• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nely ... moj bol jednym casom taky isty, ked som sa len priblizila, tak strach v ociach a podho dalej odomna, ale teraz je to trosku lepsie, ale musim veeeeeeelmi prehovarat, aby nieco bolo, len sa mi uz ani velmi nechce v kuse do neho hucat, tak to nechavam tak
24. máj 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja om cakala dnes a ni a ked nepride zajtra tak ma svihne bo v piatok mam ist do CARu na kontorlu a pravdepodobne mi bude robit aj sono
24. máj 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem nat :grinning:

zuzi., moj ani ne strach ale nervy ze mu nedam pokoj..vies jemu sa to nezdalo ze su to uz 3mesiace, pre neho to bolo normalne ale ja som uz fakt salela z toho..
no ale fakt po tej jeho 30ke sa vela zmenilo a vidno na nom, ze sice chut nema, ale aspon sa snazi to vynahradit inak, co predtym ani pomysliet..
dokonca sa ho mozem uz aj vecer dotknut a dat pipovi pusu na dobru noc, co predtym ani naaaaaahodou, uz by som mala ruky v dlahe :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to pride az niekedy divne ze chlapov treba prehovarat skor oni mi prisli taky iniciativny a ze zenam sa skor nechce
24. máj 2009 o 22:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj nely to az taaaak?????????a to bol stal taky alebo sa vekom zmenil?????
24. máj 2009 o 22:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... :grinning: :grinning: :grinning: ... ze v dlahe :grinning:
tak moj sa uz blizi k 35-ke, takze to bude asi aj vekom :grinning:
nat ... praveze je to naopak, minule som niekde citala aj odborny clanok, ze velmi vela muzov do 40 rokov trpi nechutou na sex
24. máj 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath on zacal byt taky po rakovine..
a zase my nie sme spolu az tak dlho ze by som povedala ze to je vztahom alebo nedajboze tym ze by sa bal ze otehotnejem, to nie..on sa prave naopak na dieta tesi..ale tha neviem neviem ked sa raz vyjadril ze si na to trufa sam hehe :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to fakt?
ne prave skorej prislo ze to zeny trpia nechutou na sex a muzi az po tej 40ke..
co mi ani to nepride ked som sa bavila so svokrom, ten ma 55 a este ked mi on povedal ze so svokrou spia takraz za tyzden raz za dva tyzdne tak som mala dost ze moj sa na to nezmoze a dedko vpohode...
ma to kus aj mrzelo ale tak no..uz som si viac menej za ten rok a pol aj zvykla
24. máj 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlastne to uz budu v auguste 2roky co je taky :unamused:
24. máj 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel tak to mi je luto a budem drzat palceky aby sa vsetko zlepsilo :slight_smile:
24. máj 2009 o 23:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... fakt, ale je to pochopitelne, lebo maju muzi v tom veku prave najväcsi stres, byvanie, pozicky, dieta, praca ... tak sa ani necudujem, ze je to tak :unamused:
24. máj 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath nemusi ti to byt luto, lutost tomu nepomoze a ja uz som s tym fakt vyrovnana..valstne ako so vsetkym..
teraz vidim kolko dobrych veci som po mamke zdedila...
nejako si na to clovek zvykne a uz to potom ani tak nevnima... :wink:
24. máj 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm...a co zeny?
tie stres nemaju?
mne to pride ze zeny ten stres prezivaju este viac ako chlapi a maju viac chute na sex..
neviem, mne skorej pride ze ten moj je kludas strasny, jeho len tak lahko nic nerozhadze..nemame na chleba a on sam povie, sak co...nejake prasule pridu :grinning: :grinning:
ale ma vzdy pravdu :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, dobre sa mi s vami kecka, ale ocka zatvaraju vratka..tak idem do hajan..
dneska ete budem mrznut bo mi stale neuschol paplon ale uz to bude lepsie troska, uz mam deku pod sebou a dve nad sebou tak bude dobre..
tak sa mi majte a zajtra rano som tu naklusana, ako furt :grinning: :grinning:

bru nocku
24. máj 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj zase vravi nejak bolo a nejak bude ale hej netreba sa stale stresovat to neni dobre a je fajn ze to tak beries
24. máj 2009 o 23:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... ale zeny vedia ten stres zvladat lepsie ako chlapi :wink: ... dobru noc
24. máj 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tak dobru :slight_smile:
24. máj 2009 o 23:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat len sebe skodim ked sa nervujem..a stoji mi to za to ked sa to stale nejak vyriesi? ne..zdravie mam len jedno.. :wink:

zuzi to je pravda...sveta pravda..

no uz som fuc..
papik
24. máj 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky nejak mi neni dobre tak idem haji tak sa majte dobru nocku
24. máj 2009 o 23:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru nocku nely...
tak my sa obaja stresujeme :grinning: :grinning:
nat - bru nocku aj tebe.. papapa

zuz - a ty ako? odchádzaš?
24. máj 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc seckym :slight_smile:
24. máj 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babulky dobre ranko prajem, pekny slnecny dnik :wink:
25. máj 2009 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ranna smena, nastup! :grinning:
25. máj 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ranná zmena kde ste? ha? ja čo ráno zvyčajne robím, som dnes doma....hurááááá..... a potom iba 3 dni a zasa 3 dni voľno!!! huráááá....
25. máj 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som tu...bola som si este lahnut bo som ostala jak ocapena ked ma rano sused zobudil
25. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: ...dnes sa mi nic nebude kciet robit,citim to vo svaloch :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..vcera vecer som bola v posilke,mam svalovkuuu...auu
25. máj 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi - netreba to v tej posilke preháňať...
inak ani mne sa nič nechce... ale ja dnes ani nemusím.... iba si z domu zavolám dokimu, že ako sú na tom tie výsledky z glykémie... :astonished: Dúfam, že u nemá dovolenku :rolling_eyes:
Chcela som ísť fotiť, ale presunuli sme to na budúci týždeň... :slight_smile: Chcem ísť ráno o 5-tej z domu.. vtedy je ták krásne nebo.... ale to pôjdeme v sobotu, aby som sa na ďalší deň vyspala... zajtra vstávam.. mi nechcelo aj dnes...
25. máj 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne sa nic nechce, ja zase zakotvim pred bazenom na slniecku, mozno ma aj chyti dneska hehe :grinning:
25. máj 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok