• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
som si spravila 2 zemle+natier.maslo+salamka+paradicka+ladovy salat a zaklincovala som to muffinom :wink: ale to bolo 2 hodiny do zadu a uz zas pretravilo :sweat_smile:

tak tak. hlavne veci do porodnice aby boli doma, ostatne sa moze dokupit aj potom :wink: ja som spokojnejsia, co som vcera dotrepala domov vlozky a podlozky a tampony do podprdy a tak.....
27. feb 2010 o 00:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatial drzim, kua estelen jedna je :slight_smile:
27. feb 2010 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,ja zas nestresujem koli tomu,lebo moj mm je velmi schopny co sa tyka nakupovania,on viac chodi na nakupi ako ja,aaa nemal by problem zajst aj v poslednej chvili a kupit presne to,co by som potrebovala aj tampony aj podlozky,secko :dizzy_face: ]
dokonca,ked som raz stresovala,ze co ked to nestihnem a nebudem mat nic,tak ma mm upokojil,ze ziaden strach,on by bol shopny zaplatit predavacku aby dosla s nim do porodnice aj so vzorkami :grinning:
27. feb 2010 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,ved si zdriemni :slight_smile:
27. feb 2010 o 00:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi tak to mas super, aj moj herec by to isto zvladol-prinajhorsom by nalozil do auta moju mamku a spolu by kupili... ale tak clovek nikdy nevie, ako to cele vypali.... teraz som mozno hrdinka, ale ked dojde hodina h, tak budem riadny stressman :slight_smile: alebo budu nejake komplikacie alebo co a nebude cas riesit nakupy... Tak uz je to pekne za dverami v detskej, ako shaar poznamenala - jest to nepyta, pokazit sa to nepokazi a ja som kludna...
27. feb 2010 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi no ked zaspim tak sa uz asi tak skoro nezobudim :grinning:

no co dnes nacvicuje opica mala :grinning: ked bude taka pojasena aj mimo maternice, tak sa teda fakt mam na co tesit :grinning:
27. feb 2010 o 01:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halak nas ,ktory si vo Vancouvri posvat sa meno tvoje prid majstrovstvo tvoje bud lapacka tvoja ako vo vynkli tak i na zemi, Demitrov gol kazdodenny daj aj dnes a potrestaj Kanadske chyby ako ich potresta aj Hossa s Gaborikom a neuved nas do boja o bronz ale do finale. Amen :grinning: :grinning:
27. feb 2010 o 01:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tri krat som si to precitala :grinning:
tak potom nespi,som zvedava co si budeme pisat do pol stvrtej :grinning: aaa tie fotky mi neposles? :sweat_smile:
aa co robis teraz????
moj maly je zlaty,v tom vyssom stadiu,zhruba od 29 tt je to take ine,cele brusko sa vlni,velmi prijemny pocit :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2010 o 01:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..take krasne ked babo citit na vsetky strany :dizzy_face:
27. feb 2010 o 01:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,mas pravdu,nemozme vediet ake pri tom budeme mat stresy :sweat_smile: ..zoznam mam v diariku,tak pri najvecsom strese by som sa snad zmohla na vetu,precitaj si zoznam v hnedom diari :grinning:
27. feb 2010 o 01:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,budicek :astonished: :astonished: :astonished: to kricim,hej? :grinning:
27. feb 2010 o 03:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata
klobuk dolu vavik, lepsiu motlitbu som este nepocula :grinning: :grinning: :grinning:
no a teda mate vzdry babulkz, ja nech robim co robim, yalomim do pol noci :grinning: , MM nastavil budik a aj vstal, ale mne sa nedalo :grinning: , ale pekne mi to ranko zreferoval a isiel na lukostrelbu. ozvem sa az asi vecer, idem deticky nahovorit na vylet po BRATISLAVE. tak papa
27. feb 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte... :slight_smile: :slight_smile:

ja som sa taaaaaak chystala pozerat hokej, ale ked zazvonil budik tak som si dala vankus na hlavu a spala
dalej.. :sweat_smile: ale potom som jednym okom vykukla a bolo to 2:0 :frowning2: tak som sla spat... a drahy chudak mi potom vycital ze taky super hokej som prespala, ze keby som bola videla poslednych 5 minut ze to bol iny nervak a on to nemal s kym prezivat... :sweat_smile: :sweat_smile:
no chudaci, je mi ich luto ale tak prehrali so ctou a verim ze bronz je nas... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dufam ze zajtra sa uz nejak donutim prebrat a pozriet si ten posledny zapas... :sunglasses:

uz by som sa pomaly mala ist aj chystat - za hodinku odchadzame na oslavu... :sunglasses: :grinning:
tak krasny den vam prajem... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vavi a ta modlitba nemala chyby... :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobre ranko :slight_smile:

Ked bude treba cakat na smrt, tak treba zavolat mna :grinning: nikdy by ste sa jej nedockali :grinning: o poltretej som zalomila a teraz vstala :grinning:

Motlitba nepomohla, ale tak co uz, idem dat daco do zaludka :slight_smile:
27. feb 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto si da so mnou kavicku a muffin? :wink: je to vyyborneee :slight_smile:
27. feb 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaam muffiny mam rada :slight_smile:a kavicku uz pijem :slight_smile:
27. feb 2010 o 11:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja som vstala teraz, lebo som hokej pozerala az do 4,45 a potom som to zabalila...
A tiez mi je to luto. Neviem, ci dnes vstanem...radsej som mala tuto noc spat a vstat na zajtrajsi zapas...
Vavi na dnes motlitba nie je??? :grinning:
27. feb 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau bubli, my akurat pozerame hokej zo zaznamu, kebo herec chudak o polpiatej dosiel domov ze poslednu tretinu uz pozrie doma a zaspal :grinning:

Kavicka bola fajna, rozmyslam co s nacatou sobotou, trebalo by nalozit pracku, ale asi som prilepena alebo co, nejaka vyssia gravitacia je tu okolo gauca :slight_smile:
27. feb 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,tak ja som hokej pozerala do konca,ani sa vam nepriznavam do ktorej som spala :sweat_smile:
tych poslednych 5 minut fakt stalo za to,no skoda :wink:
ja som si prave dala ranajky :slight_smile: a co teraz ?
27. feb 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau pipi :slight_smile: no o chvilu bude aj cas na desiatu :grinning:

Hej skoda preskoda, ale aj tak dobre, chystas as pozerat aj bitku o bronz? :wink:
27. feb 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak uz som tu aj ja, dnes uspesne nakup za mnou, mm ma poslal samu a ked som prisla, neveril, ze som bola len v Kauflande, ze som bola dlho prec. Nuz, posli babu samu a kupi vsetko potrebne, na ktore, ked ide na nakup s chlapom, nema cas pomysliet, lebo ten ju nahana!
Ja si dam dnes budik, ale neviem, ci vstanem...uvidim, rada by som :slight_smile:
27. feb 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my ideme do obchodu a pomotkat sa, takze zatial :wink:
27. feb 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute hokejky :grinning: my sme sa na to patricne vykaslali :sunglasses: robili rozne uzitocne veci a teraz dopozerali 2012 - som sklamna, zaspala som, smiala som sa a voooooobec sa mi to nepacilo :angry: jak dobre, ze sme na to nesli do kina.
teraz idme k nasim, adios :slight_smile:
27. feb 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari, aj my ideme k nasim, dufam, ze sa tam nestretneme :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

mne sa zľahka dvíha žalúdok z toho, aká hystéria sa okolo hokeja strhla, dúfam, že nazavadím o tv správy, stačí čo je na nete :sunglasses: Potom ide človek okolo štadióna interu a je tam viac ťažkoodencov a policajtov so psami ako fanúšikov, pomaly. čo sa v dnešnej dobe robí zo športu a so športom... :rolling_eyes: :angry: (koniec úvahy :grinning: :grinning: ).

Ale máme za sebou krásny deň, čo-to som popísala, boli sme na výlete a bolo nádherne, peskovi hrabkalo, dával si šprinty za labuťami, žužlal drevečká, lietal ako raketa. Vybláznili sme sa dosýta :grinning:.

m. si prečítal kus mojej práce a sucho skonštatoval, že je to napísané ako učebnica a že ma ešte budú citovať (trdielko moje, vždy si o mne myslel viac, ako je holá skutočnosť :sweat_smile: :astonished: :grinning:). Ale aspoň ma prešli tie najväčšie pochybnosti nad jej úrovňou :sunglasses:.

shaar, 2012 - úplne chápem :wink: :sunglasses: :grinning:

bubli - jedna otázočka k pekárničke, m. sa pýta, či by pekárnička dokázala upiecť chlebík, ktorý bude mať zrnká aj na povrchu, na kôrke. Dokáže? :grinning:
27. feb 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou sikulka :slight_smile:

My sme chrneli cely den pred telkou, nepohla som ani malickom, nejak ma bolela hlava a celkovo som nemala najlepsiu naladu.... Ale boli sme sa pomotkat, pokupili sme potraviny, podala som sportku :grinning:
Mlyncek som ale nekupila, ani formu na babovku - chceli za nu 15,- eur!!! Tak to by som veeela baboviek musela upiect, aby sa mi to rentovalo :grinning:

A teraz som dopila deci vinka, ktore ostalo po navsteve nasich, vyzierame tycinky :grinning: a pozerame lupez po taliansky :wink: joj pekna je ta herecka.....
27. feb 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko :slight_smile: ja som bola nedavno obedovat v optime,tiez sme sa presli,kupila som len dva bodinka,ale vcera sme si kupili obaja boty na ked sa otepli :slight_smile:
a teraz som olovrantovala pecenu rybycku ze morska stuka,velmi dobra inac :dizzy_face:
a hokej neviem ci budeme kukat,lebo potom mame dokakany skoro cely den ..uvidime :sunglasses:
27. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi aj my sme boli v Optime :wink:

Ale nepapali sme, len na potraviny sme boli....

Juj rybka mnami mnami, ja som kupila bryndzu na demikat, a aj kyslu kapustu - hoc ju moj herec nelubi, uvarim nieco len pre seba :slight_smile: bud zapeciem so zemiackami alebo spravim kapustovu polievku, uz sa tesim, naposledy som jedla kyslu kapustu na vianoce :wink:
27. feb 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,mnam demikat,aj ho tiez asi spravim tento tyzden aa kapustnica dvakrat mnam,zeby aj tu spravim? :sweat_smile:
27. feb 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi brusko kedy fotis: :wink:
27. feb 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok