• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Siou, aj ja sa hlasim, ak budes potrebovat...:wink: Som na FB.
4. mar 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, dík, dám vedieť :wink:

inak, prosím ťa, o demikáte referuj so spätnou platnosťou, lebo inak zvoním u vás na obed :grinning: . som si dala dva taniere a bude aj tretí, len neskôr :grinning:
4. mar 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli - ved uvidime :wink:
4. mar 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou aky dotaznik? Zase nic neviem :angry:
4. mar 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli - ohladom FB
4. mar 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co ohladom FB? Aj ja som tam... :slight_smile:
4. mar 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, tka aj tebe vopred ďakujem. Dievčence, len tak nad tým dumám, že mám samé ženy, čo asi nebude celkom vývážený stav. :grinning: Ak máte na fb alebo iných sociálnych sieťach (akýchkoľvek) aj polovičky, vedeli by ste mi vybaviť vyplnenie dotazníka aj nimi? Myslím tým, že každý ho vyplní za seba...
4. mar 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou - moj mm to vyplni :wink:
4. mar 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: výborne, veľmi pekne mu vopred ďakujem za ochotu :wink:. Jáj, aby som nezabudla, musia mať do 35 rokov. :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v sobotu bude mat 32, takze v poho sa zmesti do vekoveho obmedzenia :wink:
4. mar 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je dobré, stíha, aj keby čo bolo... :grinning:
budete mať oslavu?
4. mar 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani velmi nie, nepotrpi si na to :wink:
4. mar 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznám :wink: :sunglasses: :grinning:
4. mar 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako ste malo napisali :confused: Ja som este v praci, ale uz chvalabohu odchadzam...huraaaa

Siou, jasne o polievke uz ani slovo :grinning: Moj drahy na FB nie je...ale teda aspon ja som k dispozicii. :wink:
4. mar 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, jasné, aj tak ďakujem (ale pokojne môže byť aj niekde inde - twitter, youtube, myspace, nejaké naše siete a fóra...?).

a šup domov, aj mm práve volal, že už konečne ide a to chcel odísť o 14.30 :rolling_eyes: . Niečo strašne dôležité riešili, akurát v deň, keď ideme večer von :angry: . Nestihne si oddýchnuť. :angry: :angry:
4. mar 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hellou bejbe :slight_smile: :slight_smile: ..od dnes vecer mi naskakuje 34tt :sunglasses:
inac ste ma pobavili ze 10,9,8,7 tt :grinning: to by bolo fajn :dizzy_face: :dizzy_face:

dzou,dufam ze ten druhy test nebude pokazeny :sweat_smile: drzim strasne palce :dizzy_face:

no a co sa tyka farieb,zlta,zelena,oranzova,marhulkova,tieto kombinacie uz nemozem ani vydiet :sweat_smile: aaa lososovu mam linku,sranda bola,ked som si ju davala striekat podla tricka :grinning: na treti krat sa strafili,skoro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aaa fialova podla mna nieje vobec smutna,su strasne vela odtienov,zalezi od vyberu,aj tu som pouzila v interieri a vyzera luxusne :sunglasses:
ja mam spalnu ruzovu,tiez setci hovorili,ze sa v nej nebude dobre spat,manzel je nadmieru spokojny,ja zaspim takmer vsade :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: aa vsetci co ju videli,ze si aj oni tak namaluju :sunglasses:

demikat :dizzy_face:....leniva som :rolling_eyes: albo sa bojim,aby som to nedokakala? :sweat_smile:

soiu,tak moj mm sa nemoze pridat :sweat_smile:
4. mar 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, pekné poludnie ti želám :grinning: a nič si z toho nerob, ani toho môjho nemôžem použiť napriek tomu, že na fb je :grinning:

demikát nedokakáš, ale dokakáš sa z neho. :grinning:
4. mar 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie,aaaa ja by som urcite nesla do 4 farieb,4 odtienou :wink: niekedy je menej viac,co znamena,ze tri steny neutralnej farby(capucino,biela,sivkasta a podobne) a jedna stena dominatna,syta :wink: vyzera to moderne,vzdusne :slight_smile:
ja som viac menej samouk,ale prerobila som 3 byty komplet,mala som sa to kde naucit,poucit sa na vlastnych chybach :sunglasses:
4. mar 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sioux :grinning: :grinning: ...prave som dodesiatovala :grinning:
4. mar 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ó pardon, pardon, príjemné predpoludnie :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sioux,ved za to,tak aj ja ti prajem kraaasne predpoludnie :grinning:

aaa inac o com to bude ten dotaznik,nech sa pripravim :grinning: joooj kycham vkuse,len nema mi kto nazdravie povedat :grinning:
4. mar 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaa tram ta ra raaaaaaaaaaa - odtiene vybrate :grinning: :grinning: :grinning:

draheho kamos - velmi dobry maliar bol taky zlaty a dosiel ku nam na byt a spolu sme vsetci vyberali a prikladali a na balkon na denne svetlo chodili ale nakoniec sme vybrali :sunglasses: :sunglasses:

takze budu jemne odtiene - obyvacka a kuchyna budu rovnake farby kedze su spojene a to slabulinka marhulova s takou jemnou bezovou a taha tak jemne do ruzova :sunglasses:
spalna bude jemna lososova a chodba a schodisko taka pekna jemnulinko hneda, krasne sa hodi ku dlazbe a tam bude taka ta "pilinova" to hrozne chcel MM a ma to aj svagrina a je to zaujimave... :slight_smile: :slight_smile:

takze dufam ze to uz zajtra nezmenim :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi bude to o tom, ako často využívate fb a mk a podobne, na čo všetko ich využívate, nič zložité :slight_smile:
4. mar 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou aj ja sa rada pripojim ku ankete :wink:
4. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel, ty si sa mi už nenúkala? už v tom mám chaos. :grinning: ale tým som chcela povedať, že s tebou, samozrejme, počítam... :wink:
4. mar 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nenukala..teraz som prvy krat citala ze nieco take robis.. :sunglasses: :grinning: :grinning:

no a prave som robila mamine prezentaciu ake farby sme vybrali a uz som to aj poprepisovala.. :grinning: :grinning:
ale v podstate som spokojna, lebo budu to len take uplne jemne odtiene.. :slight_smile:
4. mar 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siou, len s MM nepocitaj :grinning: ten je na socialne siete (uz tam rata aj skype) alergicky. :angry:

tazky dnesok za mnou - urobili sme s MM kopu prace, i ked rano bolo hrozne, pohadali sme sa :angry: lebo MM je CHORY a ja od neho chcem veci :sunglasses: :grinning: :frowning2: ach jaj.
ale nakoniec vsetko dobre dopadlo a dostala som na obed uuuuzasne spagety so skvelou omackou a skvelym syrom a napchali sme sa :dizzy_face: na skok este prisla moja mamka a segra, paci sa im u nas :grinning: jella sa bola vybehat so 4 mesacnou labradorkou (myslim ze sme si s jej panickou padli do oka) a z okna na nas vrieskal nejaky dedo, ze to nie je pre psov, ale je to ihrisko... (podotykam, ze preliezky su davno odstranene, byv. ihrisko je zarastene a v piaskovisku su nasadene nejake tuje, ci kosodrevina, ci aky fras. tak som kricala do okna, ze hovna zbieram a mavala plnym sackom nad hlavou :unamused: ked pojde do tuheho, tak si zozeniem papier, ze to uz ihrisko davno nie je... proste je zrusene. zial este tam strasi tabulka "zakaz vodit psov". ale viem o tom dost, lebo som v byv. praci mala na starosti ihriska, nepouzivane rusila a nove navrhovala :grinning: :grinning: )

nellie, a to uz ste sa rozhodli na 100%? obdivuhodne... :slight_smile: fakt!

a co inak? kedy si dame poriadny pokec?
4. mar 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt? ja už ťa mám v zozname dávno napísanú (aby som niekoho nezabudla) :grinning: :grinning: :sunglasses:
no dobre, a tm je niekde registrovaný? :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou uz ma kapanek osvietilo ze si to riesila davnejsie... :sweat_smile: ja mam troska HO-SI-PA :grinning: :grinning: :grinning:

shaar ja som sa tu pochichotala ako som si ta predstavila ako mavas s tymi hovienkami tomu ujovi :grinning: :grinning:

noo 100% to nie je... :sweat_smile: stale daco menim.. :grinning: :grinning: :grinning: ale v podstate na 99,5% je to hotove... ved sme nad tym stravili skoro 2 hodiny poobede... :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou MM taketo sarapaticky nevyuziva... "fejbuk" ako to minule nazval neuznava :grinning: :grinning:
on ma svojho online hokejoveho managera a to je vsetko :sweat_smile:
to musime byt zucastneni obaja???
4. mar 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok