• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
Mno, zatvaraju sa mi oci, asi to tu dnes balim, tak dobru noc :slight_smile:
28. feb 2010 o 00:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja tlacim cestoviny a tebe pekne sny :slight_smile: tam v saci su viaceri mily,aj ten linkesch zevraj je az strasne mily a ja takeho potrebujem :slight_smile:
28. feb 2010 o 00:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: vyuzivam prestavku v hokeji....no drzime palce, som nervna trosku :slight_smile:
Vavi velmi pekne foto, fakt. Si pekna mamina :wink:
28. feb 2010 o 05:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bubli - vidím, že je nás viac :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2010 o 06:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No...asi nas bolo viac, ale zial :frowning2: :frowning2: :frowning2: nevyslo to...
28. feb 2010 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
bre ranko :slight_smile: chrenova natierka + zeleninka v brusku, z kavicky odbuda... a Teo zas malo kope, som z toho paradne nervozna, hucim, skacem, klopkam mu na domcek :unamused: celu noc som ho necitila, ani rano po prebudeni, az teraz pri ranajkach, lenivec jeden! :sunglasses:
28. feb 2010 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
monik, vypatrala som ta :grinning: ze si vcera testla :unamused: a dnes nemerala :unamused: drzim palce na zajtra, i ked po tom vcerajsom teste sa zial treba pripravit aj na negativny vysledok :pensive:

bubli, jak sa ma partak z fotky z pasu? stale cakam, ze sa roztopi a on nic. ale dobre bude sa pozrat na tvoju foto ked bude 32 stupnov :wink:
28. feb 2010 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko :grinning: :grinning: :grinning:

zakusky z oslavy + cajik v brusku :grinning: :grinning: jooj dobre bolo vcera na oslave.... :sunglasses: :sunglasses:

vecer sme si pozreli 2012 - ale musim priznat ze ma to sklamalo... :sweat_smile: asi som od toho ocakavala viac a dokonca som aj asi pol hodinu ak nie viac prespala :grinning: :grinning: ako - uznavam efekty bombove ale mne tam straaaaasne vadilo to typicky americke - ako idu v aute a vsetko sa za nimi rozpada a vsade padaju ulomky budov iba na ich auto nic a vsade kam potrebuju sa dostanu :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2010 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ráno :slight_smile:

shaari, už sa teším, ako budeš spomínať na to, aký bol Teo v brušku pokojný, keď bude loziť a skúmať všetko okolo :grinning:
U vás je ešte stále sneh? U nás už vlastne všetok zliezol. Sem-tam nejaká zabudnutá špinavá šmuha. Za to je dosť blata, hlavne v prírode :grinning:
Takže som dnes na káve s tebou? :grinning: :grinning:
28. feb 2010 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: ahoj, nellie,
ďalšia, čo si pospala pri tom "dobrom" filme? :grinning: :grinning:
28. feb 2010 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj siou :sunglasses: :grinning:
no ja som v tomto strasna.. vacsinou zaspim ked je v izbe zhasnute a tak pozerame telku ale vcera bolo zasvietene a ja som aj tak zadrichmala.. :sweat_smile:

a ani hokej som zasa nepozerala - nevladala som drzat otvotene oci.. :grinning: :grinning: sem tam som vo sne pocula ako MM tlmene zkrikol ze gool ale v konecnom dôsledku som aj rada ze som to nevidela... :sweat_smile:
28. feb 2010 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lebo shaarka včera písala niečo podobné... :grinning:
28. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
hroza, ten film, ako nejaky brak spred desiatich rokov :unamused:
este sme kukli G-force :slight_smile: mile.
no a konecne sme v KE pripojeni cez antik (kosicanky vedia), takze rychlost fantasticka a takmer neobmedzene moznosti stahovat vsetko od vymyslu sveta.
teraz cakam na film Zoufalci, milujem ten cesky humor, hoci aj pointa chyba :slight_smile:

siou, tak si pripijeme, nie? :sunglasses: u nas su este kopky snehu, ale len take male, vsade blato a spina, vyzera to hrozne. dnes bol s jelou rano MM a ze natrafil na nejaku hravu fenu (konecne) a ze jellu aj pustil, sa nahanali a potom doslo dalsich 6 psov :grinning: som bola pysna na MM, ze jellu pustil, lebo on sa inak o nu dost boji a istejsi si je, ked je bez voditka a dozerame na nu dvaja (to aj ja inak)

nellie, ake zakusky? aspon porozpravaj, co si nedam. :grinning:
28. feb 2010 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaari ja už mám skoro dopité :grinning:

nellie, tak aké zákusky? :grinning: (si nedáme) :grinning: :grinning:
28. feb 2010 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaar ani tebe sa 2012 nepacil??? no cakala som ovela ovela viac ked to bolo take propagovane :rolling_eyes:

joooj tu rychlost pri stahovani vam zavidim.. nam to sice ide slusne ale brala by som este vyssiu rychlost, kedze ja s MM tiez v kuse daco stahujeme.. :grinning: :grinning: aj teraz stahujem nejaky film s nazvom O smyslu zivota.. :sunglasses:

no a tie zakusočky.. - na ranajky som mala take penove pusinky co sa robia z bielkov plnene tym super horkym kremom a grilažky.. moja tetka ich robi genialne... do karamelu dava aj burizony aj zele cukriky a tie zele su roztavene v tom karameli, no uzasne... a este nam nabalili kusisko torty a nejake tie puncove a tribit rez :sunglasses:
dnes mam o prisun cukru postarane.. :grinning: :grinning:

siou a vcera som na teba myslela pri konzumacii lokšov - boli geniaaaaalne....a dokonca som sa ukecala a dala som si kusok hucacich prs a bolo to celkom jedle :grinning: :grinning: ale tie lokse, to bola jedna basen... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. feb 2010 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ranko :slight_smile:

Pridavam sa s kavou do klubu :slight_smile: u mna bola reska v majoneze a ceralne pecivo, ku kavicke este neviem co is dam, ale sladkeho mame sost, uz si len vybrat :sweat_smile:

Shaarka, bud rada ze Teo je kludne babatko, ja sa len obavam ze ak moja Vanda bude toto vystrajat mimo matercnice, co vystraja teraz, tak sa mam na co tesit :grinning: :grinning:
28. feb 2010 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj vavi :slight_smile:

pozrela som tvoje bruchate fotos a kočica si tam riadna.. :wink: mas super uuuuuces, som tu slintala nad nim.. :grinning:

siou teba som sa chcela spytat - si sa tusim chystala pozerat ten serial californication - je to pozeratelne?
28. feb 2010 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nellie... lokše :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ahoj,vavi :slight_smile: som čítala, že si natrafila na nejakú nechutne drahú formu :unamused: veď pozri ešte niekde inde.
28. feb 2010 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem dievcata za pochvalu, ale tak bol dobry fotograf, jednoznacne :wink:

Ja som svojho casu pozerala Lost, som nenormalne bola namotana na to, aj 24 hours, ale teraz uz nic, nemam nic take na co by som sa tesila 1-2x do tyzdna :sweat_smile: hej aj kliniku Grace som pozeravala, ale potom to slo na viacerych programoch a zacalo sa to tam moc zamotavat, som stratila prehlad a uz to bolo o nicom :unamused:
28. feb 2010 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siou hej hej, som bola nastelovana ze si kupim aj na muffinky aj na babovku, ale nech idu do zadnice s takymi cenami, pojdem pozriet inam,......
28. feb 2010 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vavi ja som tiez bola tak namotana na Lost a aj na prvu seriu Prison break ale dalsie serie som uz nepozerala... kliniku grace pozeram doteraz to je vlastne jediny serial na ktory sa tesim a este Zufale manzelky... a milujem serial Big bang theory ten si stahujem s titulkami a namotala som aj na novy melrose place.. aspon si cibrim anglictinu pri titulkačoch :grinning: :grinning:
28. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vavi, to boli silikónové formy? Takú by som chcela aj ja, novú na bábovku a ešte aj na mafiny.
a fakt, pekné fotky, som zabudla :dizzy_face: :dizzy_face: .

nellie, californication sa dá, ale teda mňa na tom fascinuje najmä ten nekonečný hedonizmus a povrchnosť, stále dumám, kam sú až schopní zájsť. Dosť cynický humor, ten sa dá... :sunglasses: :grinning: žiaden slaďák :grinning: .
24 hodín sme chvíľu pozerali aj my :wink:
28. feb 2010 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siou no to neviem ake boli tie formy :slight_smile: pri cene, ktoru som zbadala, som prestala patrat po tom, z coho je :grinning:

Co mate dnes v plane? Ja teda - kedze vcera som bola lenivec nenormalny - aspon pustim pracku a drahy uz vybral kost na poloievku aj kuracie cecky, tak si nieco ukuchtime.... A trebalo by zehlit - herec uz nema kosele v skrini
:rolling_eyes:
28. feb 2010 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vavi, ani mi nehovor o žehlení, ja to odkladám už dva týždne :rolling_eyes:.

Chystám sa dnes celý deň pracovať, asi nepôjdem ani von :frowning2: , chlapci si budú musieť vystačiť sami.

Obed bude rýchlovka - už som naložila morčacie prsia do majči, spravím k ním provensálske zemiaky a zeleninovú polievku (mrazenú, s krúpami :grinning: ).
28. feb 2010 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute, ja pijem caj, mozem sa pridat? :slight_smile:
Shaari moj kamos sa roztopi hned, ako si najdem cas hladat nejaku photos od mooora :grinning: alebo zeby jarnu? Ako som nim privolavala sneh, zacnem privolavat slniecko :slight_smile:
28. feb 2010 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ja uz tiez cajikujem - poznate lyziarsky caj? nema nic s rumom, ale je obycajny cierny, s citronom a cukrom. mnam. ja ho pijem ako jedlo, smad teda neuhasi :slight_smile:
idem upratovat knizky, robi to dobre na psychiku :grinning:

uuuuuuuuuuuuzasna reklama na sackovu polievku nejaku neviem aku, ta melodicka pesnicka, co si ju piskam a spievam potom este pol dna :angry: zite s hcutou! ako by povedal MM: zite s chujou :grinning:
28. feb 2010 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bubli, dík za to info k pekárni :wink: Ja som to hovorila, ale m. tvrdil, že sa určite nedá vstupovať do procesu, keď už to pracuje :grinning:
28. feb 2010 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja tiez lubim taky caj, ale len, ked ho niekto spravi..nie ja... :slight_smile: hlavne, ked sme na chate, kde robi kamosova mama, ona ho ma vzdy vela navareneho, tak len ten pijem!
28. feb 2010 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja lubim caje, teraz mam navareny sipkovo-bazovy :slight_smile:
28. feb 2010 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja este lubim od Mistral medovka, mata, malina :dizzy_face:
28. feb 2010 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok