• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nie, kvôli tej šutolici... :grinning: ale vlastne, aj tam je kapusta :grinning: :grinning: Takže preda! :wink: :grinning:
22. feb 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šutolica je Marikovcov? Uaaaau a ja ju taaaaaak lubim :grinning:
22. feb 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, hej :grinning: ja som ju jedla asi naposledy niekedy na zš alebo možno v škôlke? :astonished: :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto zas nepoznam :slight_smile: prosim o vysvetlenie nazvy sutolica :slight_smile:
22. feb 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi :grinning: kapustová polievka s fazuľou, údeným, zemiakmi a zeleninou. Sýta jak hovado :grinning:
22. feb 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky... :slight_smile:
22. feb 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieco nove? ja nic....
22. feb 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, džouí, kde máš kamošky? :grinning:
Siou dakujem :slight_smile:

Dzouik ahoj, ako ide life?
cafte :slight_smile:

vave,ty koki,dufam,ze ty nezdvihas skrine? :sweat_smile:...potom vyfot ze co a jak :wink:

siou,urobim urcite v tomto roku demikat :grinning:

bublinka,pozitivne mysliet,jo?na mrchu bolelo kazdu z nas :wink:

..ja som dnes bola u dr.tak zevraj to uz asi budu tie brexton kontrakcie,krcok skontroloval a v pohode,sestra zmerala ozvi,tak tiez v poriadku :wink:
bola som ukazat mm tapetu co som nasla pre drobecka a pacila sa,takze zajtra objednavame :dizzy_face:
mam chut na kapustu,ale asi sa uz budem snazit do porodu jest veci co nenaduvaju :sweat_smile: a potom vlastne aj po :grinning:
akurat sa mi vari kuracia polievocka a dojedla som cestoviny s tuniakom riomare :slight_smile:
este daco? :grinning:
22. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamosky pridu az tento vikend :grinning: :grinning: uz sa neviem dockat :wink:
life ide tak ok... uz sa nebudem vediet dockat soboty :grinning: a potom mam aj dovcu ked tu budu do stvrtka takze uz sa tesiiiiiiiiiiim :grinning:
22. feb 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domalovane !! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. feb 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je vavi a co ste malovali? detsku?... hod fotky :wink: a aku farbu?
22. feb 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,tak tak,ber fotak :slight_smile:
22. feb 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nakoniec mam 2 steny zlte, taka citronova a dve oranDZove :slight_smile: zajtra odfotim, teraz je este morka, tak skresluje, a v strede je skrina, takze nevidno dobre....
Ale ja som spokojna :slight_smile: take to tam je teraz vesele :wink:

Dzou hej, detsku :slight_smile:
22. feb 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi tak super ze to bude take pekne vesele :wink: ja ked budeme malovat nasu bud. detsku... momentalen hostovsku a sklad :grinning: tak chcem taku kriklavu zelenu :wink: neviem ako to vysvetlit ze aku taku pistaciovokriklavu :grinning:
22. feb 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavus a sharka... kukala som bruska krasne uz ich mate :wink:
22. feb 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou jaaj ty budes mat syna, som zabudla :sweat_smile:

Hej, no.. strasne silno plno vela mi narastlo za posledne dni, normalne sa nestiham divit :slight_smile: a zaroven si ani neviem predstavit, ze by malo byt este vacsie :confused: :grinning:
22. feb 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ze budem mat syna :grinning: no chceli by sme ale aj ked bude pisula tak chcem zelenu a doplni to cervenymi a oranozvymi doplnkami aby to bolo take vesele :wink:
no vacsie este bude asi ze? :grinning:
22. feb 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou no ja neviem :slight_smile: ale ak ano, tak mam po chlebe :grinning:
Co porabas? Draheho mas doma? Pozeram ze vcera dosla mrchana :angry:
22. feb 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne? co si sisi? ja som 24dc :confused:
akurat prisiel tak idem paaaa
22. feb 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj draha prepac, som nejake nepostrehla datumy, len cervene L pri sunday :sweat_smile:
Tak sa ospravedlnujem... A hlavne - drzim palce silno presilno :slight_smile:
22. feb 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre ranko :frowning2: vcera nam dosla mamka na dogsitting a nechala tu chorobu :frowning2: (aj s ockom su ochoreti, teda ze vraj mamka nie, ale ocko este ano a zjavne ona je prenasac) :frowning2: tak som sa dnes zobudila s bolavym hrdlom a spuchnutym nosom :confounded: a taaaak sikovne som sa vyhybala kontaktu s masami, nebozkavala, neobjimala...
a teraz toto :angry:
ale povedala som si, ze to nenecham prepuknut a zapojim psychiku ako este nikdy! :grinning:

baby, kam davate rukolu? napriklad do coho? na pizzi mi chuti, ale okrem salatu ani neviem, kam ju mam pridat. k masku? na chlebik?
23. feb 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. feb 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranecko shaar, to ma mrzi s tou chorobou, ale ja viem, ze ty jej nedovolis, aby ta skolila!!! :grinning:
drz sa dievca!
rukola sa okrem salatov hodi aj na cestoviny - do nich teda... ja osobne som ju jedla s roznymi omackami... ze cestoviny napr. s nivovou a na to posypat rukolu... ale davaj ju na kazdu porciu zvlast, lebo inak ti rychlo uvadne...

vavi, velka sikula si! gratulujem!
aspon herec vidi, ze aj bez neho si vies pomoct, aj s tym velkym banderom...
nech si chlapci neveria prilis, nie?

siou - s tym demikatom si ma total znicila... chcela som dnes robit paradickovu, ale obavam sa nahlej zmeny... :wink:
este mi len napis, ci bryndzu miesas so smotanou, alebo nie...

bubli!!! ma nestvi! kde je tvoje pozitivne myslenie???
ako napisala siou, kym sa nemaluje, sanca je vzdy - a niekedy dokonca aj ked sa maluje je sanca
ja :grinning:

dnes znova makam, takze len teraz nakukam a idem sa pustit do prace dalej...
23. feb 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chrob, tak nech ti to ide ako po masle :wink:
23. feb 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, k tym propolkam, pre istotu sa treba popytat v lekarni, ale myslim si, ze je to OK.
a isto je ok slana voda (nechutna,viem, ale ucinna) :frowning2:
23. feb 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

shaari :frowning2: , juj, dúfam, že ti to rýchlo prejde... Propolky bez cukru používam aj ja, stačí, že ma troška poškriabe hrdlo, zopár ich vycmúľam a je pokoj. Majú príjemnú chuť a ak to človek vystihne na začiatku, tak aj pomôžu. Inak skôr kloktanie (florsalmin alebo u teba skôr tú slanú vodu). Pre istotu sa naozaj opýtaj v lekárni.

chrobi, bryndzu vymiešam so smotanou na varenie. Nie je až taká tučná a je to fajn jemné. Teda veru neviem, či nespravím tento týždeň ešte raz... :grinning:
23. feb 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a robis ju tak, ze veeeela cibule na kruzky, podusit, zaliat vyvarom, pridat papriku, rascu (u nas len drvenu) a potom tu bryndzu so smotanou???
23. feb 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobi tak nejako -

nakrájala som cibuľu na prúžky (na polovice a potom na prúžky, lebo som tušila, že ju budeme aj jesť, tak nech je v nejakom požívateľnom tvare), dala som ju variť s mletou rascou, keď už skoro bola šupla som červenú papriku. V mise som si vymiešala bryndzu so smotanou a potom som to miešajúc zaliala tým vývarom.
Použila som sito, ale v podstate som ani nemusela, pretože tú cibulu si dali do tanierov aj tak. Neviem, na budúce skúsim pridať vymiešanú bryndzu priamo do hrnca.

A rozhodla som sa, že čoskoro spravím bryndzové halušky (m. furt kvíka, že chce), takže použijem potom vodu z halušiek. Zvykla som z nej orbiť klasický obar (cesnak, červená paprika...), ale aj demikát asi nie je zlý nápad.
23. feb 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok