• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
nellie ánoooo :astonished: :grinning: len ja som majču robila zo sójovky a byliniek a zemiaky som piekla s provensálskymi bylinkami. Ale zaujímavá majča :slight_smile: dobrá? :grinning:
tak pekné popoludnie :wink: :slight_smile:
28. feb 2010 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nellie bola moc prezreta tak bola az hnusnaa ale inak ju mam rada :slight_smile:
jooj prave sme sa napapali a sme jak take prasiatka noo kava to by bolo dobre po obediku ale chcelo by to este nejaky zakusok alebo nieco sladkee asi si behnem do cukrarne :grinning:
28. feb 2010 o 14:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siou no snazim sa jest veci ktore obsahuju vela vlakniny, je pravda ze sladkosti tam nepatria :slight_smile: ale aj tak som urobila velke zmeny odkedy som tehotna.. No nic, nejako vydrzime, uz to nepotrva dlho :grinning:

Inak niva - mne sa uz tiez stalo, ze ak to nebola naozajstna niva, ale nejaka lacna napodobenina - co predpokladam v restike nie je az taka rarita, ze sa setri na vstupoch, tak potom ta pachut tam fakt ostavala...

Ja som sa asi 2x v poslednej dobe nechala nejakou akciou zlanarit na akoze nivu a veruze to malo od nivy daleko :confounded:

My papame akurat vyvar z hovadzej kosti so zeleninou - joj herec vie furt taku vybornu spravit :slight_smile: a uz mam nakorenene kurkove cecky na rezne :slight_smile:
28. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
..jeeeej Vavi ake ste s Vanduskou krasne na tych fotkach :dizzy_face:
..vidim, ze uz ste vsetky pomaly po obede..my sme len po vydatnych ranajkach...mali sme bryndzovy pomazanku so zeleninou a bylinkovy cajik..dobre bolo
..obed mame uvareny, ale v tomto pri[ade to bude skor vecera :grinning:
28. feb 2010 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Slni dik :slight_smile:

No moj sa na poslednu chvilu rozhodol, ze ide na futbal, takze neviem pre koho robim tie rezne :rolling_eyes: zemiaky sa predvaraju, potom sup do truby s nimi a rezne asi len obalim a vyprazim vecer....

No nic, idem zehlit :rolling_eyes:
28. feb 2010 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ja kafu nepijem ani caj co tu vlastne robim? :sweat_smile: jaaaj kapustu mam rada tak aspon tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

mna teraz v tehotenstve vobec nebavia filmy :rolling_eyes: nechapam,takze teraz pocuvam hudbu,spievam si,drobec tancuje,skusam mu vyklopkavat podla hudby na brusko,taka sranda ze reaguje :dizzy_face:
28. feb 2010 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaarka,vidis, takze na tea zabera jedlo,tak uz ti chyba aby si sa napchavala aj po nociach :grinning:
28. feb 2010 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jeej cau pipi, nejak skoro dnes :wink:
28. feb 2010 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vave,dnes som sa zobudila o pol hodinu skor ako vcera :grinning: :grinning:
nezehli,nekaz si nedelu :sweat_smile:
28. feb 2010 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby co budete robi???
mna nejak nic nebavi ani tv normalne som nastvana na seba ze mam takuto naladu
a este mam straasnu chut na sladke jaaaj ale kam teraz??vsetko je iste zavrete to by chcelo nejaku donasku zakuskov az domov :grinning:
28. feb 2010 o 15:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pipi no nekce sa mi, ale pred chvilou som vyvesila plnu pracku, tak musim, lebo ked sa tato kopa na zehlenie spoji s tou, co sa estelen susi, tak z toho bude gerlachovsky stit :grinning:
28. feb 2010 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaaj vavi,este ze ja mam chlopa co ma iba dve kosele,svadobnu a svadobnu :grinning:
a uz ked hovoris,idem poskladat aspon pradlo zo susica :slight_smile:
28. feb 2010 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vavi, také niečo robím už niekoľkú pračkunpo sebe a výsledok je presne v takej výške, ako píšeš :grinning: .

čau pipi :wink:

nathali a nemôžeš si niečo rýchle zbúchať z domácich zdrojov? :wink:
28. feb 2010 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo to som spravila minule chyba mi muka inak vsetko mam ale neva asi sa pojdem prejst do billi pre cokoladu :grinning:
jeej aj ja by som mohla zehlit nastastie nemam toho vela pretoze priatel ma len tricka a dve kosele :slight_smile:
28. feb 2010 o 15:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cau sioux :slight_smile: ,a co mas dnes za robotu ze ani na prechadzku nestihas??
28. feb 2010 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
hanbim sa, ale ja ked mam neprekonatelnu chut na sladke (a doma nic, ani len hrozienka), spojenu s neprekonatelnou lenivostou, tak si proste dam 2-3 lyzicky cukru, len tak, necham rozpustit a hotovo. chut je zazehnana, kolaps odvrateny a ja mozem pokracovat v zacatej cinnosti :grinning: :sweat_smile:

pipi, ani moj nenosi kosele, ale zacala som mu zehlit tricka (ach, ta pracnost, ze?), aby ho v robote neohovarali :grinning:

myslim, ze sa hodim do vane, ale najprv si pojdem zohnat penu do kupela :angry: minule v dm nic podla mojej chuti nemali, ani v potravinach, tak idem skusit dalsi obchod.

aj by som vam odfotila ako kraaasne som vytriedila knizky a rozne ine potrebnosti velkosti A4 a ako kraaaasne a systematicky som ich ulozila. sice vsetko budem hladat minimalne 2 roky, ale nevadi. teraz si myslim, ze viem, co kde najdem, hehe :grinning: :sunglasses:
siou, pivnicu mame super, strop zatepleny (kvoli byvajucim na prizemi), normalne dvere a knizky som poukladala do igelitiek. asi je to naprd, ale inak sa nedalo. aspon budeme nuteni zbuchat nejaku kniznicu co najskor. len tie peniaze...

ikea ma jednu taku, co by som brala ihned -
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/S79837964
uuuuu, presne taka, aku potrebujeme
28. feb 2010 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi stále píšem prácu, resp. nie je to len o písaní, ale aj priebežnom dočítavaní a usporadúvaní myšlienok. Sa s tým serinkám akoby mi za to platili :grinning: :grinning:
28. feb 2010 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
inak MM sa mi tak hanblivo, ale predsa, pochvalil, ze ako bol s jellu von, tak sa dve mlade kocky s nim zoznamili, tiez s nejakym psom... ze sa ho vselico vypytovali a chichotali :grinning: :angry: hm hm hm ................. :grinning: :grinning: samozrejme im nepovedal, ze je zenaty a bude otcom, ved take intimnosti sa nehovoria, nie? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
siou, daj precitat :sunglasses:
28. feb 2010 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaari, tak to tam chvíľu vydržia, kým vymyslíte nejakú knižnicu :slight_smile: ešte si tie čo vošli mohla skatalogizovať, ale to by ti nesedli veľkosti :grinning:
shaar, nabudúce sa mu ty zdôver, ako ti nejaký veľmi sympatický mladý muž (veľmi mladý muž) galantne pomohol napr. pri nastupovaní do autobusu :grinning: :grinning: .
28. feb 2010 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
siou, aj tak by mi neuveril :angry: ale tak co, nech sa dobija... este posrandoval, ze "ved co, jedna taka rychlovka v brane, o ktorej sa nedozvies a kezdy bude spokojny..." usmiala som sa, ze jasneeeeeeee a kym som stihla nieco povedat, tak hned prisiel a liskal sa, akoze ospravedlnenie za skvely vtip :grinning: :grinning: :grinning:

idem do obchodu
28. feb 2010 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
inak trafila si - chcela som podla zanru, potom podla farby a nakoniec som skoncila pri velkosti :grinning:
28. feb 2010 o 16:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to prvé ešte je katalogizovanie, ale podľa farby už nie :grinning:
28. feb 2010 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, takze pracka aj mycka ficia a ja uz aj po poobednajsom spanku :wink:
dnes sme tu mali ocina, bol nam vrtat zavesy. jeden do satnika a druhy do kupelky...
varila som hovadziu polievku a k masku z nej bola paradajkova omajda a drahy chcel zemiaky, ale mame aj knedlu. na to, ze som to robila prvykrat (tu omajdu), sa mi celkom podarila.
a piekla som siouxien pernik a ma uspech :wink:
a inak mam presne taku naladu ako nathali... ze sa jej nic nechce a je lenoska...
snad sa este k mamine na chvilu vyvencime a potom len doma posedime, pozrieme telku a hor sa do noveho tyzdna!
28. feb 2010 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..citam, ze vsetci poctivo ficia...peru, varia...len mnesa nic nechce..mala by som povypisovat nejake tlaciva...aaacah joj
..ale aspon nieco citam..
28. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
cau chrob, ved mas toho za sebou dost, takze oddychuj, naber sily do noveho tyzdna :dizzy_face:

obchod sa nekonal, cina bola skor :grinning:

nepozerate nahodou teraz discovery? zaujimaveeeee :sunglasses:
28. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chrobulka asi aj ja pojdem von troska prevetrat hlavu a zlepsit naladu :slight_smile:
pre to sladke som nakoniec nebola dala som si s dzemu ale to bol domaci a straaasne sladky dzem takze dve lyzicky mi uuplne stacili :grinning:
28. feb 2010 o 16:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaar, dakujem za pochvalu :wink:
a vlastne mas pravdu. este vyvesat a nachystat si veci na zajtra do prace.
a o seba sa postarat a trochu sa "pomojkat" - vlase, nechte, maske (podla vzoru fuze, kekse, klobase... )
28. feb 2010 o 16:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nat, prstikom z pohara? :grinning: :grinning:
autor
a trenke!
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok