• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Ale ja neviem, vcera to bola proste smola, ako vzdy s cechmi, neviem, preco su z nich vzdy mimo...ale zapas to bol inak dobry...

Chrob aj ty cez vikend? Aj ja som v ocakavani :grinning: A pekny den aj tebe :wink:
19. feb 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

dám to rovno v m.č.

anče, anče :grinning: :grinning:

ostatné s vami, žiaľ, nezdieľam, tak si idem vziať raňajky a dočítam :sunglasses:.
19. feb 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SLovenskoooo :grinning: :grinning:

Nell ja som dnes poctivo smrkala s nimi, ale nie pod gauc, ale do servitky :grinning: :grinning:
Konecne daco ukazali na lade :slight_smile:

Chrob tak prijemnu makacku - btw ja som tak vecer pred vycuranim dvoch ciarok vypila so sefom 2 flasticky cerveneho v Prahe - to sme akurat boli na sluzobke.... No on trochu viac, ale ja som do seba taky pollitrik natlacila - a to som sa akoze krotila, lebo som mala uz tusaka :wink:

Bibi takze aj ty ides curat na pasik? Juuj tak troska adrenalinu aj takehoto razu, uz by ste fakt mali zozbehnut dalsiu vlnu, my o chvilu rodime tak aby mal kto prevziat stafetu :sweat_smile:
19. feb 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauteeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: Tak hokej...ja som cumela, prepinala, ked boli pri nasej brane, ale to ja aj pri detektivkach, ked sa bojim :grinning: :grinning: :grinning: v buse dal sofer na plne gule radio pri trestnych strielaniach, som myslela, ze nevystupim, normalne drama...a potom mi mama volala, ze vyhrali smeeeeeeeeeeeee! A ja ze kto dal gol? A mama, netusim, stale to opakuju, hovorim dobre mami, ber to akoze replay...lebo moja mama rozumie hokeju ako ja fyzike :grinning: :grinning: Idem kuknut, kto ho dal...
A moj opis tehu? Som rada, ze som vas pobavila...normalne z tej nervozity v buse pri trestnych mi prestali creva vyvadzat a citim uz len uboleny podbruch :slight_smile:
19. feb 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chrob, nechcem sa opakovat za vavou :grinning: :grinning: ale ja som tiez v utorok pred rannym tesotvanim // bola s kamoskou pit, mala depku, tak pila hrusku, ja som dala liter bieleho s colou, pohadala sa s MM a rano nasla // :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ostatok co som nezdravila :grinning: :grinning: :grinning:

jooj mala by som sa ist aj troska skulturnit a prezliect.. este som v pyzame.. :grinning: :grinning:
a chcela som varit sosovicovu polievku ale bolo jej nejak malo jak som ju davala namocit, tak som ku nej svicla aj taku drobnu fazulu tak bude sosovicovo-fazulova :grinning: :grinning: :grinning:
a druhe netusim... :frowning2: :frowning2:
19. feb 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell jaaj ty si doma piatky, na 60%, vsak?
MAs este cas, ja sa dnes tiez musim skulturnit, ideme podpisat zmluvu na tie okna.....Ale chystam sa az okolo obeda :wink:
19. feb 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli fajna cesta do prace :grinning: moj sa obliekol do anzugu, ze ide do roboty, ale ked sme vyrovnali, tak reku ze dopozera... Potom este 5 min predlzenie, a nakoniec siel do prace o deviatej :grinning:
19. feb 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi hej doma som.. :wink: u nas je jedno ktory den si to volno zoberiem, ale mne sa uspesne dari uz asi mesiac si robit predlzene vikendy... :sunglasses: :grinning: je to fajn - ja verim, ze to tak skoro nezrusia :grinning: :grinning:

prave som pustila prat pračku a spratala som postele.. s varenim mam este veru caaas... drahy siel nakladat, tak dojde az okolo jednej takze pohoda... :sunglasses:
19. feb 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell a kam sa chysta drahy?

Inak draheho kamosi sem tam pouzivaju vyraz "ide sa nakladat" akoze nakladat palenocku do krcmicky :wink:
19. feb 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi veru, ja to nejako ten hokej prezivam, moj drahy opat nevedel, ze sa vobec hra...
A ja mam dnes tiez predlzeny vikend, na obed odchadzame na chatuuuuuuu :sunglasses: :wink:
19. feb 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi zajtra ide do anglicka...takze zasa budem do stredy sama.... :rolling_eyes:
ale ved nastastie teraz bol cely tento tyzden doma, vlastne od minulej stredy, takze si aspon oddychol...ale zasa zakon schvalnosti bol doma cez maliarov... :grinning: :grinning:

Bubli joj tak vam bude fajne... :sunglasses: :sunglasses: No ja dnes ten hokej som prezivala nenormalne.. :grinning: :grinning:
a obdivovala som Riska Zednika.. :grinning: :grinning: taka som bola vytesena ze hra... :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som vytesena z Hossu, Demitru a Gaborika :grinning: nasi golmani!!! :wink: Ale k nim mam srdcovy vztah :grinning:
19. feb 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli jasne ja mam tiez skoro ku vsetkym srdovy vztah... :grinning: :grinning: :grinning:
inak super ze prerusili NHL a mohli dojst skoro vsetci... mna len soklo ze este hra taky Sumpel ci jak sa to pise.. ja som ze uz je na dôchodku hokejovom... :grinning: :grinning:
ja ich mam vsetkych rada.. aj charu a Hossovcov aj Palffyho.. no vsetkych... :grinning: :grinning: :grinning:
a este je strasne chutny Branko Radivojevic... :sunglasses: :sunglasses:

moji top boli vzdy - Zednik, Visnovsky, Orsagh a Radivojevic.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: (myslim ich vzhlad) :grinning:
19. feb 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj ty hladis na vzhlad! To som kedysi aj ja :grinning: hlavne, ked som este aktivne chodila na hokej a mala izbu olepenu plagatmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. feb 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste take na sportovcov? :wink: cs cs..... ja nejak ani neviem ako vyzeraju :grinning:
19. feb 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka gratulujem k babu dufam ze aj ja raz zazijem ten pocit :frowning2:
19. feb 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi no Risko sa mi paci uz dlhe roky... :grinning: :grinning: :grinning: http://img.ozene.zoznam.sk/zivot/97196.jpg
19. feb 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj boze ja mam take nervyyyyy... MM dostal pokutu 100 Eur :pensive: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry:
pako tiez musi letiet ako trafeny... :angry: :angry: :angry:
19. feb 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell mnamka Risko :wink:

Jooj tak to naserie toto, kurna.... Nenavidim platit pokuty, snad asi niesu horsie vyhodene peniaze... To uz radsej stratim alebo prehram v kartach :rolling_eyes:

Zuzka dakujem :slight_smile:
19. feb 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj som si od nervov normalne az porevala.. :rolling_eyes:
pritom vôbec nemal nikam ist to si jeho prifajcena sefka z neho urobila uz UPS sluzbu.. siel pre nejaku tlaciaren ako som sa prave dozvedela... :angry:
a ze mu chceli napalit 200 ale ze ich ukecal na tu 100-vku... ale strasne som nastvana.. do kelu takto zbytocne vyhodene peniaze...

uz ma totalne presla chut na vsetko.. a to som si prave rozlozila vysavač...
19. feb 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell zlatko, kasli na to....
Daj si daco fajne do pusy, pod so mnou vypit kavicku, hm? :slight_smile: noo tak esteze ich ukecal, nakoniec to bola iba stovecka :wink:
19. feb 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si zlata vavi..
mne to asi spustilo nejaku depku ci co a ja uz sa lutujem za vsetky krivdy co sa mi stali...
no dobre vyfukam posledny krat nos a ideme si vypit tu kavu...

mna najviac rozlutostil telefonat mojej segry.. lebo kedze robi v BA tak MM nemal pri sebe tolko penazi tak jej zavolal nech mu pozicia a ona bola protivna a vynadala mne ze preco nemal pri sebe peniaze ze teraz ona musi ist ked ma vela roboty vyberat a davat mu... :rolling_eyes: :rolling_eyes:

ale kaslem na to podme si dat tu kavu.. teda ja mam este od rana vychladnuty ovocny caj.. :sunglasses:
19. feb 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ju už aj vypila, a to som sa hneď pridala k vav. Ale tiež tam mám trocha čaju od rána, tak na zdravie :grinning: :grinning: .

Nám sa zase rozdrbalo sklo na strieške nad dverami, lebo máme debilnú starú strechu, z ktorej každý rok padá zľadovatelý dneh a každý rok nám ju rozbije. :angry: Jak u debilov. Takže sklo pred dverami, som zvedavá, ako sa peso dorežie. Našťastie nešla celá, ale len jeden pás, aj to len v strede, ale predpokladám, že polmilimetrové sklíčka budem na chodbe vysávať do septembra :angry: :angry: .
Ale čo, hlavne, že nás to nezabilo :angry: :grinning:.
19. feb 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam ze teraz nedojde nikto ku nam lebo sa ma zlakne ako vypadam.. som sa bola poumyvat... :sweat_smile:

ale hej ked sa uz teraz nad tym zamyslim - dobre ze sa horsie nestalo.. no nie...? :grinning:

asi som sa porebovala vyrevat alebo co.. :sweat_smile: ale tak aspon budem krajsia ci jak sa to hovori...aj ked nechapem kto ten vyraz vymyslel lebo ja ked revem vypadam fest otrasne... :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell, dufam ze nos uz poslednykrat vyfukany :wink:
Ja pijem kaveju, mam aj daco sladke (som vyhrabala)....
Siou no tak to nepotesi.... Si mi pripomenula ako ja este aj v maji najdem v obyvacke ihlicie z vianocneho stromceka :slight_smile:
19. feb 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou no to ste mali teda stastie nikto tadial nesiel... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
19. feb 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi ano ano poslusne hlasim ze nos je uz prazdny a flaky pomaly zo ksichtu miznu... cca o pol hodinu budem schopna ist pozriet dolu do schranky ci nemame nejaku postu dnes.. :grinning:

uz pomaly dovaram tu polievku a druhe nejdem robit nic som sa rozhodla... :grinning:
19. feb 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nell no keby si teraz videla mna :grinning: mastnaky brutalne, cerveny nos na pol ksichtu spuchnuty a este od vcerajsieho revu spuchnute viecka a flakate lica.... Proste sexbomba :grinning:
19. feb 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja tiez nic nevarim, ideme o polstvrej s tymi oknami veci vybavit a dufam ze sa potom niekam zastavime na papku....
19. feb 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok