• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
:grinning:
ahoj, anax:

tehule sa prehupli už všetky nad tretiu desiatku, shaar má doma maróda, pipi nové handričky, vav sa chce pustiť do maľovania celého bytu :grinning:. Bublinke prvé iui, žiaľ, nevyšlo, ale teší sa na ďalšie :dizzy_face: . Bibi bola zase na minidovolenke a vrátila sa spokojná a oddýchnutá, chrob mala trocha tichšiu domácnosť, flamengu trápi zub, slniečko je veselá ako vždy :wink: Džou tu pár dní nebola...
2. mar 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..Vavi, momentalne sme pred ovulaciou :slight_smile: snad aj dorazi xixi
..nemas rada bryndzove halusky? ja ich milujem
..Anax tak na zreferovanie si netrufam...traba vylakat Siou :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
..snad sa to podarilo :grinning:
2. mar 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..uuuups neskoro :wink: vylakala sa sama :grinning:
2. mar 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nehovorím, celé(á) slniečko :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem na teba je vzdy spolah:slight_smile:))
som rada ze nic zasadnejsie som teda neprepasla, sice ma mrzi bubli, ale verim ze to zvlada dobre a bude este lepsie a viac radosti onedlho :wink:

ja za seba zreferujem len tolko, ze dotahujem posledny tyzden marodky a tak ani nemam nic nove coby stalo za res sa pochvalit..
a už je dobre? A vychádzky máš? :slight_smile:
..ved to cela ja :grinning: :grinning: :grinning:
..juj prepisujem nejake papiere pre mm..hroza..ale dobra sprava uz coskoro koncim..potom budem musiet este prepocitavat..no uvidime :grinning:
..este som sa k sporaku nedostala, ale manzo pride neskor a mne zatial stacia vlocky..kto nepracuje nech neje :sunglasses:
2. mar 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou nemam, kedze som este okrem ineho nachytala aj nadchu od manzela, a este ju rozchadzam tak som sa na vychadzky napokon vykaslala...prejdem sa vzdy na rehabilitaciu a spat a som rada ked som dnu a netesu mi sople...

slni tymi papiermi si mi pripomenula ze musim zohnat tlacivo na danove a urobit manzelovi :pensive:
2. mar 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne už sa daňové tiež robí :grinning: .
Anax, vlastne áno, len som myslela, že si si predsa len vybavila, ale už sa ti to asi na posledný týždeň a popri končiacej nádche neoplatilo, že? A už sa aj tešíš do práce?
2. mar 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou aj ano len mi bude luto za tym svelym rannym vylihovanim :slight_smile:)) vstavanie o pol siestej rano ma ani za macik nelaka :rolling_eyes:
2. mar 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíí, to je skoro... Kvôli cestovaniu?
2. mar 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni ja luuubim bryndzaky, len nemam zemiaky :wink: priam ich milujem, ak sa dnes nedokopem k tym pagacikom, tak zajtra skocim kupit zemiaky a spravim halusky.....

Cau anax - no ale toto, cele dni je to doma a neukaze sa, katastrofa :grinning:

Joj ja uz mam tlacivo na danove doma mesiac, este som sa k tomu nedostala :grinning: ale uz musim, lebo o par dni tam zacnu byt šory :slight_smile:
2. mar 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou aj koli cestovaniu ale hlavne koli sprostej pracovnej dobre, proste o pol osmej zaciname...jak za komacov...ziadna pohybliva pracovna doba nic...na moju pracovnu dobu sa stazujem ale furt a prd z toho takze tak :confounded:

vav, tak ti poviem, uz ma ani netaha k pc si sadnut, mam teraz knihu tak citam tu alebo relaxujem v kuchyni a pod. :wink:
2. mar 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..aha, tak tam je pes zakopany..nemas zemiaky
..no ja som dopisala, hajde varit a potom prepocitavat...mozno v tomto pokrocilejsom veku zistim, ze mam dyskalkuliu a nebudem musiet ratat :grinning: :grinning: :grinning:
..Anax skore vstavanie veru nezavidim..nenavidim ho, aj ja som urcitu dobu musela velmi skoro vstavat, ale ta doba je nenavratne prec a snad sa uz nikdy nevrati..teda kvoli dietatu sa obetujem :wink: xixi
2. mar 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, to kde máte ešte takú pracovnú dobu? :confused: Veď aj v štátnej správe a pod. už väčšinou existujú na flexibilnej. :unamused:
čítaš, čítaš? to je super! :slight_smile: :dizzy_face:
2. mar 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni ja mám podozrenie na disgrafiu :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou skoda resi na tu temu...ako vidis su este aj v ba take utvary statnej spravy kde takto fungujeme....

citam, o mafii :grinning:
2. mar 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie náhodou Gomorru? :confused: či o slovenskej mafii? :grinning:
2. mar 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie, vola sa to bella mafia, je to taka kvazi beletria o sicilskej mafii
2. mar 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, Gomorra je o neapolskej. :grinning: Chystám sa na tú knihu už pekne dlho, lebo film bol dobrý.
2. mar 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si stojim za dYskalkuliou..aj ked dIsgrafia ma postihuje obcas tiez :grinning:
..ale myslim, ze to je dvojtvar..boze ked mi vsetko poslovencujeme..nech zije Jazykovedny ustav :wink: xixi
2. mar 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou o takej knihe som nepocula, ale mozno zozeniem ked docitam tuto, aj ked s bliziacou sa jarou a letom, na knihy nebudem mat vobec cas a naladu bo planujem kopec inych aktivit:slight_smile:))
2. mar 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slni si ma navnadila, dakujem ti :slight_smile: idem vyplnit danove :slight_smile:

A herec siel kupit zemaaky :grinning: ale kedze potom ide na futbal, tak najskor okolo poldesiatej sa dostanu do kuchyne :wink: ked budem mat chut, tak spravim halusky a zajtra ich uz len zmiesam s bryndzou :wink:
2. mar 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neni zac Vave :wink: aj nabuduce xixi
2. mar 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni, nie je :grinning: je to dysgrafia :wink: :grinning:
2. mar 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax ja som tusim videla film bella mafia, to je o tom ako zenske sa tam mstia za smrt chlapov, nie? :sweat_smile:

Siou tak knizka co spominas je vraj super :wink: ja som osobne necitala, ale pocula som ze je velmi dobre napisana...

Od Evity Urbanikovej ste citali Vsetko alebo nic a Stalo sa mi vsetko?
2. mar 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ale nasla som aj s I..ale moje vedomosti obsahuju len info o Y
..ale ani by som sa necudovala, ved vedci v Jazykovednom ustave nieco robit musia :wink: :grinning: :grinning:
..a na teba Siou si budem musiet davat vacsi pozor... :grinning: :grinning: :grinning: mozno tajny spion zo SAV a potom robis statistiky xixi
2. mar 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja už som zajtra objednaná.... idem tam hneď ráno na pol ôsmu, nech to mám čím skôr za sebou, lebo sa bojím ako čert kríža :cry: ... ale fakt sa to nedá vydržať, bolí ma už celá pravá strana :angry: :angry: :angry:
2. mar 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, fúúú to je kvalitatívny skok od Gomorry k "Evite" :grinning: :grinning: :grinning: Také nečítam :wink:.

Ja som Gomorru iba videla, ale predpokladám, že kniha je (ako inak) určite lepšia. Film sa mi ale teda veľmi páčil, nie je to žiadna selanka...

slni, tie s I napísali takí ako ja. kukaj na to?
http://slovniky.juls.savba.sk/?w=dysgrafia&c=7519&d=psp

:grinning:
2. mar 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moj privarok sa nestretol s pochopenim, a tak som sa snazila! :confounded: ano, presolila som ho, ale MM ma divnu naladu, takze som vyronila par slz (ach, to tehotenstvo) a poprosila ho, aby minimalne mesiac varil, ze uz ma presla vsetka chut. aj tak mam posledne tyzdne chut len na:
vineu, colu, zmrzku, sirupy, jogurty, rozne umele dezerty z prasku (vacsinou vsetko jahodove), sladke nezdrave zuvacky, cukriky, keksy, sladke pecivo od vymyslu sveta... je to a porazenie, asi sa snazim dobehnut to, co som za posledne roky zameskala :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

fuj, danove, to jak viete? :rolling_eyes:

a hovori vam nieco Naháč od Davida Sedarisa? fantasticka a megavtipna vec :wink: oddychovka :grinning:
2. mar 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok