• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
dakujem shaarka...
mala je miestami dost dramaticka, dost som sa bavila na niektorych vyrazoch, ale zlata...
tvoj muz to nemysli zle, kolko reci vies, tolkokrat si clovekom :wink:
20. feb 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola naposledy tiež na českom predstavení v l+s, tá každoročná prehliadka českých divadiel. Ale najradšej by som išla na niečo do a4 alebo do meteoritu... Len sa neviem rozkývať :grinning: .

chrobi, tak pekný večer :wink:

shaar, aj ja brokolicu iba naparujem, nevarím :slight_smile: .
20. feb 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez lubim plesnive syry :slight_smile: mnam, v omackach su super, aj na pizzi, aj zapekane s cimkolvek, aj tak ciste nevarene len s pecivom :grinning: vybehla mi slina :sweat_smile:
20. feb 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, naša obšúbená večera - zapekané rohlíky s nivou, na plech mi ich vojde osem až desať (na polovičky). To je vône a radosti :grinning: k tomu jeden obrátený a som blažená :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute...ani si vas nejdem docitavat, lebo z posledneho prispevku vidim, ze varite...ja som strasne prejedena, same klobasky a oblozene misy...opasok sa mi akosi scvrkol :grinning: a rifle s nim :grinning:
20. feb 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau bubli, my sme tu všeličo pospomínali, ale žrádlo to vždy tromfne :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru veru, ja mam pauzu vo vareni, zajtra som sa opat pozvala k nasim :slight_smile:
20. feb 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou, teraz mi vybehla druha slina :grinning:

Chrobi aj ja prajem prijemny zazitok v divadle.... Ja sa tam tak skoro nedostanem :grinning:

Cau bubli, ste mali nejake oslavy? :wink:

Shaar no u nas moze herec tak akurat ich dedinske narecie skusat. Ked pojde mala Vanda k babke na vychod (Chrob :wink: ), tak aby nebola taka stratena ako ja prve navstevy :grinning:

A ja by som si netrufla asi po anglciky, sice sa dohovorim bez vacsich problemov, ale úredpokladam ze nie vzdy je to spravne....
a nerada by som jej nieco vbit do makovicky, co nie je ok...
20. feb 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi my sme este na oslavach...na jednej chate, viaceri sa dohodli z kamosov a oslavuju naraz :slight_smile:
20. feb 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli aj na chate na nete? dobrééé :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, nechcem pit, tak sa tvarim, ze pracujem :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte si tam aj za frajerku, čo musí pracovať cez víkend a na chate, cccccc :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, ved ja sa trochen bojim, ze im napokon ani rozumiet nebudem :grinning: :grinning: :grinning: MM vie ingleze celkom obstojne :sweat_smile:
20. feb 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli hehehe no pekne to mas vymyslene, tak aspon sa nam trocha povenujes....

Ja sa uz taak tesim na leto, grill parties mnami mnami, grilovane kridelka, klobasky, kotlikovy naozajstny gulas :slight_smile:
Len dufam ze taky august sa toho uz aj budem schopna zucastnit :grinning:

Shaari :slight_smile: no ved uvidime ako to pojde, ja si neviem predstavit, ze by som sa vlastnemu dietati prihovarala inak, ako po slovensky, ale uznavam ze je to perfektna vec... Skor si ale myslim ze to tak funguje v rodinach, kde sa druhym jazykom rozprava normalne - napriklad po madarsky/nemecky s babkami dedkami, ked to funguje, alebo su zmiesane manzelstva, co sa narodnosti tyka - ze to proste tomu rodicovi/staremu rodicovi pride prirodzene.....
20. feb 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, súhlasím, alebo ešte v prípade, ak rodina žije v inej krajine a v spoločnosti cudzincov komunikuje s dieťaťom v danom jazyku. To je fajn a dobrý základ :wink:
20. feb 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou presne tak :wink:

Ja som minule vravela hercovi ze posleme vandu na rok do ameriky cez gympel, nech sa ostriela :slight_smile: no hned ma zrusil ze jeho libling nikam na rok v takom mladom veku nepojde :grinning:
20. feb 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, ved aj ja som zvedava, ci mu to vydrzi... aj keby som bola velmi rada, tak dost pochybujem :sweat_smile: :pensive: no ved sa nechame prekvapit :dizzy_face:

otazka pre tehule: baby, tvrdne vam brusko? mne niekolkokrat denne, na par sekund. napr. ked dlhsie sedim alebo som skrcena, tak ked sa vystriem, citim ho ako kamen.
hm???
20. feb 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi :grinning: :grinning: ze libling, to je jake pekneee :dizzy_face:
20. feb 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka tvrde a na viac ako pár sekúnd :angry: :confounded: :frowning2:
20. feb 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, a to je zle? ci nie?
a kde mas foto? a kde je meno?
20. feb 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co taky preriedeny album???
20. feb 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar no hľadala som na nete a dopátrala som sa k múdrym radám, že je to normálne, že to môže trvať to tvrdnutie aj niekoľko minút (aj hodinu), že treba zmeniť polohu, prejsť sa... mne to celkom pomáha... ale niekedy je fakt ako skala... mám pocit, že mi až kožu na chrbte ťahá :sweat_smile:

fotka? aaaale... robím odvykaciu kúru od koňa, lebo manžel mi vyčíta, že tu sedím viac ako pri ňom (má pravdu :wink: ), tak sa sem snažím len sem tam nakuknúť, tak načo tu bude visieť moja podobizeň na verímboha :grinning:
20. feb 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaj, tak hej, ked to nevadi, tak ok. ved mne to hned prejde, ked zmenim polohu. ja len ze ci to nie je nieco zle (akoze predzvest porodu :grinning: :grinning: :grinning: )

takze odvykacka, hej? :grinning: povedz manzelovi, ze je casto doma :grinning: ja sedim na nete vacsinou len vtedy, ked je MM prec :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zmrzkaaaaaaaaaa chceeeeeeem!!!
co mam robit? :cry:
20. feb 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ide moja oblubena teta meteorologicka na jojke, uz stupaju otavy, ja sa stale musim smiat ako sa vie rozohnit :grinning:

Shaar ale sak fotku si mozes nechat, ved si tu jedina ruzova pani :rolling_eyes:

Mne tiez - asi - tvrdne brusko - teda mam pocit ze je niekedy tvrdsie, ale nepocitujem bolesti a vraj je to normalne.... Shaar pis si na papierik otazky do poradne :wink: ja si tiez idem, nech nezabudnem.....
20. feb 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda nie shaar a fotka ale flam a fotka :slight_smile: pardon.....
20. feb 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, ake mas otazky do poradne? nasepkaj... ja vynimocne nemam asi ani jednu.
teda spytala by som sa na vytok, lebo obcas ho mam tak pozehnane, ako keby som si pisla :grinning: ked narazovo vytecie, pardoooon :sweat_smile: ale to je asi normalne. no a este mam otlacene ponozky, asi mam tluste/spuchnute nohy, ale nijak zle sa necitim, nic neboli :sweat_smile:
20. feb 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
de ste. :rolling_eyes:
20. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pracujem, ale som tu :slight_smile: .
20. feb 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar :grinning: :grinning: vytok mavam aj ja, aj narazovito, kym je biely a nepachne tak je to ok, tie ponozky aj ja mam otlacene - moje lytka sa teda pekne zvacsili - stare cizmy ani nezapnem :grinning: tiez normalne...

Ja sa chcem uz popytat, ci ma odrodi, na pediatra nejakeho vhodneho, chcem sa jej opytat, ked bude mat sluzbu - ci by som nemohla skocit pozriet na porodnicu a popytat sa ako to funguje s prijmom, kde ako a co :slight_smile:
taktiez sa chcem opytat na tie nausnicky teda, ci fakt prepichuju uska :slight_smile: jaj a este na epidural aby ma poslala na poucenie anesteziologom :slight_smile:
20. feb 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok