• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
tini . nevadí ja si počkám.... chichichic... veď čo iné mi ostáva? :wink:
sa teším! Som hrozná ja viem, ale čo už.. ke%d zo svojho sa nemôžem tešiť... :unamused:
24. máj 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... u mojich rodicov a svokrovcov to iste ... do mien sa nestaraju, ake dame, take budu ... budu radi, ak vobec sa nejakych vnucat z nasej strany doziju :sweat_smile:
tak mm ze az rano hodi sprchu tak idem pappa a bru nocku a zajtra ked budem happy pofotim vam vecicky co sme zdedili po mm sesternici, po jej drobcoch
tini tak si odychni a potom daj vediet :slight_smile: papa a bru nocku :slight_smile:
24. máj 2009 o 22:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini teším! apapap ...
24. máj 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ale vy tu este budete ze????
24. máj 2009 o 22:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz pojdem o chvilu tiez do postele, len este nieco pokukam na nete a pockam, kym aj MM pojde do postielky
24. máj 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat - hej, hej... som tu... nikam sa nechystám... pokiaľ mmm pozerá telku som tu... potom chcem ťuťumuťu.. sme dva dni zanedbávali.... a už teda mám chuť :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj monik ... len dva dni ... to by som brala len taku kratku pauzu :grinning:
24. máj 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj tak to ti aj zavidim my sme dnes ani nestihli cely den sme boli dakde a vecer uz musel prec tak snad u nas zajtra dozenieme zuzi a vy co mate tyzdnove pauzi?????
24. máj 2009 o 22:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat ... my mame aj dlhsie pauzy ako tyzden ... a vy s drahym byvate spolu?
24. máj 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik prvykrat v zivote mam mensiu pauzu ako ty hehe...22hodin :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej byvame ale dlhsie ako tazden to nevydrzime ani jeden :slight_smile:
24. máj 2009 o 22:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm... viem si predstaviť čakať dlhšie... sme po dvoch potratoch :wink: viem aké to je..... :angry:
keď máš chuť a nič nemôžeš.... ooo... :astonished:
24. máj 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo jedine ked nie som na sk a on doma
24. máj 2009 o 22:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... fiiiiiha, takze MM sa zacal snazit? ... to tie injekcie?
nat ... tak ja musim vydrzat ... minule to boli tri tyzdne a teraz je to uz tyzden ... uvidime, ci sa dnes este nieco podari :confused:
24. máj 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :tak sup do postielky :slight_smile:
24. máj 2009 o 22:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat kym to nevydrzite ani jeden bud rada, pockaj keby si to ty nemohla vydrzat a mm by ti na to kaslal zvysoka a on by drzal post vpohode 3-4mesiace :grinning: :grinning: :grinning:

zuzi ci zabrali uvidime az ked sa zacne naozaj snazit..toto bolo uz skorej z tej 1,5 mesacnej pauzi..ked bude aspon 1x do tyzdna, potom poviem ze zabrali :wink:
24. máj 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat ... MM zatial kuka TV, ale to nie je take jednoduche, ze sup do postielky a uz je to vyriesene
24. máj 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... aha, no ved jasne ... ale tak urcite ta tym potesil
24. máj 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat to si len ty myslis ze to je len tak sup do postielky a ide sa na vec..hehe... :grinning: :grinning: :grinning:
pockaj aj na vas pride mraz :grinning:
24. máj 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi no skorej prekvapil ako potesil ale aspon mi trosku prefukol bo cakam mrchu :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja keď som brala antikoncepciu som nemusela aj mesiac :rolling_eyes:
teraz už rok aj dačo som bez nej a niekedy by som aj dva krát do dňa....
tak mm uz isiel spinkat a daky debili zase daco podrbali v robote jaaaaaj sami idioti tam robia...!!
nely ... ved to, ten kto to neskusil, tak nevie, ake to je narocne, cely ten proces, kym sa clovek k niecomu dopracuje :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel ja viem ze to nie je len o tom my sme tiez spolu nejaky ten piatok ale u nas je to preto tak lebo on ked chodi na cesty tak sa niekedy nevydime aj cely tyzden a potom sme si vzacny ale inak neviem ako by to bolo
nel mooooc vam to prajem aby tie injekcie zabrali
24. máj 2009 o 22:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik ... u mna veru tiez problem s chutou nie je, to skor druha strana robi problemy :grinning:
nely ... ja cakam niekedy v utorok alebo stredu MS, tak by sa mi tiez zislo :grinning:
24. máj 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat ono je to zlozite..my aj ked sme sa nevideli tak sme si neboli az tak vzacny ze by doslo az k tomu, a moj mm za to nemoze ze chut nema..alebo mozno aj vlastne moze..
lebo moj nazor je ze keby velmi chcel tak si chut urobi..vlastne na to chut ani netreba ta pride sama ked zacnes..
lenze on bol jeden cas aj taky ze ani dotknut som sa ho nemohla, bol by mi schopny ruku zlomit...proste bol nervny a na sex nemal ani pomyslenie...
tak uvidime, ci tych 2500kc stalo za to alebo nie :grinning:
24. máj 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mrchu tento mesiac nečakám :rolling_eyes:
24. máj 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem drzat palceky aby to stalo za to :slight_smile:
24. máj 2009 o 22:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok