• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
ahojte zienky,
tak pipi k tym kocikom: kamoska kupila teutoniu, cakala na nu 3 mesiace, pouziva kocik 3 mesiac a vravi, ze uz by si ho nekupila, ze sa s nim tazko chodi- tie mensie koliecka stale rotuju ci co . pozerala si jane? tohorocne? nadherne farby!

flam preco? chces zviest? :grinning:
3. mar 2010 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute....ja dnes len na chvilu, mam vela prace :unamused:

Vavi, Flam, krasne sny :grinning:

Viete co sa snivalo mne? Tiez o dietati, ze som mala dieta, chlapca a nemohla som ho kojit, tak mi ho kojila svagrina (ma maleho 10 mesacneho syna) :grinning: A furt mi ho brala, akoze ona ho musi mat pri sebe, ked ho koji a mna to neskutocne stvalo :grinning: Som sa bala, ze mi ho zoberie a pritom to bolo moje dieta a ja som sa on chcela starat. A nedavno zase (to asi pre tie nase problemy s otehotnenim) sa mi snivalo, ze mi mamina povedala, ze ved aj ja som sa narodila cez umelko. :grinning:

Inak, dnes som si kupila natierku, smotanovu Monti creme a ked som ju otvorila bola splesnuta :confused: Pritom trvanlivost do 10.marca. Tak poobede im ju idem vratit. :angry:
3. mar 2010 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
flam ja som zatial iba polovodička :grinning: :grinning:
vodicak mam rok... :sweat_smile: a uz som asi 2 mesiace nesedela za volantom.. :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no hej, ten kocik nema velmi dobre kolieska... ale zas na leto staci. skor sa obavam potom jesene a clapkanice.
3. mar 2010 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slni - som nepochopila co mi zavidis, pracu?

flam - ja som prilezitostny vodic - v noci (vecer z mesta) a cez vikendy :sunglasses:

bibi - ta natierka potesi, co?
3. mar 2010 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mad..spravne...pracu :wink: ale nezavidim..prajem..len by som menila
..ja mam vodicak uz dlhoooo, lae momentalne nejazdim..chystame sa vsak na SVk tak zase posoferujem..preco?
3. mar 2010 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slni - hladas pracu?
3. mar 2010 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak baby ja vas povozim :grinning:
milujem soferovanie a mozem ist aj na kraj sveta, denne som za volantom, ja zacinam zabudat, ze mame aj nozicky :grinning:
3. mar 2010 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi - tak to si zlata :grinning:
3. mar 2010 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..no hladam :wink: len je s tym mierny problem
3. mar 2010 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slni dnes to je troska problem najst poriadnu pracu...ale verim, ze coskoro najdes.. :wink:

jooj baby uz tyzden sa chystam zakladat zmluvy bordel tu mam jak v carihrade a len to odsuvam a
odsuvam.. :grinning: :grinning: a cokoladka bola moja tak som nikomu nezjedla.. lebo som ju celu sprasila... :sweat_smile:
mam vycitky, to zasa bude vyrašeny ksicht.. dalsi slepecky roman sa mi vyhodi :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..dik Nellie..snazim sa
..no ja som mala fajn pracu kym som odisla zo SVK...aj mi je obcas smutno, hlavne za perfektnymi kolegovcami :zipper_mouth:
3. mar 2010 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nell :grinning:

No ja som vodicka, si myslim dobra - sak 5 rokov som dochadzala do prace 150 km /tam a spat/ + sluzobky po celej Europe - ale mozno prave preto, ze som tak vela jazdila, sa v tom soferovani moc nevyzivam - z nudze cnost :grinning: ked som odovzdavala auto v praci, ako som sa suplna na PN, tak mi bolo smutno, ale zvykla som si na MHD (akurat moj nizky tlak ee :grinning: ) a je to ulava, nemusiet riesit parkovanie a podobne dristy :slight_smile:

Joj danove som vyplnila, vysiel mi preplatok kua kvoli PN, tak dufam ze sa v tom nebudu moc hrabat :angry:

Mam zemaaaky, idem robit bryndzaaky :grinning: :grinning: kto ich pomoze postruhat? :rolling_eyes:
3. mar 2010 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sa ako bavim na tejto teme... este ze som tu sama sa rehocem nahlas.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=127806&vGroupOffset=0&vOffset=0

mnam bryndzaky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. mar 2010 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nel - :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vav, ja bryndzaky ano, ale do cesta nedavam zemiaky, mne su potom tie halusiciska tazke :confounded:

a nechce niekto zemlovku? babicka nam urobila a je jej koooopec a plus moja porcia- ja to moc nemusim. ale kedze moja milovana dceruska nechala 10 rohlikov vcera kupenych vonku, musi byt zemlovka :grinning:
3. mar 2010 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
booze to je slovosled :unamused:
3. mar 2010 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nell, vyborna tema :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nechcem zviesť :grinning: len sa pýtam, bo by ma zaujímala jedna info :grinning: Máme do auta lekárničku, ale je na nej napísané, že pre "hromadnú dopravu" :grinning: to platí? :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: no asi plati, to jeasi obsah vacsi, nie :grinning: - poosetrujes viac ludi!
ale nie, naozaj to neviem, ja mam novu, lebo ta stara bola po zaruku a pokial viem, musi s tam mat tu karticku, kde je popis ako mas postupovat ci co :sunglasses:
3. mar 2010 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nell, ale som sa zasmiala ako uz davno nie :grinning:
3. mar 2010 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi veď presne tohto názoru som aj ja... že vlastne je tam všetko ako pre osobné auto, len vo väčšom množstve :grinning: čiže by mala platiť :grinning: Je nová, oranžová, je na nej napísané, že je v zhode s neviem akou vyhláškou :grinning: a tá kartička tam je :slight_smile: Len mi to prišlo také smiešne, keď je na nej vycapené, že pre "hromadnú dopravu" :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hehehe to slovko som nepocula hadam 1000 rokov - nell kujem :grinning:

A Shaar lesuje a nic nepise :wink:

Zuzi no tak my tie "falosne halusky" volame ze noky, akoze vajce muka voda..... To nieje ono s bryndzou :grinning:
3. mar 2010 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
pisem, ved ked mam co, tak ja sa nezdrzim :grinning:
sme jedli (z presoleneho privarku som spravila polievku a je to ok, MM sa prezral :grinning: ) a idem s jellou von.
dnes sme mali navstevu, cele doobedu - segra a potom aj ocko :grinning: som sa mu pozdravila, ze ahoj dedo :grinning: ho az myklo, tak sa zlakol :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..my sme tiez dojedli na obed privarok, ja doma a mm v praci :wink:
..Vave..presne k bryndzakom poriadne halusky so zemiakmi..aj ja ich preferujem
..Nellie tak to je ina tema, zrejme si chcel niekto robit zarty
3. mar 2010 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:astonished: aký prívarok? Dala by som si mňam.... milujem prívarky, až mi sliny vyšli :sweat_smile:
3. mar 2010 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
flam, ak to cestna kontrola okomentuje, tak povedz, ze si chcela pre 2 auta a oni to spojili, aby si neplatila za dalsi obal :grinning:

vavik, noky kupujem a je to zemiak. cesto a su take trochu lepkave na povrchu (pelisky, pamatas( mam rada ten film a toto su obyc. halusky a su dobre s bryndzou, kakaom, cukrom, vajickom, kapustou a atd. :grinning: veeeelka dobrota, no ale dnes je zemlovka :grinning: jablkovo-tvarohova

zenulky potrebujem dobru radu: na konecne krasnom fikuse sa na mna skeria vosky :angry: , nemam doma ziaden postrek na vosky a puklice, ak mate dobru radu ako sa toho zbavit, sem s tym. do obchodu sa dostanem az v piatok, tak nech mi tu vetinku nezozeru. mrchy- myslim tie puklice vosky :grinning:
3. mar 2010 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuz poviem, že my máme doma aj MHD, tak to prehadzujeme :grinning:
3. mar 2010 o 16:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
flam :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..Flam ja som robila privarok zo zelenej strukovej fazulky a vydaril sa :wink:
..myslim, ze si to policajti nevsimnu a ked ano a budu mat s tym problem, tak sa ich opytaj aky je medzitym rozdiel..ja by som tieto veci asi neriesila
3. mar 2010 o 16:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok