• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Bubli aj ja som to videla, celkom som aj mala dost :slight_smile:

Inak mne sa paci kombinacia ruzova/siva.... Ale neviem ci by to bolo vhodne na steny :sweat_smile:

Joj hej zbehlo to rycho bubli, neboj nic, aj ty coskoro pocitis na vlastnej kozi :wink:
4. mar 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Vavi to dufam...a verim, ze sem potom este sem tam pridete nakuknut...ved kto nam bude radit??? :slight_smile:
4. mar 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli,vidis, ze farba plodnosti :sweat_smile: ..my sme splodili na takej hnustej posteli,lebo sa madrace od seba roztahovali a medzi bielymi stenami :grinning: takze skus tento sposob :grinning:
hlavne vecer aj rano zasebou :grinning:

vave,ze vyhrazala :grinning: takze predsa len sa rozhodujeme medzi teutoniou a jane ridrom,este mam do dvanastej cas :grinning:
na kolieska kaslem,nabuduci rok nebude kalamita :grinning:
ja nepicham,mynule ked sme boli pochyteny som chytila injekciu ze si z trucu pichnem sama,ale nou :grinning: neodvazila som sa,takze som mm poprosila,pichol ma a zmierili sme sa :grinning: a picha tak asi 8 az 10cm od pupku,ako kedy :wink:
4. mar 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to nevidela,ale sak kuknem archiv na nete :slight_smile:

bubli,jasneee ze prideme,aspon tak planujem :sweat_smile:

aaa vavenka,samozrejme ze ide ruzova so sivou :wink: pekna kombinacia
4. mar 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi to kde ste boli plodit??? :sunglasses: Tak bud premalujem alebo idem hladat biele steny a roztahujuce sa madrace :grinning:
4. mar 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi tak ale pokrok, uz sa rozhodujes len medzi dvoma, to je super :slight_smile: a presne tak, myslim ze tie kociare sa aj tak preccenuju..... V lete ti je takmer jedno a v zime sa zas az tak vonku clovek nesarpe, vsakze :wink:

Bubli my sme splodili nasu v zltej spalni :wink: a jasne ze tu budem zavesena, ak si nahodou nevedela, ja budem totizto mat velmi kludne dieta, ktore bude vela spat, nebude mat koliky, aj ked bude hore, tak bude velmi dobrunke a nebude vobec plakat, takze ja sa chystam priam az nudit prve mesiace :grinning: :grinning: budem vypekat, vyvarat a visiet na konovi :grinning:
4. mar 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi tak to budes mat super :grinning: :grinning: :grinning: tipujem, ze sa medzitym stihnes opalit na balkone a ustrikujes pritom malej minimalne zimnu vybavu :grinning:
4. mar 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli jasnee, strikovat este neviem, ale z nudy sa asi naucim :grinning: a popritom napise konecne aj tu pracu do skoly, na ktoru sa chystam uz 5 rokov :wink: lebo teraz co som PN tak nestiham :grinning:
4. mar 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ja sa chystam po porode opalit a aj cvicit a chodit ku kadernikovi :grinning:

bubli,plodili sme na hoteli v chorvatsku :slight_smile: joooj dobre bolo :slight_smile: dam ti adresu ked kces :sunglasses:
4. mar 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi cvicit ee, sak polroka aspon budeme kojit :wink: cvicit az potom :grinning:

Joj no ja som len zvedava aka bude nakoniec realita....

A bubli sup sup uz fakt by ste nam tu mohli zacat tehotniet kurnik, sa mi to prestava pacit :angry: :grinning:
4. mar 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,joooj myslela som si,ze to sa asi nemoze cvicit :sweat_smile: jasne ze budeme kojit,takze aspon sa opalit budem musiet,lebo sa mi od malo pohybu zmlandravili svaly a opalenie to troska zakryje :grinning:

bubli,ides aj tento mesiac na iui ?
4. mar 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata idem spat, zajtra ma caka makacka :wink:

Tak bru nocku.....
4. mar 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuu vave,tak zajtra praci zdar :sunglasses: idem ja kuk panelak a dojest cestoviny s tuniakom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,

bubli - tak vyzera to, ze ja zacinam:

http://www.fertilityfriend.com/home/madeline

:sunglasses: :grinning:
5. mar 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mad :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: GRATULUJEM!!!! :slight_smile:
No ale nenapisala som to vcera tak? Mad 10tt, pokracuje Siou, potom ja, Nellie a Bibi!!!
Huraaaaaaaa, konecne si to tu spustila!!! Asi sa dam na vestenie :grinning:
Madeline napis co a ako...co si pre to spravila a ci ste mali nejaky problem...
5. mar 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MAD ty opica!

Od utorka mas akoze pozitivny test a cusis ako vos pod chrastou :grinning: :grinning: cs :slight_smile:

No v kazdom pripde uzasna sprava, gratulujeeem a dievcata berte si priklad :slight_smile:
5. mar 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi dobre ranko :slight_smile: ja uz som si priklad zobrala...nenechame v tom predsa Mad samu! :wink:
A este odpoved na otazku Pipi...idem aj tento mesiac na IUI, tak ziadna chorvatska izba sa nekona, ale aj v ordinacii su biele farby na stenach, mozno mi to prinesie stastie :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:dizzy_face: tak konecne je to von!
drzte sa!! *********

TP: 9.11.2010
dnes 4tt+3 (cize 5tt) s upravenym dnom PM na 2.2. :wink:
5. mar 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby :dizzy_face:

bolo to tazke udrzat, hlavne ked vcera pisala bubli tie tyzdne a na mna zabudla, ale tak nasledujte ma :wink:
v utorok som robila test poobede a boli tam / /, ale nie take silne ako som si predstavovala a dnes rano som zopakovala a ciarky tam boli este kym som to vytiahla s nadobky (s mocom)

shaar - dakujem za vypocet a inak ovulu som si musela stanovit sama, lebo on mi ju vyznacil 27.2.
5. mar 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madeline :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratoželám :grinning:
5. mar 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam - dakujem :dizzy_face:
5. mar 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
27 dc si chcela napisat?

flam, sranda, som to este nepocula :grinning:
5. mar 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano shar - to bolo 24.2. skoro som zinfarktovala, ale zjavne mal malo udajov, ale zacala som merat v spravny cas, nie? :wink:
5. mar 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mad ved ja som ta tam doplnila! Najlepsie na koniec, nie? :grinning: :grinning: :grinning: A ziskala si najvyssi pocet tyzdnov :slight_smile:
5. mar 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli - ved preto som sa ozvala a dostala som najvyssi pocet tt, takze zatial to sedi, treba plnit plan, nie? :wink:
5. mar 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar čo? gratoželám? :grinning:
5. mar 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: blahoželám vám a veľmi sa teším :dizzy_face: , niežeby mi to včera nanapadlo... :wink: :dizzy_face:
5. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siou, ale no, co tym chces povedat? :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madeline :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: G R A T U L U J E M.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a ako kazdej tehulke aj tebe prajem krasne a bezproblemove tehulkovanie... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Bubli ty bosorka jedna.. ako a ti to vyplnilo :grinning: :grinning: :grinning:
Ale konecne sa otvara druha tehu vlna... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari, nič, len to bolo najprv hrozne vtipné ako ma bubli vytrepala na prvé miesto a mojimi otázkami som jej naznačovala, že teda nehrozí :grinning: a potom keď sa ozvala mad tak mi to jednoducho napadlo. Lebo ja by som sa tiež určite neozvala po prvom teste :wink: :grinning:
5. mar 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok