• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
aj ja som uz plne k dispozicii... :grinning: :grinning:
som mala super obed - taky perfektny salat s grilovanymi a vyprazanymi prsiami mnam.. :dizzy_face: :dizzy_face:
a teraz si vychutnavam margotku.. aj ked dopredu viem ze mi z nej bude zle ale proste nikdy nedokazem zjest iba polku :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kocky, tak ja som na sucharoch...mne je uz skoro tyzden zle, mam nieco podrazdene v traviacom trakte...ale sama si za to mozem...tak dnes zaludocny caj a suchare, nech to vecer mozem rozbalit :grinning:
Ideme s kamosmi na veceru a co budem pri suchej ryzi? :grinning:
5. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu :wink:

slni + pipi - dakujem :dizzy_face:
5. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam nellie, to musela byť dobrota :slight_smile:

bubli :unamused: večer ale radšej opatrne, nech sa to nezhorší..
5. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou ja som uz zvyknuta, tak raz za pol roka mavam taketo problemy, vzdy pomoze len dieta, ked je najhorsie, aj nejake lieky. Ale je to len podrazdeny zaludok, pripadne zlcnik, nikdy mi nic ine nezistili. Najhorsie je, ze si za to mozem svojou pazravostou sama. Dobre viem, co mi robi zle a aj tak to do seba cpem! :angry:
5. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, ty si prípad :grinning: :grinning: tak mi pri tvojich slovách napadlo, že keďže dnes už nemienim vyliezať von, spravím asi znova aglio oglio, minule som sa ich nevedela dotlačiť. :grinning:
5. mar 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maddy, teba som sa chcela opýtať - ako sa cítiš? príznaky, pocity... :grinning: a komu ste povedali, alebo kedy poviete, a povedala si to vlastne už tm? alebo až v sobotu? :grinning: však sa rozpíš! :grinning:
5. mar 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano made to zaujima aj mna ake mas priznaky... :slight_smile: :slight_smile: a vsetko okolo toho.. pekne pis a prehanaj... :grinning: :grinning:

Bubli ten zaludok nezavidim... :sweat_smile: Ja to nastastie nepoznam, mozem pokombinovat certa-diabla a nie je mi ani korela.. (klop klop klop na drevo) :grinning:
5. mar 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky skusali ste tu novu verziu? Ja som tam bola chvilu a viac ee, dufam, ze to nebude povinne :grinning:
5. mar 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne sa nova verzia konika nepaci.... :sweat_smile:
ja uz preto ani strechu nemam rada.... :sweat_smile:
5. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli a obavam sa ze to asi bude povinne.... :rolling_eyes:
5. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou - aglio oglio sú spagety s cesnakom a parmezanom? lebo ak hej, tak ja ich zboznujem a zvyknem si zelene olivy nakrajat :sunglasses:

no moj mm to vie, lebo sme testovali spolu, dokonca vcera sam kupoval tehu testy :grinning: ale inak to nevie nikto, samozrejme okrem vas a este dve kamosky ( z inych for), rodine to povieme, ked doktor potvrdi srdiecko a ostatnym asi tak ako pride

priznaky - to je kapitola sama o sebe, ja si stale hovorim, ze to mi skor funguje psychika a na nejake nevolnosti je skoro, ale uz tyzden zjem asi polovicu toho co normalne, viac nezvladam a sem-tam pobolieva pravy vajecnik (z tade slo vajo) a od dnes asi nejem jogurty, zatial nic neslo von, ale grgalo sa mi s nim cele doobedie
5. mar 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli, skúšali asi pred včerom večer, boli sme v našej téme, ale súkromne vytvorenej (anax). Zatiaľ nič moc ohlasy...
a mk prejde určite čoskoro celý na novú verziu, takže "povinné" to bude :grinning: . teda pre tých, ktorí budú chcieť zostať...
5. mar 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No len ja som z toho blbec, ja vas vidim aj v tej novej verzii, ale asi to nie je to, co teraz piseme,ze? Lebo ja tam nie som :confused:
5. mar 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ja som trosku skusala novu veriziu, zda sa mi to trosku neprehladne..ale to bude asi o zvyku...a povinne to asi casom bude :grinning: teda ked budeme chciet konikovat
..veru Mad pridaj priznaky a pocity
..ja sa idem vrhnut na varenie...
..ale po vcerajsom pozreti do zrkadla pri nakupe spodneho pradla...no :angry: ...7 kil musi ist bezpodmienecne dole..mam zavazok po 5 max 6 vecer uz nejem...som zvedava ako dlho i to vydrzi :grinning:
5. mar 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha...tak uz som pochopila, tato tema je tam najdalej ze 5. februara tusim...
5. mar 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad, to je ono, viac ti nešlo napísať? :grinning: :grinning: veď si to užívaj a preháňaj, ako napísala nell. :grinning: :grinning:

a špagety, presne také :slight_smile: . dobrý nápad tie olivy, len práve doma nemám.
5. mar 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou - manzel si kraja paradajky a ja olivy, s paradajkami mi to nechuti :wink:
5. mar 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som si take spagety dala, ale to by mi asi vnutornosti odisli nacisto :grinning: :grinning: :grinning:
Slniecko ja potrebujem dat dole oooomnoho viac...a nejest vecer...to mi pomaha, len to neviem vydrzat!
5. mar 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potesim vsetky, ktore sa rady pozoruju - je pravda, ze prsia bolia :wink: pri brati duphastonu som si na bolest pred ms zvykla, ale tentokrat sa to este neskoncilo a bolia dalej, podprdu musim nosit aj doma
5. mar 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mad ja sa velmi rada pozorujem, aj zilky na prsiach mam zratane :grinning: :grinning: :grinning: ale prsia ma neboleli skoro nikdy, mozno nejaka vynimka by sa nasla, ale minimalna....tak sa mozem zacat tesit? :slight_smile:
5. mar 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna pobolievali len trochu, minimalne, ale pri dupiku som si to odtrpela a teraz to nie je o nic lepsie, ale zase v mojom pripade to prezijem... takze mas sa naco tesit :grinning:
5. mar 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si ratam zilky na prsiach... :grinning: :grinning: :grinning: a "čekujem" sa pred kazdym prichodom maliarov (myslim mesiace kedy sme sa nahodou strafili do ovu) :grinning: :grinning:

konecne dalsia nova tehula aby sme si pripomenuli zacinajuce priznaky.. :grinning: :grinning:

inak ja sice teraz meriam podla smradu ale mam najdivnejsi graf aky som kedy mala... :sweat_smile: :sweat_smile:
5. mar 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aky? Daj Nellie!!!
5. mar 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna praveze bolievaju pred MS dost bebička.. :sweat_smile: hlavne ked utekam dole schodmi a bez podprdy neviem ani vydrzat niekedy.. :sweat_smile:
ja si tu bolest made viem zivo predstavit... :grinning: :grinning:
bubli no uz som si myslela ze som po ovu aj podla hlienu aj ovu bolesti ae nejak sa mi to nezda.... :rolling_eyes: :rolling_eyes:

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
nel - bolest v prsiach a podbrusku ... klasika, ze? :grinning:
made presne tak.... :grinning: :grinning: a mna este aj krize fajne bolievaju.... :rolling_eyes:
5. mar 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel - to poznam, ale tentokrat som mala divne pocity v bruchu, nie v podbrusku, ale v bruchu, ako keby mi tam chodili bublinky, ale hovorila som si, ze to su creva :wink:
5. mar 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made vidis dalsi zaujimavy postreh... :wink: :sunglasses:
5. mar 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok