• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Akoze pomätenosť? Moze byt :sunglasses: :grinning:
18. feb 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hovoria tu tomu inak, ale môže byť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
18. feb 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na kolenach mam prave upecene palacinky so zavaranymi ciernymi ribezlami a ogrankovanou slahackou :grinning:
Chrob, secko je to tvoja vina :grinning:
18. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli idees :grinning:
18. feb 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi ano, mali by sme zatrhnut kulinarske okienko v teme... :grinning: , ja som si to vynahradila balikom saloniek, ved uz budu chudata po zaruke :grinning: Hod recept na palacinky s 1 vajkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Siouxie ako tomu hovoria???
18. feb 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehotenská demencia :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som zase hladnááá! :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli no jedno vajco, troska soli, hncek mlieka - to je asi 2-2,5 dcl a primerane hladkej muky - mozno tak 10 dkg? :slight_smile: no nieje to exaktny recept, vyjde z toho 5 hrubych alebo 8 tensich palaciniek, podla toho ako mas nastelovane nervy na statie pri sporaku - takze ja mam 5 hrubych :grinning:
18. feb 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joooj tehotensku demenciu ja poznam dooverne :grinning:
18. feb 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja som sa prezrala :slight_smile: a to som dala len 3 ks :grinning:
18. feb 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to som este nepocula, ze tehotenska demencia... :grinning: a patri k priznakom aj totalna nervozita?
Ja som prave nahukala na mm, lebo odo mna chcel, aby som mu pripravila nieco na zajtra na obed a ja necarujem a z prazdnej chladnicky asi nic neuvarim...tak som mu ponukla pikantnu fazulku so zeleninou od Bonduelle, ze O.K., priprav mi ju...ja ze ako? Ved to je hotove...ze aspon mi ju vykydni do misky, tak som chytila nervy!
18. feb 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chytila nervy a dalej nenepinaj...... :wink: :wink: :wink:
18. feb 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bubli, podrobnosti ti isto objasní vavi, len mi nejde do hlavy, že si to tu ešte nečítala... :grinning: Kade chodíš...? :grinning:
18. feb 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou :grinning: :grinning: dakujem za slovo :grinning: teraz mi nic take zrovna nenapada, ale zhrniem to - cloveku sa minimalne predlzuje vedenie :wink:
18. feb 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou ja som viditelne v nespravnom case na nespravnom mieste :grinning: :grinning: :grinning: a citam, co nemam a necitam, co mam :grinning: :grinning: :grinning:
Dalila...no chytila nervy a nahukala na chudaka. Teraz chodi po spickach a tvari sa urazene... :astonished:
18. feb 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no anča, anča :grinning: :grinning: no...
18. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xi xi xi ze chudacik... :astonished: :astonished: :astonished: no toto su to chudatka nasi chlapi....a co ta anca???aj ja chcem vediet??? :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalila :grinning: :grinning: :grinning: anča, je tento ksicht :astonished: , lebo nám pripomína nafukovaciu anču, ja som na to nevedela prísť, čo mi to pripomína, ale našťastie to odhalila shaarka.
Je to dosť nevydarený ksicht a máme tu z toho ohromnú srandu, ktorá už veľmi s pôvodnou pointou ani nesúvisí :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaj ze mi to nedoslo!!!boze este ze ste tu chlap na nocnej nuda nuda nuda :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. feb 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dalila pohoda, ani mne to hned nedoslo :wink:
Ja som po tom mojom doobendajsom reve nejaka dobita - asi to uz zabalim....
Ale o chvilu by mala dojst Pipimiska, takze prenechavam stafetu :wink:

Pekny vecer :wink:
18. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe vave a uz neplackaj...tes sa s toho ze budes mat mimi to by bola pre mna ta najkrajsia vec... :wink:
18. feb 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer :slight_smile: od dvanastej zacinam ordinovat :grinning:
19. feb 2010 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha presne som to dala ze 00.00 :dizzy_face:
19. feb 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej a prehuplo a mi tt :dizzy_face:
19. feb 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja ze ste tu viacere ,,pacientky,, :grinning:
19. feb 2010 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko a tu nikoho??? :grinning: :grinning:
jooj toto je adrenalin, od 6-tej kukame s MM hokej, normalne si asi zacnem zasa nechty okusava... :sweat_smile: :sweat_smile:
19. feb 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yes 1:1 - perfektny hokej... :sunglasses: :sunglasses:

inak prave vravim drahemu, ze lutujem toho cloveka co tam po tych chriachajucich hokejistoch umyva tu striedačku.... :sweat_smile: :sweat_smile: ja by som grcala prvu ligu :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
nellie, referuj kua, co ten hokej!
drahy akurat pisal, ze ide predlzenie... som nevedela, ze to sa musi :frowning2:

a mam tu toho mega nakydaneho, som bola 2 dni na skoleniach tento tyzden, takze musim makat. ale snad vas este zastinem.

Vavi, zlatuch, som rada, ze ti padli tie palacinky vhod - bodaj aj na boky sadnu :wink:
19. feb 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli chytila som taky zachvat smiechu pri tvojom opise tehu priznakov ze mi az slzy tecu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobi a aj trubka som myslela ze je koniec.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
takze este prdlzenie???? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

ty ale chrobi fakt super hokej.. nasi tak na nich tlacia a tolko sanci az hruza.. nasi vystrelili na branu 29 a oni 34... joooj takze toto je super sprava ze to pokracuje.. idem pozerat dalej.. budem podava info chrobi :wink:
ale to som fakt v soku z toho predlzenia... :sweat_smile:
19. feb 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok