• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
no čaute :grinning: :grinning:
džoui, ty záhadníčka jedna :grinning: nellie pekne všetko podstatné zrhnula, inak po starom - žrádlo, odutí alebo chorí chlapi, sem-tam nejaké handry, bytové prerábačky, filmy, zase žrádlo a tak dokola :grinning:
Ale samozrejme pomedzi to bábätkovské veci našich čakateliek na pôrod :dizzy_face:
4. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi jasne ze kazdy je iny ale aj tak je to cudne :sweat_smile: po cca 4 rokoch mat takyto dlhy cyklus....
siou no tiez kraaaaaaaaaaaaasne zhrnutie :grinning: :grinning: :grinning:
a inac kto to uz ma ''za par''?
4. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tu dnes zas mame klan nadrzancov... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
uz som bola tolko krat plesknuta po riti ze to ani neratam.. ganim prvu ligu dnes... :rolling_eyes:
ale ze im to mam odpustit lebo doma take stihle nemaju.. :angry: :angry:
4. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou tusim prva dama na holenie je pipi.. :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
4. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi 33, shaarka 32, vavenka 31...
4. mar 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a monky som už zabudla, lebo tu sto rokov nebola :sweat_smile:
4. mar 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda nellie mna by to dobre nasr...lo keby ze ma placaju takto po zadku :angry: :angry: :angry: ja by som mu asi tiez pleskla ale po ksichte :angry:
takze pipi.... a kedy to uz?
4. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Coo? To aj taketo si dovoluju? No, keby to tu spravili mne, tak im asi jednu vratim :grinning: Ale zalezi aj od toho, aky mate vztah...my skor taky formalny.

Joj, dnes som tu dlho...tak ma este caka peknych par hodin za pc. :unamused: Musim nadrabat.

Ahoj Siou, ty pracujes?
4. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej a to aka pekna postupka 33-32-31 a monky je uz tiez hadam okolo 30-tky... či??? :sweat_smile:
tiez uz neviem... :sweat_smile: chodi sem len tak podla smradu :grinning: :grinning:

a este lenoc je tehotna :astonished: :astonished:
4. mar 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: :astonished: lenoč, prepáč :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kym ja napisem tak je to od veci.. :grinning: :grinning: mam aj 10 minut rozpisany prispevok :sweat_smile: :sweat_smile:

Bibi no mame skôr taky neformalnejsi vztah..ale neboj sa ja tak viem zaganit a uz som ich aj papiermi slahla a oni trafeni ze aka som zlata ked sa certim s nim ani tak ani tak.. ale tak v podstate som zvyknuta uz.... :sweat_smile:
4. mar 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, my budeme mat zachvilu ja 8 tt, ty 7 tt a bibi 6 tt... :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, práve varím, doobeda som niečo porobila, potom sme boli vonku a teraz už robím opečený chlebík do demikátu :slight_smile:
4. mar 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou no vies ako zide z oci, zide z mysle... :sweat_smile: maju sem pekne poctivo chodit vsetky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

mnam siou ja som taka hladna... :rolling_eyes: :rolling_eyes:

bubli no bodaj by... :dizzy_face: :dizzy_face:
4. mar 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie a čože si ty nebodaj neobedovala? :confused: :grinning:
4. mar 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este si aj zlata, ked ganis :grinning: Presne chlapi, ze? :wink:

Bubli, ano? :dizzy_face: jeeeeej :dizzy_face: Pride mi to az take neuveritelne, ale ako povies :wink:

Siou, ja budem robit ten demikat cez vikend, tak potom poreferujem, ze aky bol :wink: Uz sa nan tesim. A teraz by som pristala byt doma a spinkat.

Na mna kocky asi prisla jarna unava, ci co. Nikdy som to nemala, ale posledne 4 dni sa mi chce tak strasne spat. Rano neviem vstat do prace, poobede tu vyzivujem a mam chut sa dat do polohy lezmo a vecer zaspim ako zabita ovela skor ako zvycajne :confused:
Siou este teba som tam zabudla dat, takze mas prednost, ty budes mat 9 tt, moze byt? :slight_smile:
4. mar 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, ked chcem pekne pozdravit, tak mi to neprida a ked dam nasrateho smaila, tak hej :angry:

inak ahojte :wink:
4. mar 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Made a ja ze, co taky nastvany prichod :grinning:
Mne tiez nejak blbne kon, aj vam?

A ja prave tlacim detsku vyzivu? :slight_smile: Mnam. Jahodkovu.
4. mar 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi - ako si si mohla vsimnut, mne blbne :grinning: ja mam zeleny caj jazminovy - mnam :dizzy_face:
4. mar 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made, môj človek :grinning: :grinning:

bubli, si zlatá :grinning: :grinning: a čím som si to zaslúžila? Vekom, tým nekonečným čakaním alebo diagnózou? :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou tym, ze som zabudla a bolo mi to luto :grinning:
Inak ja o tebe aj tak moc neviem, tak tieto info som nezneuzila :wink: Aku mas diagnozu, ak to nie je tajne?
4. mar 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli - a na mna si zabudla :astonished:
4. mar 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, tak, len v rámci žehlenia? :grinning: :grinning: no dobre :grinning:

ja v rámci reprodukčných záležitostí vlastne žiadnu, ale m. má ťažku astenozoospermiu, s poškodenými tkanivami semenníkov, zázrak, že niečo ešte vytvoria. a to niečo je väčšinou lemravé, chodí to len do strán a ledva to žije :rolling_eyes: .
4. mar 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou - ja sa hlasim tiez do vyskumu, ma to napadlo, lebo som prave pozberala urodu a posadila :grinning:
4. mar 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Madeline prepac...tak predbiehas Siou, moze byt 10tt??? :grinning:
Jaj Siou tak to som nevedela... :frowning2: ako sa riesi tato diagnoza?
mad, my nie sme označkované, takže tu pôsobíme iba ako křoví :grinning:
bubli, nijako... čakaním na zázrak (haha), ISCI - kde je pravdepodobnosť len o málo vyššia ako ten zázrak a ládovaním sa vitmínov a pod., aby aspoň tých pár kusov vždy prišlo na svet.
4. mar 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, mad, ďalšia záhradníčka? :grinning: :grinning:
Super, ďakujem, veľmi mi pomôžete. Začala som vyrábať online dotazník, tak hádam niekedy budúci týždeň to spustím.
4. mar 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok