• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
júj, flam, tak sa drž, dúfam, že ti rýchlo pomôžu :frowning2:.

idem emigrovať... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry:
http://spravy.pravda.sk/ziaci-budu-spievat-hymnu-v-pondelok-db1-/sk_domace.asp?c=A100302_172046_sk_domace_p12
2. mar 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..nezartuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
..snad sa to coskoro zmeni..ci som naivna :frowning2:
..ono by to aj bolo vtipne keby sa to netykalo nasej krajiny...shit
2. mar 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prebohaaaaaaaaa :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
to fakt? to nie je zart? sa vraciame spat? milovymi krokmi???
:pensive:
tak som tu
saarka, no ako kedy. najviac mam 28 dnovy cyklus, ale uz som mala aj 26 a dokonca aj 34 dnovy. tak testujem od 10dna :unamused:
budem odbehovat- idem uvarit karfiol, nove zemiaciky a salatik, milujem to, je to take jarne.
ja som si tiež myslela, že to je nejaký blbý fór :unamused:
2. mar 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale komentare su vtipne :grinning:
2. mar 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej bella mafia je o tom ze sa zenske zacnu mstit za smrt muzov, ale tak daleko som este nedocitala...

mimochodom s tou hymnou to je tak, ze kam emigrujes? do usa? kde to mas v podstate rovnake? :sweat_smile:

inak ja som mala teraz sakra kratky cyklus iba 26 dnovy ale pripisujem to zajedno antibiotikam a za druhe ostatnym liekom co som brala koli chrbatu...
2. mar 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, usa som naozaj nemyslela :rolling_eyes: :grinning:
2. mar 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja uz zial pracujem v statnej sprave, tak mi normalne bolo luto, ze som neskladala slub, ci co to. co by spravili, keby nie? kto to bude kontrolovat? a nebude to nahodou len proforma podpis nejakeho tlaciva? co sa bude archivovat, hehehe :grinning:

a co ak by som ODMIETLA zlozit slub vernosti statu? a to viem na 100%, ze by som odmietla taku kok....u :angry:
2. mar 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou :grinning: :grinning:

boli ste sa uz niektora pozriet na beta verzii konika?
2. mar 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka takémuto podlému štátu by som vernosť nezložila ani ja :angry:
2. mar 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak v usa je to tiez fakt o drzku, ale aj tak sa mi to zda normalnejsie a take... hm, vlasteneckejsie? (ak existuje druhy stupen od tohto slova :grinning:) ako u nas. zial zo slovenska mam dlhodobo silny pocit, ze sme len k niecomu takemu donuteni. ze to nejde z nas. pokial teda nemyslime na slotov moc, ten bol isto z neho. :pensive:
2. mar 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, ja som bola. :wink:
2. mar 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, mne sa ta beta verzia, ani teda modra strecha nepaci.
urcite je to sila zvyku, ale nezda sa mi to ani o kusok lepsie... :unamused: tie veci, co pisali uzivatelky uz dlhe mesiace ako napady, sa nezrealizovali, a tak ostala len nejaka "vynovena" verzia bez zapracovania navrhov uzivatelov :rolling_eyes:

inak MM podotkol, ze je zvedavy, aka spina sa popri tom humbuku okolo vernosti statu premlela tak, ze sme si to my, obycajni ludkovia ani nevsimli. (napr. zvysenie platov, alebo nejaka podlost)
2. mar 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe, anax - otazka, siou - odpoved. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, čo všetko v tej novej verzii podľa teba chýba?
2. mar 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
? :astonished:
2. mar 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo moja? anča, anča? :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou mne sa tam nepáči nič :astonished: :zipper_mouth:
2. mar 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďalšia anča? :grinning: :grinning:

flami, nepáči ako z hľadiska vizuálneho alebo nepáči ako používateľovi?
2. mar 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda clanok ma rozosmial :grinning: tu hymnu v ramci parlamentu som registrovala, ale skoly a statnych zamestnancov - kokso to uz je ina kava.... No fakt.....

A najhorsie na tom je viete co? Ze podla prieskumov sa politicka situacia velmi nezmeni ani po tohtorocnych volbach a "kvazisocialna" politika nasich najvyssich bude pokracovat :confounded: ja by som asi uzakonila aj maximalny vek, kedy sa moze ist volit, nielen minimalny :grinning:

Siou nechcela som porovnavat ten zaner knih, len ma to tak napadlo, Urbanikovej knizky som dostala do daru, tak som to precitala, pytala som sa len na nazor :wink:
2. mar 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazila som sa tam pozvat vsetky co sme dnes tu ale zuzku mi pisalo ze neexisujes, tak ta nemohlopridat :sweat_smile:
2. mar 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, vavi, len mi to prišlo v tom kontexte vtipné :dizzy_face:
2. mar 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cítim sa zľahka schizofrenicky :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou a asi v tom dnes nebudes sama:slight_smile:))
..Vavi suhlasim s tym max vekom k volbam, niektorym ludom by mali odobrat pravo volit, lebo su nejsvojpravny
..vrrrrrrrrrrrrrrrr jeden z aspektov preco sa skoro nevratime na rodnu hrudu, ale je mi z toho smutno, lebo to tam mam velmi rada :angry:
..a so ''socialnym statom'' hm...tak toto co je na SVK ma od socialneho statu na hony daleko a 40% Slovakov im to zerie..aaaach jo
siou zdá sa mi to neprehľadné, rozťahané, som sa tam dnes peknú chvíľu "motala" kým som sa dopracovala k veciam, ktoré tu hravo zvládam :sweat_smile: a nedá sa poslať IP kliknutím na "šípku" pri mene v diskusii :astonished: .... ale páči sa mi, že namiesto "ružovej pani" je tam celkom pekná "kočka" teraz, keď nemáte fotku :grinning:
2. mar 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flami je to úplne iný "redakčný systém", myslím tým softvér, mal by byť ale užívateľsky príjemnejší. Asi je to aj vec zvyku, na druhej strane by určite po testovacích kolách mali zohľadniť (opodstatnené) požiadavky použivateľov a prispôsobiť, vylepšiť, čo bude treba.
2. mar 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak napriklad:
fotografie do prispevkov sa mi zdaju absolutne nevhodne (neprehladne, zbytocne). linky mi pridu viac na urovni.
popis okolo uzivatela bol doteraz podla mna postacujuci, teraz je tam dost vela kecov, a aj to ne presnych.
komentare? naco? chceme sa opicit po FB alebo pokeci? alebo MMB? skoda. triedenie bazaru (podla velkosti a pod.) - sice pracne, ale mohlo to uz v novej verzii byt. skoda.
vytvaranie skupin, sukromnych skupin... to su take detske veci.
doteraz to bolo viac odborne, teraz sa ideme hrajkat, ze? :pensive:

dobre veci:
pridavanie fotografii bez obmedzenia (i ked velkostne obmedzenie mohlo kludne ostat), presuvanie fotografii (poradia) - super.
triedenie fotoblogov.

a uz neviem :sweat_smile:
2. mar 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok