• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
madeline a ako dlho ste sa snazili vlastne????
5. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehehe, to nie jak napr. ja a vava - na teste este neodfotitelna druha ciara a my uz sme kricali do sveta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vazeni, prajem krasny den, idem sa chystat a potom do mesta, so segrou :dizzy_face: a potom na kolacik :dizzy_face: mozno aj s mamkou :dizzy_face: a MM bude konecne saaaam doma, a velmi raaad, ako sa uz parkrat postazoval :grinning:
5. mar 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, no u mňa je v prvom rade veľmi mizivá šanca, že si vôbec niekedy v živote vyčúram pozitívny test...
krásny deň aj tebe :slight_smile: .
5. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siou, ved ja viem, dg tvojho muza je sice dost zavazna, ale nie je to bez sance. malu nadej tam stale vidim :wink:
do IVF sa uz nehrniete?
5. mar 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nehrnieme, ale pomaly približujeme :grinning: nič iné neostáva.
5. mar 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Made ahoj, krasna sprava na piatkove rano :dizzy_face: Gratulujem!!!! A nech to dotiahnete do uspesneho konca :dizzy_face:

Sranda ako si to Bubli pricarovala...tak hadam teda pokracujeme za Made :wink:

Aj ked Siou mna hned schladila :grinning: U mna je to podobne Siou (aspon co sa tyka prirodzeneho pocatia).
5. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, trubka :grinning: to schladenie sa týkalo môjho "miesta" :grinning: .
5. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou :grinning:

Ozaj, vcera som nas objednala na konzultaciu do Iscare, lebo FC na mna nejak neurobilo dojem...tak uvidime.
5. mar 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt? som zvedavá, čo povieš.
A čo, Pinťov prístup? Alebo to, čo vám povedal?
5. mar 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt dakujem vsetkym a ja verim, ze vsetko bude v poriadku, po tych dnesnych kolajniciach som kludnejsia, ale je jasne, ze este nie je nic vyhrate.

mm - dostal // k narodeninam a k meninam by uz mal dostat babo :wink:

siou - to tak fakt napadlo?

bibi - tak sup-sup :sunglasses: :grinning:

nellie - pred rokom som vysadila HAK a od vtedy sme sa nechranili
5. mar 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad, no konečne, ťa tu vyvolávame a ty nikde. :grinning: :grinning:

a napadlo mi to, hneď ako si sa ozvala vo včerajšom prídele na tt. :grinning: Hmmm, najlepšia oslava narodenín, čo? :grinning: a vlastne aj menín... (chodí na bielom koni? alebo o pár dní skôr/neskôr :grinning: )
5. mar 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooj sa dnes nejak velmi motkame, nejde nam to tak od ruky ako detska :rolling_eyes:

Ale ja sa nevzdaavaaaammm :slight_smile:

Strasne dobre sa to tu teraz cita, vsetky ste take pozitivne naladene z made // :slight_smile: to sa mi paaci :slight_smile:
5. mar 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak taka pozitivna sprava vzdy potesi :dizzy_face: Ja sa vzdy hrozne tesim, ked nejaka baba tu na konovi otehotnie, najma ak mali nejake problemy, alebo sa dlhsie snazili, je to taka vzpruha a nadej, ze aj nam sa moze podarit :slight_smile:
5. mar 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made tak paradička.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je krasna symbolika ze na narodeniny // a meniny babo... :sunglasses: :sunglasses:

MM si stale zbozne zela aby sa nam babo narodilo v januari, kedy ma on narodky.. ale vravim, ze je mi to jedno keby rodim zrovna aj 24.12. (co bola vzdy moja trauma :grinning: :grinning: )

Vavi ved ono sa to rozbehne... :wink:
5. mar 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poteší, poteší :dizzy_face: :dizzy_face:

ja sa dnes síce cítim ako krtko po fláme, dala som si včera dve pivá, išli sme relatívne neskoro spať, veci mi smrdia, vlasy mi smrdia, ale aspoň som si to užila :grinning:
5. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi hej krasne si to vystihla... :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
ono to doda nadej vzdy ked nejaka z nas vycika tie vytuzene // :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

joooj ako by som brala tu Bublinkinu postupku :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou hej to je nechutne ked cigaretovy puch nasaju vlasy... :confounded: :confounded: :confounded: a citis to pri kazdom pohybe hlavou :sweat_smile:
urob cinansky liftingovy uzol na vrchu hlavy a neucitis nic.. :grinning: :grinning: (taky riadne utiahnuty ako nosi Podzamska ze jej robi sikme oči :grinning: :grinning: )
5. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, želanie tvojho manžela úplne chápem :grinning: ja som síce už dávno poľavila z nárokov, ale aj tka ho chápem :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie :grinning: :grinning: :grinning: , len nemá dostatočnú dĺžku vlasov, aby som to dokázala :grinning: :grinning: ale poupratujem a potom si ich umyjem :slight_smile: . A práve som zistila, že aj hlas mám ako po škatuľke cigariet, som prýv raz dnes prehovorila (na psa) a hrôza :confused: :grinning: :grinning:
V pondelok nás čaká ďalší koncert, tak dúfam, že utorok nebude slnečný, lebo toto nie je nič moc na môj dnešný stav :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou a ja ze ty si dlhovlasa... :sweat_smile: teda aspon v mojich predstavach si :grinning: :grinning: :grinning:
tak ti poziciam moje uz ich mam zasa do pol chrbta vyrastene... :sweat_smile: :sweat_smile: a to v januari som dala dole cca 7-8 cm..

mna sa tak vacsinou zlaknu tu rano kolegovci ked su prvi na koho prehovorim (ked neratam jedno slovo co poviem autobusarovi :grinning: ) tak vzdy sa spytaju ci som chora.. :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som rada, že som vás pozitívne naladila a teraz je to už na vás :wink:

siou - chodi na bielom koni :grinning:
5. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, to len klamem telom (fotkou) :grinning: Mávala som vždy dlhé vlasiská, ale dala som sa pred pár rokmi na krátko a odvtedy to približne udržiavam. ale rastú mi veľmi rýchlo a musím si ich dávať aj "prevzdušňovať", lebo ich mám ťažké, takže mi ich vždy tak ozobú :grinning: Naposledy aj mne zobrala asi 8 cm, od októbra to naráslo ako burina :grinning:
Ale malý copík ale dokážem spraviť :grinning:
práve mi volal mm, či nemám opicu a suchoty, pako po dvoch pivách :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maddy dobre som tipla :grinning:
5. mar 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou - ide ti, mas karty alebo gulu? :grinning:
5. mar 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad, tuším na guli sme sa tu raz zhodli, a dokonca na sklenenej :grinning:
5. mar 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim kocky, tehulky aj netehulky,
ako je to s uzivanim magnezia + zeleza + kalcia ? musi tam byt nejaky odstup ...

neviete ktore s ktorym sa nemoze , niektory znizuje ucinok toho druheho, ale neviem ktoryyy ??
5. mar 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, uzasnaaa spraava :dizzy_face: :dizzy_face: made gratuliereeeen :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: konecne :dizzy_face: :dizzy_face:

pipussa,ja pred a po magnesiu nejem kalcium dve hodky :wink:

necitala som vas dokonca,mam robotu,len zaciatok som stihla pri ranajkach :slight_smile: dopocutia :sunglasses:
5. mar 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
..Mad gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem, velmi sa tesim s tebou :dizzy_face: tak ti prajem nech tehulkovani prebieha bez najmensich problemov :sunglasses:
..juj ake krasny dnik s takouto spravickou..a u nas aj svieti slniecko :sunglasses:
5. mar 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No caute, tak ja robotka skoro vsetka spravena, uz do konca pracovnej doby mozem byt len vasa :slight_smile: ak tu teda bude niekto strasit okrem mna :grinning:
5. mar 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu tiež :slight_smile: upratané, umyté, aj som stihla zjesť prvý tanier demikátu :grinning: Tuším je ohrievaný ešte lepší ako čerstvý :sweat_smile: alebo to bude tým, že mi po včerajšku spravil dobre :sunglasses: . Teraz zbieram sily na mentálnu prácu :grinning:
5. mar 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok