• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaarka, tak ráno pozdravuj manžela a spomeň mu to, nepochybujem, že pozná :grinning: :grinning: .
Tak ja tiež nie som žiadna depešáčka äani bývalá :grinning: ), ale mala som ich rada, rovnako ako kopec kapiel z oblasti EBM (napr. ten Nitzer, alebo Front 242). Vždy ma viac zaujímala alternatívna hudba ako mainstreem :slight_smile: .

vavi :grinning: , už aj idem robiť kávu :grinning: :grinning: .
20. feb 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou a rozmyslam ze kto mi tu chyba ku kave :grinning: tak sup sup :wink:
20. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou baby :slight_smile: ja som si dnes rekordne po dlhom case pospala do druhej poobede,takze mam akurat za sebou ranajky :wink: dnes bude udena fazulova polefka od svokry sa tesim :dizzy_face:
vavi,uz vykakanaa? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
shaarka,no a ako sa ti zije v novom? ip ked kces :wink:
20. feb 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, už mám! :grinning:

pipi, no konečne máš normálny režim :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari uvidime co bude, nebdem nic hrotit, tomu treba cas a zmierit sa s tym ze mozno budem kosicanka a manzel zase kosican..
20. feb 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi:grinning: zatial niesom, ale v noci som bola ako stary chlap - s bruchom polozenym na boku som statocne chrapala a prdela :grinning: :grinning: uz nemam take tlaky ako vcera.....
Ale dala som hrusku aj jablko aj mango aj obed a teraz kavu, tak cakam co z toho vylezie :grinning:

Siou co si dame ku kavicke?
20. feb 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav, to bol správny dotaz od pipi...všetko ok po hruškovo-kávovej náloži? Som na teba dnes v danej miestnosti normálne myslela :grinning:
ahoooj, nely :grinning:
20. feb 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, ja až po kávičke, ku kávičke si nedávam nič. my to kazí dojem :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou nie si ty nahodou v tom? :wink: :grinning:
Tak ja si idem dat siestu orieskovu :slight_smile:
20. feb 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my my mymymy :grinning: :grinning: :grinning: moja úchylka, že nellie? :grinning:
20. feb 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave :grinning: .tak ja radsej zvedava niesom ze co :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj a fazulova s udenym - dala by som si povedat :slight_smile:
20. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,sak posli mm po rebro abo koleno,fazulu a mozes dalej veselo pukat :grinning:
20. feb 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, prečo myslíš? že píšem ako dementná? neviem čo mám s tým my... :sweat_smile:
20. feb 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou tak nejak som to myslela, ano :grinning: :grinning: ale teda nie az tak, ako si napisala :wink:
20. feb 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, čo si, normálka, však to nie je normálne, že stále píšem my a mám na mysli len seba :grinning: :grinning: Ja, slovenčinárka :confused: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou :grinning: :grinning: ale sak pohoda, mne tiez ujde velakrat, nie kvoli tomu ze neviem ako sa to pise, ale kvoli tomu ze sa mi pletu prsty z rychlosti, aby som stihala s vami debatu, hlavne ked to s nell roztocite :wink: a potom ked to po sebe citam tak sa niekedy az chytam za hlavu :wink:
20. feb 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj siouxie :grinning:
20. feb 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, jasné, ja som majster preklepov, nemám prstoklad a tak to aj vyzerá. Tak ale uznaj, i je úúúúplne niekde inde ako y :grinning:
20. feb 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No co robi Vanda v bruchu! Nestiham normalne :grinning: :grinning: asi sa rozhodla ze uplne zmeni polohu alebo co...... Original pohlad na moje bendzo ala votrelec :grinning: zacina to byt ale pravidelne, ked sa najem alebo ked pijem kavu, sranda :slight_smile: stupne nam cukor, tlak v krvi, a hned sa rozbesnie :grinning:
20. feb 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tie mi alebo my ,by bystry bistrica bitca bit nejako neriesim :grinning:
20. feb 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja vám idem napísať, čo som varila :grinning:

robila som ryžu a kuracie na prírodno, na dve hoďky do japonskej sójovky a byliniek a potom už len narýchlo do woku. A ostalo nám aj na týždeň, hurááá. Len polievku sme už dnes dojedli (rajčinovú), tak zajtra spravím asi demikát a potom cez týždeň nejakú ďalšiu. žeby hrachovú? :astonished: :grinning: :grinning: (však viete čo...).
20. feb 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi, ty mas dovolene :slight_smile: tehotne zeny este aj s obratenym dennym/nocnym rezimom si to mozu dovolit :wink:
20. feb 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, u teba to beriem ako súčasť prejavu, bez toho by to nebolo ono :wink: :grinning: :dizzy_face:
20. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sioux,daj tvoj recept na demikat :slight_smile: ..ja sa ju chystam spravit uz asi 4 mesiace a mam recept len z netu..jedla som ju len v restike a neskutocnaa bola :dizzy_face:
20. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, ja mám taký ten klasický, na väčšine netových stránok ho majú - cibuľa, smotana, bryndza, rasca, paprika ... úplná rýchlovka.
20. feb 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou :slight_smile: tak kuracinka znie bajecne... Ja sa uz asi 2 mesiace chystam spravit cinu, ale nejak furt zabudnem nakupit ingediencie......
A neviem co je demikat :confused: idem googlit :slight_smile:
Ja nejak nemam moc fantaziu na polievky - takze u nas sa strieda bud z kosti, paradickova, zeleninova alebo potom kremova brokolicova/karfiolova.... Tu sosovicovu som minuly tyzden robila prvykrat :sweat_smile:
20. feb 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa to som bola prijata na vysoku pedagogickuu :grinning: kcela som byt ucitelka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sioux,aha,tak ked mi nahodou cez tyzdnen vyoperuju lenivost tak spravim :slight_smile:
20. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok