• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
NIna sa aj mne páči, ale má ju bratranec s ktorým sa nebavím...aj Natíliu som chcela a môj ujo dal svojej prvorodenej také meno, tak som si vybrala Lindu a aké meno oni dali? No Linda.... Kamoška má ešte Sarah.. pekné tiež, ale keď už ona ju má....hm...

Kristíu ani ja nemôžem vystáť... jedna ma nemala rada lebo som chodila (dávno) s jej dobrým kamošom... a potom som ho poslala k vode a keď sme sa dali zasa do kopy tak ma šla zabiť... :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bleeee az mam zimomriavky tou kikou si mi zase pripomenula moju spoluziacku zo SSS to bola hus neucila sa a myslela ze ohuri vyzorom a este aj kradla kde sa dalo
24. máj 2009 o 22:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna tiez ovplyvnuje meno aj v tom koho takeho poznam, bo mm ze erik, ja ze v ziadnom pripade, to byvalej kolegyne syn, ona taka tava furt mi napriek robila ale ked trebalo pomoc ta som bola varena pecena a este kopu inych hihi
maros je moj bratranec hihi neter dianka a svagrina s mm strany chcu ninku a mareka takze snad nas nikto neobehne menami v rodine uz hihi a ked sused bude ta neva, sak v dedine su dve emky v rovnakom veku a si predstavte dve sesterky maju dcery vikiny a ja ze to svagrina sa sekla ked mi to hovorila a to fakto be maju rovnake meno
a liviu tiez nemusim, lucia no ... to tiez ne, mm povedal ze ani po rodicoch mena nie ani po nas takze tak
24. máj 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci este meno Tereza, ale asi by som ho nedala ... z chlapcenskych uz ani neviem, mozno este Martin
nely - presne to nenávidím keď kamoška (inak tá čo som jej toho malého strážila) vraví melému, že Kiko. Strašné!!!!
mna napadne hned Tereza Kerndlova a tu neznasam z duse...

monik az mam husiu kozu z toho boze...nechapem mm ako sa mu to moze pacit..ako Kristian je pekne ale ako by ho seci volali?? No KIKO a to je humus...aspon pre mna urcite
24. máj 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja uz padam do sprchy, drzte palce zajtra potom sa ozvem či žijem abo do basy pojdem hihi
24. máj 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik tak Ninu ma kamaratka ale s tou nie som v kontakne a inak ani neviem ci ju niekto ma a to sa mi paci..
lebo veroniku som nechcela, aby sme neboli dve ale Nina veronika to je skoro to iste...mna volali Nina ked som bola mala :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pekne to k sebe ide Nina Šimková :grinning:
24. máj 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte Rebeca sa mi páči, ale je tam R... :unamused:
Tini - budem čakať aké info dáš.... Idem zajtra fotiť ale hne%d ako prídem budem kukať ako si dopadla...
24. máj 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik aj to je pekne ale nehodi sa mi to k nasmu priezvisku a pri tom mene si predstavim stale strbave dievcatko, ktore nevie kedy si ma zavret usta :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej nely to je fajn.. pekné to je... takže už je rozhodnuté? :wink:
24. máj 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo Sandra Šimková..
to sa mi tiez lubi..pockaj opytam sa mm co on rozhodol :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini- papapa inak... a brú nôcku.... inak teším na nové obrázky z Ultrazvuku... :wink:
24. máj 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo nely ale sandra znie lepšie...
24. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika sa mi tiez nepaci a chcela by som meno co nikto nema v rodina a ani v okoli neni este take zname ale kde to meno najst????
24. máj 2009 o 22:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja poznám ani nie ročnú Terezku (ale) Šimegovú
24. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mm rozhodol ze to bude Sandra :grinning: :grinning:
ale on este nevie ze my budeme mat dvojicky tak jedna bude Sandra a druhy Nina :grinning: :grinning:

ale si ho mala videt jak sa tesil ked som sa ho opytala ci chce Ninu alebo Sandru :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat - tak daj to čo máš tu ako nick... to sa mi tiež páči... :wink:
24. máj 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesil sa ako maly chlapec zeee? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moj chce strasne natalku po mne a viac som mnou nechce hovorit o menach noo ale on este nevie ze ja to zmenim :slight_smile:xi
24. máj 2009 o 22:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat ja som Veronika..tiez sa mi sprvu nepacilo ale uz som si zvykla a celkom sa mi pacit zacalo :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedna baba to ma ako to mi jedno ale vraj su s tym problemy ale jake to neviem????a vies ze neznie spatne a nebolo by celkom po mne ale hodilo by sa to Nathali Kadlecikova ????
24. máj 2009 o 22:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj Ema nie je zlá, ale suseda nad nami ju dala.... hm... dúfam, že tá čo rodila teraz na posledy nemá Stelu! A neviem ešte čo čakajú ďalšie dve :angry:
Inak Bianca sa nepáčila ani mojej svokre ani mojej mame.... chichic... a just! Hm... ani Stela sa im nepáčila...
aaaaale čo.. bude to naše a čo mi dáme to bude..nie? :grinning: :grinning: :grinning:
Moja mama, že Ela miesto Stela... no jasné... ona je Elena... nechcem... Keby som mala ale tri tak trtia bude na 1 000 000 % Eva... po babke!
24. máj 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat to ako s Nathali su problemy?

Elu som mala kamosku a teraz robi stripterku, vlastne robila len to stale hehe :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon :mas pravdu je to nase a co dame to bude jak si povedala :slight_smile: ale aj tak stale nad tym rozmyslame
24. máj 2009 o 22:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dakujem za držanie prstov
moni no dalsi utz moze byt najskor toho 18.6. ak bude doky robit uvidime
24. máj 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat - stačí keď nájdeš kalendár s takým menom a je po problémoch.. a znie to celkom dobre :slight_smile:
nat, mon..nasi nad tym ani neuvazovali ze ake mena budeme mat, oni budu radi ked budu vobec nejake vnucata :grinning: :grinning: :grinning:
ja som tiez chcela dat karinu na truc svokre hihi ale načo aby som na to potom stale myslela? hihi tak est mm sa ide osprchovat ta chvilu t u budem oxidovat
24. máj 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem aspon tak vravela ale jedna zenska dala synovi dve mena ze sa nevedeli s muzom dohodnut a teraz ked sa v jednom pomylia alebo nieco tak su problemy ale zase dve mena sa mi nepacia co sme v amerike????
24. máj 2009 o 22:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok