• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Malemimi ok, tak pozdravujem gyndosku :wink:
V 3tt este ani nevies ze si tehotna, v 4tt sa tak akurat uhniezdi vajko a tie velmi stastne maju uz v 4tt pozitivny test.... Vacsinou az v 5tt ti vobec nejaky test ukaze, ze si v tom.... Ale tak mozno ma tvoja gyndoska nejaky iny system ratania :wink:

Siou sak ja len tak :wink:
18. feb 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teraz si ma dostala vavi, to si TEORETICKY ani nemusim robit test, ak mi nepridu maliari cez vikend???
18. feb 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chrob? H?
Teoreticky nemusis, ale potom ako sces zistit ci si v tom? :wink: Tehotenske tyzdne sa pocitaju od prveho dna posledneho menzesu.....
18. feb 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gynda mi brala krv
18. feb 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak dobre, ale este furt to nebude tvojich 5 "spolahlivych" tyzdnov - TEORETICKY
ja som v tychto poctoch a pojmoch a procesoch novacik, tak sa chcem naucit, chapes :grinning:
(a dakujem, ze sa mi venujes)
18. feb 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malemimi ok, nechce sa mi tu teraz natahovat a polemizovat..... Hlavne ze cakas babatko, no nie? :wink:
18. feb 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chrobi :slight_smile: ktory DC budes? Lebo uz 29DC je zaciatok 5tt :wink:
18. feb 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa nehadam ale potom mi to ako mohla poveda z krvy ze som v 4-5 tyzdni nevedela ani ona asi este presne lebo este nic nevidela tak brala krv :slight_smile: ja si dam oradit neboj nehadam sa :wink:
18. feb 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezisiiii
dnes som 27DC
ale obavam sa, ze vsetko nasvedcuje tomu, ze zajtra, alebo v sobotu sa dovali cata s rudou malovkou :grinning:
18. feb 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu zase!!!!mam otazku ovulacia moze byt aj ku koncu cyklu???ja som si myslela ze to je na ten 14 den asi som pozadu zo svojimi vedomostamy...... :unamused: :unamused: :unamused:
18. feb 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chrob tak cez vikend mozes ocuravat kolko sa ti raci :wink: A plodili ste, hej? :slight_smile: joj a preco mas taky debilny pocit? :rolling_eyes:

Malemimi ono tam to rozpatie tehotenskeho hormonu, ktore sa urcuje z krvi, je hodne velke.... Aj ti vravela, aku mas hodnotu? Tak 4-5 tt je ine ako 3-4 tt :wink: urcite sa tu ale nechcem hrat na doktorku....
18. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, nie cielene, ale zase, ani sme si nedavali pozor. sme v stadiu "zjedzte ma muchy zjedzte" alebo "nech sa deje, co sa ma"... budem testovat, ak cez vikend nedorazia maliari... skor ani nahodou.
moj sa stale prihovara bruchu, ze "pre istotu, ak tam uz nahodou niekto je"... neda si povedat...

idem k sporheltu pomaly, tie palacinky obracat...
ahojteeee

ps. dnes vecer kuzminaaaa do tohoooo !!!
18. feb 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej no ved nie to asi az v pondelok vsetko prebereme a ja sa tomu nerozumiem aku hodnotu coho?
18. feb 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky prosim odpovie mi niekto???
18. feb 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chrobi jasne, tento postoj je asi najidealis :slight_smile: Tak som kua zvedava.... Utekaj, nech ti neprihoria :wink:
Slovenskoooooooo :slight_smile: :slight_smile:

Dalila no ovulka moze prist aj skor ako 14DC aj neskor ako 14DC... Ale ak mas standartne ten 28-32 dnovy cyklus, tak priblizne v strede - teda ten 13-17DC zvykne dojst k ovulacii..... V kazdom pripade je dobre, ak mas normalny sexualny zivot a pravidelny sex, v tych dnoch, ktore som napisala, aj trochu viac ako normalne... Potom by nemal byt problem sa behom par mesiacov strafit :wink:
18. feb 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malemimi no hodnotu tehotenskeho hormonu, kvoli ktoremu ti doktorka brala krv a vdaka ktoremu sa vyjadrila, v ktorom asi tyzdni si :wink:
18. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sa striafame uz sedem mesiacov...som s toho trosku smutna...
18. feb 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dalila chce to trpezlivost a hlavne psychicku pohodu :wink: mne to trvalo 2 roky :wink: a ved si aj pisala, ze sa ti lekarka ide pozriet na tu ovulku, tak to je dobry zaciatok.... Drzim palce :wink:
18. feb 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dakujem ti :slight_smile: :slight_smile:
18. feb 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chrob dostanes po holej!
Si mi taku chut spravila na palacinky ze dovidenia :grinning: :grinning: herec siel zas do krcmy, pozerat biatlon - uz sa nevyjadrujem.... Ale tak dostala som ako uplatok masaz chrbta.... A navaril mi caj, to je, co? :wink:
Normalne rozmyslam ze si z jedneho vajicka spravim palacinky :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. feb 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje sfucane brucho dnes vynimocne nepocituje hlad...nechapem ani ja sama :grinning: Asi si berie zasoby este od vcera.
A mata nepomohla, citim uz vsetko, hadam aj vajecniky...ach som ja ale chuda zena :grinning:
18. feb 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli chudá, alebo chúďa? :wink:
Tak uz to vidim len na nejake jemne laxativum - bud caj s listami senny, alebo potom nieco z lekarne :unamused:
18. feb 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Chrobi kludne testuj uz aj zajtra...Vavi je odbornik na testovanie, ona testovavala uz hadam od ovulky :grinning: :grinning:
Vavi nechyba ti to? Nespravis si sem tam jeden preventivne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. feb 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli :grinning: si ma odhalila, no naahodou, najskor to bolo tusim 8DPO :grinning: :grinning:
A ver ze mi to nechyba, ani trochu! ani teplomer, ani testovacky, som rada ze je to tak ako to je :wink:
18. feb 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi verim, ja som uz tiez teplomer zavesila na klinec a chcem skusit testnut 12 DPO...
A laxativum ja nepotrebujem, ja kakam :grinning: :grinning: :grinning: v pohode, to len creva su nejake zmatene... :confused: a robia si, co chcu :grinning: a bolia...
18. feb 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli tak potom si asi v tom :wink: .....
18. feb 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli rada by som to vsetko pripisovala tehu priznakom, ale som 4 DPO :frowning2: takze len neposlusne crievka :slight_smile:
18. feb 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli :grinning: :grinning: :grinning: to je čo? :grinning:
18. feb 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kurnik ano...uz som premenovala Vavenku...oslovujem samu seba, bavim sa vlastne sama so sebou... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja ked som si to precitala, tak som sa zacala tak smiat, ze sa mm pozera, ci mi nesibe :grinning: :grinning: :grinning:
Malo to byt Vaviiiiiiiiiiii :wink:
18. feb 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, hneď som tipovala ďalší príznak... :grinning: :grinning: :wink:
18. feb 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok