• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
vavus no ako v praci :confounded: mame kopec roboty ale tak lepsie ako sa nudit aspon mi rychlo prejde den este zajtra pol dna(piatky tak robime ) a 4 dni volnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky :slight_smile:
ako sa mate??
mne dnesok tak rychlo ubehol v praci a taaak bolo kraasne vonku :slight_smile:
25. feb 2010 o 20:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou tak super, kedy maju priletiet kamosky?

Nath Zuz cafte :slight_smile:

Zuzi ja by som sa moc na ovulacne testy nespoliehala... teplotu nemerias asi, vsak? ovulka moze kludne dojst aj o par dni neskor :wink: ja som bezne mavala rozpatie 14-16 den cyklu :sweat_smile: , ale stalo sa mi ze dosla uz na 12ty den, alebo az na 18ty......
25. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridu v sobotu... zajtra idem nakupit asi umyjem auto nech je paradne :grinning: a potom domov a velke upratovanie bude ... priprava izby pre nich a tak uz sa neviem dockat .. tieto mm obedky mi lezu na nervy sa nudim sama a potom zacnem depkovat :pensive: ale tak nastastie je uz zajtra piatok :wink:
25. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou a tae - bo uz nic? treba si najst dajaky program na poobedie, jednoznacne....
A vobec, kedy testujes? Ako sa citis? Nieco nezvycajne? :wink:
25. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som nebola teraz dlhsie lebo ma dlho kvarila ta choroba :confounded: ale jak odidu kamosky a test bude biely tak zase idem :wink:
no praveze nic :confused: az mi je to divne.... som 27dc ani prsia nebolia ani ziadne ''zvlastne nahovaracie priznaky''... jedine ma obcas pichne v podbrusku ale aj to si myslim ze skor vtedy ked mi treba ist na wecko :sweat_smile: jaj no druhe jedine :grinning: uz 4 den ma boli hlava.... to ja vobec nemavam ale zase to skor bude z pocka mame tu sice cez den celkom pekne ale rano a vecer su strasneeeeeeeeeeeee hmly... ze pi..u z ryzu vidno :sweat_smile: :grinning: no a testujem ako som pisala az ked odidu kamosky a maliari dovtedy nepridu tak to uz budem 34dc tak to uz bude aj dost zaujimave :wink: ale skor pridu ako nie :wink:
25. feb 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzoui iiha, no tak to znie zaujimavo :slight_smile: a to vydrzis do 34DC? Fuuha :wink: inak aj mna boli hlava uz asi 2 dni....
Si viem predstavit ze sa uz nevies dockat, tak drzim palec nech vam babinec vyjde podla predstav :slight_smile:
25. feb 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak budem musiet :sweat_smile: nechcem testovat ked tu budu ony... ak by tam nejakym zazrakom boli // tak chcem to mm povedat tak ze uz budeme sami a keby tu boli ony tak im to urcite vytrepem :sweat_smile: a to nechcem...... proste chcem aby on bol naozaj ten prvy (teda okrem vas :grinning: ) ak chapes ako to myslim.... bude to takze vydrzat uz teraz ma laka testnut este ze nemam doma ziaden test a ak vydrzim zajtra nekupit tak bude dobre :grinning:
25. feb 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou no to ti verim :grinning: ja som nikdy nekupila len jeden, ale aspon 5 :grinning: a potom som uz od 8DPO chodila okolo suflika ako s nasolenou ritou :grinning: a paradoxne ten mesiac, co som otehotnela, som mala "len" 2 testy a sla som na sluzobku do Prahy, takze jeden som spravila este na 9DPO pred cestou (este bol neg) a potom som mala uz len jeden test a 3 dni som bola mimo...Takze som testila v Prahe, ale tu prvu noc na 10 DPO som si nechty obhryzala, a testila som na 11 DPO :wink:
25. feb 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak ja vzdy kupim take co su tam dva testy a je buy one get one free... takze mam vacsinou 4 doma ale uz som och vsetky miinula tak teraz musim vydrzat :sweat_smile:
25. feb 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou :slight_smile: tak to si dobre vyriesila...

Juj uz fakt by trebalo zacat novu vlnu tehotnych, Pipimiska rodi o mesiac, Shaar a a ja o dva, potom Flam a kto bude pokracovat kua? :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. feb 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru uz by sa patrilo :wink:
jej a to som vam pisala aku nocnu moru mal mm :grinning: ze som bole tehu a ked som sal rodit tak sme mali 4-cata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze skoro skolaboval a ze som ich porodila za 20min ako rybicka zivorodka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze len tak zo mna vyskakovali a hned chcel 2 podarovat sestre :grinning: :grinning: :grinning: no tak som sa smiala....
25. feb 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou...no to by bola nadhera, ze stvorcata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a prirodzeny porod!!! :grinning:
No Vavi ja sa hlasim do novej vlny tehotnych! Aspon 4 naraz, ako ste vy! :slight_smile:
Mne je zle...ale nie je to priznak :grinning: ja som sa prezrala horkej cokolady, inu mi mm nedovolil, lebo ja akoze chudnem :grinning: a mne z nej byva zle...a asi sa ani nevykakam :grinning: :grinning: :grinning:
Tak mi treba :angry:
25. feb 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli no sup sup, rychlo otehotniet :grinning: :grinning: som ja ale mudra, co? :wink:

Joj aj ja by som si dala cokoladku, ale mliecnu... A ako som spominala ze som vyzrala vsetky zasoby sladkeho - tak ako mi nasi volali poobede ze ma v meste vyzdvihnu, tak som utekala a zabudla som uplne na to, tak teraz okusujem nechty :frowning2:
25. feb 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi ja ti posielam virtualne mojho mliecneho Mikulasa, ktoreho tu mam v zalohe a este Kinder cokoladky. Stale si opakujem, ze to ked bude najhorsie a viac nekupujem :grinning: :grinning:
A ja uz teda otehotniem, ked to tak moc chcete...do konca aprila staci? :grinning: :grinning: :grinning: Alebo preberiem po majovych maminach stafetu? :dizzy_face:
25. feb 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli vdaka :grinning:

No tak dobre, NAJNESKOR v maji nech si tu s vycikanymi // na teste :wink: ale spokojne mozes aj skor :wink:
25. feb 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa hlasim na novu vlnu tehuliek :grinning: a tiez tak ako bubli ak vam bude stacit ten april-maj :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou pre teba plati to iste :wink:
25. feb 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne :grinning:
25. feb 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HA!! Herec vytiahol knppers!!! Ja ho milujem!!!
25. feb 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A herec sa aj podelil, ci len poprovokoval? :grinning:
Dzou a beriem ta do partie :grinning:
25. feb 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co je to to knppers? :confused:
bubli jasne :wink:
25. feb 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli sak akoze pre mna doniesol :slight_smile: no nieje zlaty? :wink: dufam ze mi ho v tej Blave nevymenili :grinning:
Skoda ze je to taky maly keksik, na dva kusy som ho zlikvidovala :sweat_smile: joj aj vinko som si dala s mamkou, deci, herec ho teraz dopija a este deci je vo flaske, asi mu ho pomozem dopit :grinning:
25. feb 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi ty akoze takto Vandusku uz za mlady ucis na vinko? No toto...moja mama pocas tehu so mnou logala pivo a normalne mi ho zhnusila, ja by som ho do ust nedala :grinning:
25. feb 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli :slight_smile: no ja som v prvom stave bola hodne vinkova, teraz v druhom stave som takmer abstinent :slight_smile: dala som si pohar na narodky, sem tam pohar cez sviatky, a toho roku je toto prvykrat :sweat_smile: a vobec, sak na cervene krvinky, nie? :wink:
25. feb 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi ved ja nic proti, ja som za...uz v tvojom stadiu hadam aj pravidelne by si mala. Mam kamosku, co chodila so mnou pravidelne v 9. mesiaci na 1 dcl cerveneho. Bola to sranda, ja netehu som si objednala caj a ona vino, vzdy to doniesli a dali mne vino a jej caj :grinning: :grinning: :grinning:
Ja nie som vobec vinova, ked mam naladu, dam si akurat mozno sampus, aj to nie hocijaky :sunglasses: :sunglasses:
25. feb 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a vazne neviem ci som blba ale co je to co ti doniesol? :sweat_smile:
25. feb 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
knoppers - keksik :slight_smile:
25. feb 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaaaaaaaaaaa a to po akom :sweat_smile:
25. feb 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou :slight_smile: to je akoze nazov keksu :grinning:
25. feb 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok