• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ja to jedávam dosť často vonku, zbožňujem ich. Doma málo, lebo m. tam chýba... niečo :grinning: . Ale keďže bude obedovať v práci, pindať nebude mať nárok a dá si... alebo aj nie, vôbec mu to neuškodí :grinning: (ale určite si dá, aj keby mu malo bok vyvaliť :grinning: :grinning: ).
Len som ich dosť dávno nerobila, lebo mi nenapadne :wink: .
24. feb 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som uz nahostila aj manzela aj rodicov, ocino si dal kapustu dva krat, fasirku ani nechcel:slight_smile:)) dobre sa clovek citi ked navari kopu a ma kto zjest a este im aj chuti:slight_smile:)

sio a co mu chyba? ja som vonku cestoviny nikdy nejedla a neviem ci niekedy budem, lebo mam nejaky blok ze si ich musim proste vzdy pripravit sama alebo este ked manzel vari.. :grinning:
24. feb 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sme spat, trochu posetrili nivou na tych cestovinach, ale dobre bolo vcelku :slight_smile: ja si tiez davam cestoviny malokedy, lebo mi to pride hrozne predrazene oproti tomu, za aky peniaz ich vie clovek pripravit doma.... Ale tak dnes mi Siou spravila chute :grinning: :grinning: v restike si vacsinou davam jedla, ktore doma robievam malo - ako napriklad vyprazany syr, alebo ciernohorsky rezen, alebo pirohy a tak :slight_smile: vsetko brutalne zdrave jedla :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, na neho je to príliš jednoduché, on ich má rád s omáčkami a nie "holé" :grinning: ale to je jeho logika :wink:.
(A zase aby som nepreháňala, on si dá, lebo je to taký macko pú, ktorý papá veľmi rád hocičo čo spravím, nemám vôbec problém, že by mi niečo úplne odmietla...)

Ja taliansku kuchyňu milujem a v jednoduchosti je krása :slight_smile: . jedávala som ich v jednom podniku, kde ich robili akoby som ich urobila ja doma :grinning: alebo potom v Taliansku :wink: :slight_smile:

my sme spakovali večeru, spravila som jedenapollitrový banánový koktejl, tak sa ideme pobiť o posledný pohár :grinning:
24. feb 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou - aby ste sa nebili aj o zachodovu misu :grinning:
24. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby :slight_smile:
dnes tu budes s vam dlhsie pratiel neni doma :slight_smile:
24. feb 2010 o 19:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokso, aká radosť... :grinning: bolo tam ešte pollittra, takže vyšlo každému :grinning: No si ti práve robíme srandu, že kto pôjde kam na trón :grinning: :grinning: ale konečne mi to napadlo spraviť, mala som mlieko aj banány, tak ma osvietilo :grinning: vždy som len slintala, keď si tu popíjala... :slight_smile:
24. feb 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj no sak oni sa maju jest take hole..s parmezanom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zajtra ma caka kontrola u dr. a dufam ze mi uz napise vychadzky..uz by sa mi zislo vypadnut z bytu na chvilku aj koli inemu ako na rehabilitaciu a hlavne ked sa uz tak pekne robi jar...chyba mi vzduch a ludia :rolling_eyes:
24. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no anax, to ja vieeeem :grinning: :grinning: :grinning: aj on, ale keďže je zvyknutý na moje pestré omáčky, tak potom sa mu toto zdá málo :grinning:
ale ty si pekne pohostila celý dom... :slight_smile:

ahoj, nathali :slight_smile:
24. feb 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie mnam tak to som nerobila pekne daavno
24. feb 2010 o 20:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali, veď ani ja, po sto rokoch... to vavenka ma tu tým dráždila každú chvíľu... A mlieko mám doma už dávno, banány mávame tiež pravidelne... Len som taká trúbela, že mi to jednoducho nenapadne :sweat_smile: :grinning:
24. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj ahoooj :slight_smile:
no teraz mam taku chut na to ,to aby sem clovek ani nechodil ked sa bavite o dobrotach
24. feb 2010 o 20:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat, to my tu v poslednom čase stále :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. feb 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esteze som si vcera upiekla kolac aspon to vykompenzujem tym :slight_smile:
24. feb 2010 o 20:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne, vitaj v klube :grinning: si to zaklincovala :grinning: :grinning: aký? :slight_smile:
24. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obyc slivkovy ten mam rychlo hotovy mala som velku chut na nieco tak som ho spravila ze ani neviem jak :slight_smile:
24. feb 2010 o 20:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
také sú najlepšie :wink: :slight_smile:
24. feb 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne taaak ved este ten vecer sa zjedol pol plechu :slight_smile:
24. feb 2010 o 20:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som prave skonstatovala ze pruser, ze doma nieje nic sladke - keksy zmrzliny dobroty som vyzrala, ale chvalabohu taka som prezrata, ta smotanova omacka sa dobre dlho drzi v zaludku... Zajtra musim doplnit zasoby sladkeho :grinning:

Alebo zeby dam dalsi pokus v ramci pecenia ? :wink:
24. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, ja som zase taká plná toho banánového sajrajtu, že sa ledva hýbem a to som mala v úmysle si dať ešte nugetu :grinning:
a čo by si piekla? niečo dobré a rýchle? :wink: :grinning:
24. feb 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi ahoj a co by si isla piect??
my ked nemame nic sladke tak je zle aspon u mna ja sladke milujem :slight_smile:
24. feb 2010 o 20:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj sak prave, ja tiez som sladkoidny typ cloveka :slight_smile:

Dievcata poradte nieco :slight_smile: ale mam doma iba hladku muku, prasok do peciva asi, mozno aj vanilkovy cukor a nejake kompoty.... Aj vajicka asi :slight_smile:

Nech je to hlavne rychle jednoduche a nepokazitelne, lebo ja som zaciatocnik :wink:
24. feb 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, napadlo mi niečo z piškótového cesta, ale na to je lepšia polohrubá múka.

Ale... moja bábovka (ako inak vlhká, nie taká klasická, suchá :grinning: ) pozostáva z hladkej múky, 4 vajec, deci oleja, prášku do pečiva a cukru + kakao (prinajhoršom sa spraví jednofarebná, ak nemáš). Ale potrebuješ bábovkovú formu. Máš? :grinning:
24. feb 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam formu na babovku :frowning2: a to sa nemoze na plechu? :sweat_smile:
24. feb 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou ale v kazdom pripade si recept na babovku prosim, pri najblizsej prilezitosti si kupim :slight_smile:
24. feb 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm... teoreticky by mohlo, ale mal by to byť trocha hlbší plech, nie taký klasický plytký. To cesto z prášku do pečiva a vyšľahaných bielkov dosť vybehne.

Ešte by si mohla možno nejaký ovocný jednoduchý koláč, ale väčšinou je treba polohrubú múku. počkaj, porozmýšľam :slight_smile:
24. feb 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi :grinning: :grinning: :grinning: ok, ok pošlem :wink:
24. feb 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou ok, cakam na dalsi napad :wink:
24. feb 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi tak skus hrncekovu korpus:2 hrnceky polohrubej muky 1 hrncek cukru ,pol hrnceka oleja ,1 hrncek mlieka ,1 cele vajicko ,prasok do peciva stipka sody bikarbony
a ja tiez robievam farebnu babovku alebo len tak nahadzem ovocie a je to :slight_smile:
24. feb 2010 o 20:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem asi spat taka som unavena tak papa zajtra :slight_smile:
inak vavi meram teraz kazde rano :slight_smile: a stale je to 37,0 :slight_smile: jedine vcera mi teplota klesla na 36,9
24. feb 2010 o 20:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok