to mala...zacala si podkladat hracky.
Len ja som este nikdy nemala priznaky, ani len kozy ma nebolievaju :grinning: tak ja ked budem raz tehu, pridu vsetky naraz...budem grcat s kozami ako balony opretymi o podlahu a popri tom si este aj pospim :grinning:
18. feb 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ta uz teraz lutujem :wink:
ja som si tu scenku samozrejme exaktne predstavila :grinning:
drzim palce, len to nezakriknut....
18. feb 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som rada, ze som sem privolala Shaarku a Chrobi trosku zdvihla naladu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, nech ti je podlaha ľahká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou, nech hlavne nie je chladna...chudata bradavky :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
UZ DOOOOSSSSTTTTTT :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
STE SIBNUTEEEE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no dobre, uz som ticho...
pst!
spravy idu!
18. feb 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobi, čítaj debatu z dnešného doobedia, potom hovor, že sme šibnuté :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chrob a chystas sa aj ocikat test? :wink:

Siou aky bol den? Si nieco vypotila? Ci ani ee? Ja asi skocim do sprchy, sa zacinam citit sama :sweat_smile:
18. feb 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky viem ze to sem nepatri...ale som asi v 4 tyzdni tehotenstva a cez tyzden som niekedy citila ako keby mi horela tvar ale nie moc len trochu ale v praci neni teplomer a poobede mi uz nic nebolo a teraz som si len tak odmerala ortutovim a mam 37.3 myslite ze to moze byt ze ju mam len zvysenu za to ze som tehu?
18. feb 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malemimi no si 6 tyzdni podla toho, co mas pri mene :wink: jasne, zvysena teplota je skoro pocas celeho tehotenstva...
A inak vsetko v poriadku? Kedy ides k lekarovi?
18. feb 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, neviem. raz urcite :grinning:

siou, precitala som si len tie vase fasa sny a revala som od smiechu, takmer som si cvrkla... ale dobehla som :grinning:

co dnes varime?
u nas kremova brokovniCova z utorka a palacinky... som si zavarila... kamos dojde...
18. feb 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chrob ja nevarim, takze pred 10timi minutami som vyfasovala do ruky rohlik so salamou, predtym fornetti a predtym spagety zo vcera.... A vecer neviem, co dostanem :grinning:
18. feb 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka to je blbpst ked mi gynda povedala ze som v 3-4 v piatok... :wink:
akurat chodim tak kazdu pol hodku curat v praci niekedy ma pobolieva brusko trochu a teraz ta zvysena teplota :slight_smile: gynde idem v pondelok
18. feb 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrob :grinning:
ja som dnes nevarila, máme zo včera rajčinovú a rizoto. Vavi a iba som čítala, tak to hádam doženiem. :sweat_smile:
18. feb 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malemimi, myslim si, ze ak sa inak citis ok, tak to je len zvysena teplota v suvislosti s procesmi, ktore sa deju v tvojich utrobach :grinning:
co toto uz ma byt? gazdinky??? ze nevarime? no dobre, spravim aj ja nieco take...
zajtra :wink:
vlastne nie, zajtra ma spolubyvajuci pozyva niekam, lebo on "vari" v piatky :grinning:
18. feb 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme dnes ďalší hudobný deň, ako to tak vyzerá... :grinning: :grinning: Ale vždy lepšie ako "bedňa", na to som alergická :confounded: :grinning:
18. feb 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. feb 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my mame potom asi internetovy den. obaja vykoteni na sedacke pred bednou a stuchame si do notebookov kazdy co chce :grinning:
ale o hodinku by som sa mala zmobilizovat, lebo pride kamos a chce JEST :wink:
18. feb 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok