• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahojte zenuse..
no uprime ja neviem co by sme babii dali, u nas asi len prasule, bo ta furt ze nema penezi a nema penezi..tha ine by ma ani nic nenapadlo bo setko ofrfle skoro xixi :grinning:
21. feb 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nasa starka sa aj tak najviac potesila torte so svieckami :slight_smile: ona uz pomaly sklza do tej detskej roviny :sweat_smile: ale rozkosna bola :slight_smile:
21. feb 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje babky zomreli obidve pred 10 rokmi, takze to uz si ani nepamatam co sme im kupovavali... :pensive:
a dedkov som epoznala ani jedneho, zomreli pred mojim narodenim.... :sweat_smile:

ale babka co byvala u nas bola tiez posledne roky ako take male velke dieta.. :grinning: :grinning: normalne sa musim usmievat ked si spomeniem ako schovavala tabletky.. ona si totiz myslela, ze ich nepotrebuje a doteraz nechapame kde ich v mala strcene, lebo vzdy sme stali pri nej ked ich jedla a ona nam aj ukazala ze v ustach nic nema a zjedla ich ale prd makovy potom sme ich nasli v kvetinacoch a pod rohozkou co mala za postelou alebo za skrinami :grinning: :grinning:
21. feb 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie ani ja som nepoznala z maminej strany ani jedneho a z ocovej strany si na deda pametam len ze mi daval prasule furt a zomrel ked som mala 3 alebo 4 roky a babku tu som moc nenavstevovala lebo mala alzheimera a nikdy nevedela kto som.. a ani na pohrebe som nebola, robila som doma jedlo...
21. feb 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave pozeram ze ako je vonku krasne... ale aj tak sa mi dnes nikam nechce.. vcera som bola leniva si skuty umyt tak som dnes jak mastnovlasy zazrak :grinning: :grinning: :grinning: poobede ich musim vyrajbat poriadne....

asi budem len hnit pred telkou dnes ine sa mi fakt nechce.. inak uz by sa mi zislo aj ku svokrovcom behnut,nebola som tam hadam mesiac... :sweat_smile: a to sme v jednej dedine... :grinning: :grinning:
21. feb 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy co sa dnes chystate porabat??? :wink:
21. feb 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell to by si teda mala xixi..to ja by som tam bola furt asi nasackovana keby sme byvali v jednom meste hehe..aspon raz za den by som tam zasla, alebo oni urcite k nam :grinning:
21. feb 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tam chodim v lete skoro kazdy den... vzdy v altanku sme posedeli, poklebetili a cez vikendy skoro kazdy vikend grilujeme ale takto v zime ma to nebavi vo vnutri moc sediet... :unamused:
a zasa so svokrou som v kontakte kazdy den... ma nekonecne volania takze ona ma rada informuje pomaly aj o tom kolko krat si prdla... :grinning: :grinning: :grinning:
ja mam inak strasne super svokru.. nemozem na nu jedine krive slovo povedat.. :wink: a to ma kazdy strasil ze ako sa nam po svadbe zhorsi vztah ale vôbec nie... ja sa len smejem ako som ju od svadby neoslovila.. :grinning: :grinning: :grinning:
dovtedy bola "teta, tetulka" a od svadby sa snazim neoslovovat.. ked to "mama" mi nejde nejak z ust povedat... :sweat_smile:
21. feb 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell aj ja mam super svokrovcov, xixi..
teda zatial su super, ked sa vidime raz za pol roka..
aj ja sa snazim neoslovovat ale ked musim vpohode poviem mamka..
akurat moj drahy mojich rodicov neoslovil ani raz este xixi, len ked sa mna daco pyta tak tatik mamka, ale im ani raz tak nepovedal :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj ked krici na moju maminu tak ze "vedúca" :grinning: :grinning: :grinning: a ja sa vzdy sulam.. ale minule daco potreboval tak okrikol ze mam šefova... :grinning: :grinning: :grinning: on vzdy tak humorne otoci...

nely takze sa chystate spat na slovensko? :wink:
21. feb 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mama šefova to malo byt.. zasa mi uslo pismenko.. :grinning: :grinning:
21. feb 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, ja sa chystam, drahy sa zatial zdraha..
ale ked bude najhorsie pojde aj on..
ale zatial nikam nejdeme, zatial sme tu a co bude uvidime..
toto je len zatial moja terajsia chutka vratit sa domov, ale ci ma to udrzi, kym predame barak a vyriesime tunajsie zalezitosti uvidime..
hlavne ma tu drzia kamarati a dobra robotka, to si vobec v KE predstavit neviem..
ale zase ma tam taha vidina, ze babo by bolo skorej ako by som sa ho dockala tu a moznost ze by nam ho mal kto povarovat keby sme niekam chceli vypadnut..
21. feb 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely a nellie :grinning: :grinning: :grinning:

vedúca je výborná :grinning: ale ke si predstavím tú moju, hádžem tyčku (grcajúci smajl, nellie :grinning: ).

my sa chystáme von, ideme na výlet, lebo je nádherne. Ešte sa asi predtým najeme, demikát odkladám na zajtra :grinning: :grinning:
pekný deň :dizzy_face:
21. feb 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha takze to mate zatial v rovine uvazovania... :wink:
ved hej musite to poriadne zvazit.. ved predsa len mate tam svoj domcek,pracu a kamosov....
musite spocitat ci je viac pre alebo proti odstahovaniu... :wink:

takze v robote sa ti paci.. to je super... stale si v tom obchode??? :wink:
21. feb 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou :grinning: :grinning: :grinning:
hej hej som si vsimla uz ty tvoju svekrušu nemusis.. :grinning: :grinning: :grinning:

tak aj vam pekny den siou :wink:
21. feb 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie je to tak 50 na 50 to pre a proti.. to je naprd setko..
uvidime co bude..xixi..

v robote sa paci, stale som tam kde som v septembri nastupovala..
je to super, ziadna buzeracia, super kolegina aj manazer.. ach jo a aj peniazky vcelku :grinning:

siou pekny dnik a pekny vyletik :wink:
21. feb 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooj ten moj herec este furt vydrichmava, nemam to rada, tu cusim jak vos pod chrastou :rolling_eyes: :rolling_eyes:

A som si dodrbala francuzsku manikuru, musim to dat dole :angry: 20 min roboty v perdeli :slight_smile:
21. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka ten moj tiez nic si s toho nerob tiez sa nudim uuuplne hrozne
21. feb 2010 o 13:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavus aj moj chrape stale a ja uz od desiatej hore jak nista boha..

ja sondujem kolko si uctuje nasa banka za predcasne splatenie hypoteky, tak ma az mrazi boha :angry:
21. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely ja radsej ani nepozeram :grinning: som sa smiala cez slzy, ked mi teraz poslali stav hypoteky, za dva roky som im tam poslala uz hodne prachov, a 98% slo len na uroky, s istinou to takmer nic nespravilo :confused: tomu hovorim oficialna uzera :confounded: ale tak zial, ked clovek nema inu moznost...

Nath ahoj, sa tiez len semtam ukazes :slight_smile: ako sa mas?
21. feb 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kavicku pijeem, kto sa prida? :slight_smile:
21. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavus, to tak je, ze vo fixacii platis vecsinu uroky a az potom sa to otaca..
takze thatk..

ale sme sa dobre odrbali ze sme si toto nezistili predtym kua !
21. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom dobre ale mohlo by byt lepsie ale nestazujem sa
sem chodievam uz fakt malicko ani neviem preco ?

my sme tiez chceli hypoteku minuly rok sme sa na to pozerali ale zostalo nam s toho spatne chceli kupit rozostavany rod.domcek ale este ze sme to nespravili
21. feb 2010 o 13:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka aj ja mam kafe ale uz je troska studene pretoze vzdy pijeme s priatelom kavicku spolu a hned sa aj najeme ale dnes mu to nejak trvaaa a staale spi :angry:
21. feb 2010 o 13:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel a v banke vam nedali nejake moznosti s ktorych by ste si mohli vybrat tu najlespiu??
tak vam to mohla ta nadhera aspon poriadne vysvetlit a ukazat ze co by bolo najlepsie pre vas
21. feb 2010 o 13:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath a kedy sa vraciate na SK?
21. feb 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nath no tak to je dobre ze sa mas ok :slight_smile:

Nell hej, to mi je jasne ze prvych 5 rokov platim vyletne jachty bankovym papalasom :grinning: :grinning:
idem nalozit pracku...
21. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi cez leto lebo v byte byva este sestra a ta chce kupit novy byt tak ze by sme boli hned sami aspon v to dufam ze cez leto lebo priatel zase vymysla kraviny ze by kupil auto -cabriolet a mna ide z neho porazit je jak maly chlapec :angry: a navrat by sa posunul a to ja nechcem !
21. feb 2010 o 13:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath ziadne moznosti, my sme boli radi ze to schvalili..

boze cabriolet, a na co ho vyuzije??
21. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevanka no dobreee stale beriem lieky takze nic moc ale nemozem sa tale lutovat a byt smutna co by to bol za zivot sa teraz tesim s toho ze nam konecne svieti slniecko :grinning:
a co ty jak je tebe ale ti to utieklo
21. feb 2010 o 14:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok