• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
A berie na to niečo?
4. máj 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie neberie nic..
nema preco..
podla lekarov to je normalna vec po ozarovani...
4. máj 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha.Prepáč nevedela som. :astonished:
4. máj 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vpohode..
uvidime o 2tyzdne, ideme na andrologiu co povie ujo doktor...
lenze podla mna ma moj slabe spermosky aj koli tomu ze vela fajci a strasne malo sexujeme a tym padom sa mu ani drobce nevymienaju a nemaju sancu dozrievat nove...
4. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka,no podla lekarov nieje dobre abstinovat viac ako 5 dni...aj v nemocnici mi povedali aj na umelom ,prosto vsade,mi sme boli na spg uz mozno 10 krat...
4. máj 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak uz som tu. bola som vencit, teraz obedujem.
a pravdaze, pravidelny sex je liekom na vselico mozne :grinning:
4. máj 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,ano tak je :wink:
4. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharka tak ja by som musela byť zdravá jak buk. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja chora :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi lenze men to nehovor to ja viem povedz to mojmu muzovi!!
ahojte dievcata, dnes vas velmi nestiham a ani nebudem stihat, dufam ze mate vsetky pekny dnik :wink:
A môj muž nikdy nefajčil.Zato ja áno :angry:
4. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj anax :slight_smile: no asi toho vela presvihnes :grinning: :grinning: :grinning:

ale baby, ved s tym sexom to je vselijake. raz dobre, raz zle... este ze nie sme ako poniektori muzi, co si sex vynutia, alebo idu za inou. tak veru :unamused:
4. máj 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari ja uz rok a pol mam len zel obdobie, je to normalne??
este som dobre obdobie asi ani poriadne nemala :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nely, mlada si, vydrz. tvoj cas este len pride, som si ista. este ta suska bude boliet, neboj. od sexu myslim :grinning:
4. máj 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tazko
4. máj 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaaaaa
ja viem, ze je hnusny pondelok, ale zas pesimisticke myslienky mozes zahnat, nie?
skoda, ze si tam tak odrezana od sveta. pomohlo by, keby si sa niekedy vybrala niekam sama - do krcmy, na zabavu, niekam s kamosom... mozno prvykrat by to s M nic neurobilo, ale druhy, treti ano. mozno by bol aj milsi. :slight_smile:
viem, ze ty akukolvek radu odmietas, ale za pokus by to stalo.

a dnes uz nikomu nic neradim, bo si pripadam uz fakt jak krava, ze sa seckym do seckeho montujem :rolling_eyes:
4. máj 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharka niesi krava a nechcem čítať takéto blbosti od teba. :grinning:
4. máj 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari nepomohlo, skusala som to este ked sme boli v Prahe..par mesiacov som tak chodila bez neho na diskoteky a nic..vpohode..
on neziarli, aspon nie okato..a ked mu neico vadi vie to naramne dusit v sebe ze si to nikto nevsimne...

:grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari ved mi velakrat zachranili tvoje rady zivot hehe.... a naposledy aj moju pipinu :grinning:
4. máj 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely,preto som pisala tebe,lebo ty si pisala simib ze aj desat dni je v pohode... :wink:

...ja sa tiez nemam cim chvalit,shaarka,to jak si myslela,ze ju suska bude boliet ked si najde milenca??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...aaa to plati aj pre mna :unamused:
4. máj 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ale mne to hovorit teda pisat nemusi!
napis to mojmu muzovi...5dni..cosi..to som este pri nom ani tak nemala ze abstinencia len 5dni..ked tak 50 to skorej, to hej..

a milenca nechcem, nebavia ma, mohla som ich mat a kaslala som na nich.. a jedneho co som chcela, tak nechcel lebo drahy mu ej kamarat a ja som hotova len za nim ideme ach jaj..
a najlepsie na tom je ze uz ani ja nemam chut na sex, vsetko je uz len a len z principu.. :grinning:
4. máj 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nene, ja som nemyslela milenca, ved to je hadam najjednoduchsie - vliezt s inym do postele. ble. kedykolvek! ale nie, to nie.

nely, chapem, z principu. aj ja niekedy premyslam, ze ci decko nechcem nahodou preto, lebo on az tak po nom netuzi (a ze bude po mojom) alebo preto, ze vsetci chcu a maju, len ja nie :grinning: :grinning: :grinning:

pipi, a ta abstinencia fakt nie vacsia ako 5 dni? to som teda nevedela :confused:
4. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zeny ja veru nepoznam vo svojom okoli ziadneho chlapa, co nema rad sex.....Nieco by s tym trebalo robit :slight_smile: bud vymenit taktiku alebo chlapa :sweat_smile: :grinning:
4. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka,taktiky nepomahaju,nad druhym porozmyslam :grinning:

nely,este raz ti opakujem,ze ja som ti nepisala,akoze vy mate abstinovat max.pet dni...ale ked niekto ide na spg ,tak ma abstinovAt max.5 dni...
4. máj 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely,aaa ty si napisala,ze ani 10 nevadi,tak preto som to napisala tebe....
4. máj 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaaarka,ano najidealnejsie je 4 az 5 dni abstinovat pred spg...aaaa viac ako dve kavy denne by nemal vypit,obmedzit fajceniee...
4. máj 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muži sú zvláštne tvory.Niekedy sú lenivý aj na sex :wink:
4. máj 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem na anglictinu, ozvem sa vam z domu alebo az zajtra.
prajem pekny pondelok aaaaa dosnazilkovania :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved dobre pipi ale aj my chodime na spg a neabstinoval max5dni ale 50dni :grinning: :grinning:

a nevadi ani 10, myslim ze 5 alebo 10 nie je rozdiel..uz keby dlhsie tak nepoviem...

ze dve kavy, hehe..a fajcenie, hehe...no...tak to pri mojom deti nikdy mat nebudem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok